Máj, čas polibků pod třešní, lásky a dárků...

Měsíc květen přivítejte prvomájovým polibkem pod rozkvetlou třešní. Jde totiž o krásnou tradici, která se proslavila s básní Karla Hynka Máchy již v průběhu 19. století. Magické políbení slibuje ženám celoroční krásu, zdraví i lásku a zamilovanému páru zajišťuje plodnost. Přestože má láska mnoho podob, jedno má vždy společné – vychází ze srdce. Proto ať už jde o city rodičovské, partnerské nebo přátelské, nezapomeňte se o ně podělit s okolním světem. Oslavte je objetím, polibkem, milým pohlazením nebo originálním dárkem z nabídky Potten & Pannen - Staněk.

Kusmi dárkový set s šátkem

Společnost Kusmi Tea si pro květen připravila jedinečné překvapení. Ve spolupráci s francouzskou módní návrhářkou, modelkou a zároveň světovou ikonou Ines de la Fressange vytvořila set 40 sáčků z celkem 8 druhů čajových směsí, inspirovaných zážitky z cest. Čaje jsou pečlivě zabaleny do dárkové krabičky v elegantním a nadčasovém designu v barvách francouzské trikolory. Součástí sady je ikonický šátek z organické bavlny, který nemusíte nosit jen na projížďky v kabrioletu během návštěvy malebné Provence, ale využijete jej při jakékoliv jiné příležitosti. Kusmi dárkový set s šátkem nově pořídíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 1 465 korun.

Zwilling Beauty – manikúra

Měsíc lásky zvyšuje šanci na zásnuby u všech vdavekchtivých žen. A to je přesně ten důvod, proč mít krásné a upravené ruce. Nikdy totiž nevíte, zda se váš partner zrovna nevysloví a nenavleče vám váš vytoužený prstýnek. Hezké nehty jsou ale vizitkou každého z nás, a proto bychom starost o jejich péči neměli v žádném případě podcenit. Ideálním dárkem tak může být manikúrní sada Classic Inox. Ta obsahuje vysoce kvalitní pomůcky na péči o ruce ve výrazném a nadčasovém designu v krásné korálové anebo mentolové barvě. Na výběr je ze dvou manikúrních setů v luxusním koženém provedení. Rozhodnout se můžete mezi nůžkami na nehty, pilníkem a pinzetou, popřípadě vyměnit nůžtičky za kleštičky na nehty. Tuto horkou novinku v kompaktním minimalistickém balení naleznete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za zvýhodněnou cenu 999 korun, která platí pouze od 1. května do 30. června.

Dárková sada katalytická lampa Senso Nude + květy pižma, 250 ml

Nic neudělá lepší atmosféru plnou romantiky, než večeře při svíčkách a provoněná místnost, která povznese výjimečnou chvíli na doslova nezapomenutelný okamžik. Dárková sada katalytické lampy Senso Nude spolu s květinovou vůní tuberózy, ylang-ylang a jasmínu je díky své krásné dóze nejen vkusnou dekorací, ale zároveň působí blahodárně na naše zdraví, protože zbavuje vzduch bakterií, nečistot i ostatních nepříjemných pachů. Dokonale navoněný byt však není výsadou jen zamilovaných párů, ale je to taky skvělý dárek třeba k blížícímu se Dni matek. Set přední francouzské společnosti, Maison Berger Paris, jenž se na poli interiérových parfémů pohybuje již přes jedno století a za tu dobu si ji oblíbil například i Pablo Picasso, zakoupíte exkluzivně v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na  www.pottenpannen.cz  za 1 385 korun.

Toustovač Smeg 50´s Retro style

Pořádná snídaně se bez toustů neobejde. Udělejte své drahé polovičce radost, přivstaňte si a připravte jí oblíbenou snídani do postele za spolupráce s kuchyňským pomocníkem značky Smeg v zářivě červeném odstínu a hravém designu 50. let. Nerezový toustovač Smeg nabízí 11 úrovní opékání, automatické vysunutí toustu, funkci rozmrazování, jednostranný opek i možnost dopékání. Zvládne připravit dva kousky najednou a díky jedinečnému stylovému provedení se stane klenotem vaší kuchyně. Toustovač Smeg v retro edici pořídíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na  www.pottenpannen.cz  za 4 380 korun.

Vodotěsné multisportovní hodinky s GPS Polar Vantage V2

Potěšte partnera, manžela nebo svého milovaného tátu vodotěsnými multisportovními hodinkami Polar Vantage V2, se kterými bude příprava na maraton hračka. Všechny funkce včetně měření tepové frekvence na zápěstí, GPS, výkonnostních testů i sledování míry regenerace se skrývají v lehkém a dokonale zpracovaném celohliníkovém tělu s pohodlnými silikonovými řemínky. Hodinky navíc můžete propojit s aplikací Polar Flow, v rámci, které najdete nejen všechna vaše tréninková data, ale také možnost plánování tréninku a jeho následnou analýzu, automatický tréninkový deník nebo zprávy o pokroku. Díky těmto a mnoha dalším funkcím a vychytávkám se z jakéhokoliv sportu nebo aktivity stane závislost. Hodinky Polar Vantage V2 se snímačem TF H10 pořídíte na  www.pottenpannen.cz  za 14 799 korun.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
544 x [13%]
Aperol spritz
351 x [9%]
Cuba Libre
359 x [9%]
Piňa Colada
351 x [9%]
Daiquiri
341 x [8%]
Margarita
451 x [11%]
Cosmopolitan
359 x [9%]
Mai-Tai
371 x [9%]
Whiskey sour
404 x [10%]
Pisco sour
553 x [14%]

Celkem hlasovalo : 4084

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru