Vitalizující vlasová péče pro obnovu slabých a řídnoucích vlasů

Oolaboo představuje zbrusu novou vlasovou koupel speciálně vyvinutou pro slabé a řídnoucí vlasy, kterým dodává potřebnou vitalitu a energii. Hlavní příčinou ustupujících vlasů u mužů je testosteron a dihydrotestosteron, u žen v menopauze je na vině klesající hladina estrogenu. Kofein obsažený v novém šamponu oolaboo vyrovnává následky hormonálních výkyvů, a navíc podporuje růst vlasů. Při dodržení správného postupu mytí je totiž absorbován do kořínků vlasů, kde zůstává po dlouhou dobu.

Zelený čaj posiluje odolnost pokožky hlavy a pomáhá při regeneraci vlasových folikul. Krom toho podporuje kůži v její přirozené obnově, má zklidňující účinky, pomáhá předcházet tvorbě lupů, a především vypadávání vlasů. Máta pak dodává vlasům svěží vůni, stimuluje pokožku hlavy a působí protizánětlivě. Glycerin a guarová guma zajišťují nezbytnou hydrataci vlasové pokožky a inulin, prebiotikum z čekanky, se postará o zachování dobré vlasové mikroflóry.

Vlasová péče plná blahodárných účinků

  • Terapeutická a osvěžující péče na bázi zeleného čaje tenké a řídnoucí vlasy jemně umyje a zároveň jim dodá potřebnou vitalitu, energii a harmonii.
  • Díky obsahu osvěžující máty se hodí pro ranní probuzení nebo jako chladivá péče, která zklidní namáhanou pokožku.
  • Je vědecky dokázáno, že kofein nejen podporuje regeneraci vlasových folikul, ze kterých pak rostou nové vlasy, ale zároveň i podporuje růst stávajících vlasů. Vysoká hladina kofeinu navíc vyrovnává následky hormonálních změn, které stojí za ztrátou vlasů.

Návod pro správné použití

Před použitím přípravek dobře protřepejte. Naneste velkou kapku šamponu na vlhké nebo suché vlasy včetně pokožky hlavy. Promasírujte, nakonec důkladně opláchněte. Pro maximální účinek nechte přípravek na vlasech působit 1 - 3 minuty, aby pronikl do všech vlasových folikul. Celý postup můžete ještě jednou zopakovat.

oolaboo energizing vitality hair bath, 250 ml: 1.106 K

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
546 x [13%]
Aperol spritz
354 x [9%]
Cuba Libre
362 x [9%]
Piňa Colada
353 x [9%]
Daiquiri
343 x [8%]
Margarita
453 x [11%]
Cosmopolitan
361 x [9%]
Mai-Tai
374 x [9%]
Whiskey sour
406 x [10%]
Pisco sour
556 x [14%]

Celkem hlasovalo : 4108

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru