Tři ženy, které se vydaly na Petřín, poznávali všichni už z dálky

Na Petřín se vydává čím dál více lidí, krásnému počasí a malebnému prostředí se nedá jen tak odolat. Na malé setkání, které připomínalo zahradní párty, se vydala celá řada zajímavých hostů, například: Veronika Freimanová, Iva Frühlingová, David Kraus a Osmany Laffita. Všichni přišli ochutnat porchettu (čti por·ke·tu) k foodtrucku La Porchetta di Simone. Pozvání přijala i oslavenkyně Iva Janžurová, kterou už po několik dekád miluje celý národ. Dokazují to její zcela vyprodaná představení i v časech, kdy diváky provází stále ještě trochu strach, a hlavně řada nejrůznějších nepříjemných, avšak nezbytných, opatření. Do prostředí příjemné zeleně v historickém jádru Prahy ji doprovodily dcera Sabina Remundová, taktéž skvělá herečka a nejstarší vnučka Adina, která se chystá od září studovat fotografii.

Tři ženy, které pojí úcta, vzájemná láska a pokora k životu jsou vzácností a je velice milé a vlastně i výjimečné, je takto společně potkat na veřejnosti. „Neměli jsme letos čas na přípravu a plánování oslav maminčiných ani mých, protože jsme těsně před našimi narozeninami ukončili zkoušení v divadle Kalich neveřejnou premiérou. Snad už brzy budeme moct divákům předvést naší novou komedii „Pusťte mě ven!“. Přestože nápad uspořádat tak trochu piknikovou oslavu na Petříně vznikl na poslední chvíli, jsem za něj moc ráda. Ať žije Petřín a na zdraví všem,“ pronesla na provoněné a příjemnou atmosférou prosycené gastronomické zastávce optimistická Sabina Remundová.

Zúčastnili se i Veronika Freimanová, Iva Frühlingová, David Kraus a Osmany Laffita.

Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
13 x [15%]
Kriket
9 x [10%]
Lední hokej
8 x [9%]
Tenis
7 x [8%]
Volejbal
10 x [12%]
Stolní tenis
8 x [9%]
Baseball
8 x [9%]
Golf
7 x [8%]
Americký fotbal
8 x [9%]
Basketball
8 x [9%]

Celkem hlasovalo : 86

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru