Björk & Berries: Hýčkejte své tělo i mysl

Wellness, lázně a beauty salony jsou sice stále zavřené, my v Björk & Berries ale víme, jak moc je teď všichni potřebujeme. Proto představujeme produkty, které rozmazlují tělo a povzbuzují mysl i v domácích podmínkách.

Stres z práce, napjaté vztahy a omezené možnosti zábavy spojené s nekončící pandemií, tak to jsou faktory, které neblaze ovlivňují naši mysl, což se následně projevuje i na našem vzhledu. Výsledkem velmi často bývá unavená pokožka, jež působí šedým a nezdravým dojmem.

Björk & Berries proto přichází s produkty, které i v domácích podmínkách dokáží dokonale nahradit wellness. Umí totiž povzbudit vyčerpanou mysl a zároveň pečují o naši pokožku tak, že ji zanechají na první pohled zdravou, hebkou a přirozeně zářivou.

Björk & Berries Bath Salt From the Garden

Luxusní sůl do koupele s ručně sbíranými květy a bylinami z naší zahrady ve švédském Fävikenu promění vaši koupelnu v úchvatné relaxační místo, které poskytne vaší mysli klid, pohodu a harmonii. Jejím základem je nebělená přírodní mořská sůl bohatá na minerály, která čistí, stimuluje, hydratuje a také viditelně zjemňuje pokožku. Navíc má tato sůl i několik dalších výjimečných účinků:

  • detoxikuje, protože obsahuje výtažky z břízy,
  • uklidňuje, neboť se v ní nachází extrakty z květů heřmánku a meduňky,
  • uvolňuje, za čímž stojí květy levandule.

Užijte si horkou lázeň, která uvolní vaši mysl i tělo.

Björk & Berries Bath Salt From the Garden, 630 g: 910 Kč.

Björk & Berries Body Scrub With Birch Bark

Jemný, přesto však hloubkově čisticí, tělový peeling promění pokožku vašeho těla ve smyslně hebký závoj a svou přirozeně bylinnou vůní přinese klid i do unavené a vystresované mysli. To všechno díky jeho organickým složkám, kterými jsou:

  • oxid křemičitý a rozdrcená hroznová semínka, která zařídí šetrné očištění pokožky, jež však odstraní nečistoty i z hloubky jejích pórů,
  • řepkový olej a bambucké máslo, které se postarají o hydrataci, změkčení a přirozené rozjasnění pokožky,
  • výtažky z březové kůry, jež stojí za viditelně hebčí a jemnější kůží, a navíc také podporují regeneraci a působí preventivně proti celulitidě.

Zjemněte svou pleť a současně přineste klid do své mysli.

Björk & Berries Body Scrub With Birch Bark, 200 ml: 759 Kč.

Björk & Berries Re-Activating Body Serum

Vysoce koncentrované a super účinné tělové sérum se směsí přírodních olejů optimálně hydratuje pokožku po celé dlouhé hodiny a díky své jemné vůni navíc povzbudí i roztěkanou mysl. Přípravek se snadno vstřebává a přesto, že má olejový základ, nezanechává na pokožce mastný film. Navíc je založen na výjimečných účincích:

  • slunečnicového a jojobového oleje, které jsou bohaté na 3, 6 a 9 omega mastné kyseliny, jež kůži dlouhodobě vyživují,
  • výtažků z listů břízy a brutnáku lékařského, které jsou zdrojem vitamínu E, tudíž působí na kůži antioxidačně a také ji hloubkově hydratují.

Poskytněte své pokožce optimální hydrataci, odvděčí se vám zdravým vzhledem.

Björk & Berries Re-Activating Body Serum, 200 ml: 1279 Kč.

Produkty Björk & Berries najdete exkluzivně ve vybraných parfumeriích Douglas.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru