Erborian: Milk & Peel pro bezchybnou a svěží pleť

Dopřejte své pleti perfektní čištění a výživu postavenou na výjimečných účincích sezamového mléka. Odvděčí se vám bezchybným a přirozeně rozzářeným vzhledem.

Erborian, inspirován dávnou korejskou technikou trojitého čištění, přichází se zbrusu novým přípravkem ve svém programu 123 DETOX. Jde o Milk & Peel Shot Mask, která je stejně jako dobře známý Milk & Peel Balm postavena na jedinečných účincích sezamového oleje a několika dalších ingrediencí:

  • Sezamové mléko: viditelně vyhlazuje pokožku, zlepšuje kvalitu jejího povrchu a zároveň vydatně hydratuje.
  • Exfoliační enzymy: odstraňují odumřelé buňky, zjemňují strukturu pleti a mají na ni výrazné omlazující účinky.
  • Glycerin: složka, která stojí za unikátními hydratačními účinky.
  • Patentovaný komplex 7 bylin: kombinace extraktů z pupečníku asijského, křídlatky japonské, šišáku bajkalského, čajovníku čínského, lékořice lysé, heřmánku divokého a rozmarýnu lékařského pomáhá pleť zklidňovat a také podporuje její přirozenou regeneraci.

Milk & Peel Shot Mask

Dvoufázová maska nejprve jemně, ale za to velmi účinně, odstraní z pokožky obličeje odumřelé buňky a následně jí poskytne okamžitou a vydatnou výživu. Během několika minut se tak dostaví efekt bezchybné, svěží a rozzářené pleti.

  • Krok 1 - Flash Peel: Aplikací peelingového séra obohaceného o exfoliační enzymy dojde k okamžitému vyhlazení pleti a zároveň k otevření jejích pórů tak, aby mohl být co nejúčinněji absorbován další krok.
  • Krok 2 - Milk Bath: Zklidňující maska poskytne pleti mléčnou lázeň plnou vyživujících ingrediencí. Výsledkem je hladká, hedvábná a přirozeně zářivá pokožka.

Milk & Peel Shot Mask, 18 g: 260 Kč

Milk & Peel Balm

Čisticí a exfoliační balzámový olej se postará o perfektně vypadající pokožku obličeje, neboť každý den z ní odstraní nejen nečistoty, ale také veškeré odumřelé buňky. Zlepšení struktury pleti a zároveň i její omlazení je viditelné téměř okamžitě.

  • Krok 1 - Cleanse skin: odstraní z pokožky make-up

a nečistoty, které se na ní během dne usadily.

  • Krok 2 - Gently exfoliate: zbaví pleť odumřelých kožních buněk, což dokonale vyhladí její povrch.
  • Krok 3 - Tighten: viditelně stahuje póry, díky čemuž pleť působí hladším, zdravějším a jasnějším dojmem a zároveň vydrží mnohem déle hydratovaná.

Milk & Peel Balm, 30 ml: 399 Kč

Proč se spolehnout na Erborian

„Díky originálním recepturám můžeme vytvářet produkty, které mají jemnou texturu, unikátní vůni, a hlavně v sobě kombinují několik účinných složek, takže jejich síla je zcela výjimečná," vysvětlují zakladatelé značky s tím, že veškeré přípravky Erborian obsahují minimum konzervačních látek a jsou zcela bez parabenů.

Jak samotné produkty, tak ani jejich jednotlivé složky nejsou navíc testovány na zvířatech a jediná živočišná součást, kterou lze v některých výrobcích najít, je med.

Přesto, že Erborian je korejská značka, a její uvedení na čínský trh by tak bylo snadné a firmě by pravděpodobně přineslo značný zisk, její majitelé se rozhodli, že z mnoha etických důvodů v této zemi své produkty distribuovat nebudou.

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru