Vitalizující vlasová péče pro obnovu slabých a řídnoucích vlasů

Oolaboo představuje zbrusu novou vlasovou koupel speciálně vyvinutou pro slabé a řídnoucí vlasy, kterým dodává potřebnou vitalitu a energii. Hlavní příčinou ustupujících vlasů u mužů je testosteron a dihydrotestosteron, u žen v menopauze je na vině klesající hladina estrogenu. Kofein obsažený v novém šamponu oolaboo vyrovnává následky hormonálních výkyvů, a navíc podporuje růst vlasů. Při dodržení správného postupu mytí je totiž absorbován do kořínků vlasů, kde zůstává po dlouhou dobu.

Zelený čaj posiluje odolnost pokožky hlavy a pomáhá při regeneraci vlasových folikul. Krom toho podporuje kůži v její přirozené obnově, má zklidňující účinky, pomáhá předcházet tvorbě lupů, a především vypadávání vlasů. Máta pak dodává vlasům svěží vůni, stimuluje pokožku hlavy a působí protizánětlivě. Glycerin a guarová guma zajišťují nezbytnou hydrataci vlasové pokožky a inulin, prebiotikum z čekanky, se postará o zachování dobré vlasové mikroflóry.

Vlasová péče plná blahodárných účinků

  • Terapeutická a osvěžující péče na bázi zeleného čaje tenké a řídnoucí vlasy jemně umyje a zároveň jim dodá potřebnou vitalitu, energii a harmonii.
  • Díky obsahu osvěžující máty se hodí pro ranní probuzení nebo jako chladivá péče, která zklidní namáhanou pokožku.
  • Je vědecky dokázáno, že kofein nejen podporuje regeneraci vlasových folikul, ze kterých pak rostou nové vlasy, ale zároveň i podporuje růst stávajících vlasů. Vysoká hladina kofeinu navíc vyrovnává následky hormonálních změn, které stojí za ztrátou vlasů.

Návod pro správné použití

Před použitím přípravek dobře protřepejte. Naneste velkou kapku šamponu na vlhké nebo suché vlasy včetně pokožky hlavy. Promasírujte, nakonec důkladně opláchněte. Pro maximální účinek nechte přípravek na vlasech působit 1 - 3 minuty, aby pronikl do všech vlasových folikul. Celý postup můžete ještě jednou zopakovat.

oolaboo energizing vitality hair bath, 250 ml: 1.106 K

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru