Tři ženy, které se vydaly na Petřín, poznávali všichni už z dálky

Na Petřín se vydává čím dál více lidí, krásnému počasí a malebnému prostředí se nedá jen tak odolat. Na malé setkání, které připomínalo zahradní párty, se vydala celá řada zajímavých hostů, například: Veronika Freimanová, Iva Frühlingová, David Kraus a Osmany Laffita. Všichni přišli ochutnat porchettu (čti por·ke·tu) k foodtrucku La Porchetta di Simone. Pozvání přijala i oslavenkyně Iva Janžurová, kterou už po několik dekád miluje celý národ. Dokazují to její zcela vyprodaná představení i v časech, kdy diváky provází stále ještě trochu strach, a hlavně řada nejrůznějších nepříjemných, avšak nezbytných, opatření. Do prostředí příjemné zeleně v historickém jádru Prahy ji doprovodily dcera Sabina Remundová, taktéž skvělá herečka a nejstarší vnučka Adina, která se chystá od září studovat fotografii.

Tři ženy, které pojí úcta, vzájemná láska a pokora k životu jsou vzácností a je velice milé a vlastně i výjimečné, je takto společně potkat na veřejnosti. „Neměli jsme letos čas na přípravu a plánování oslav maminčiných ani mých, protože jsme těsně před našimi narozeninami ukončili zkoušení v divadle Kalich neveřejnou premiérou. Snad už brzy budeme moct divákům předvést naší novou komedii „Pusťte mě ven!“. Přestože nápad uspořádat tak trochu piknikovou oslavu na Petříně vznikl na poslední chvíli, jsem za něj moc ráda. Ať žije Petřín a na zdraví všem,“ pronesla na provoněné a příjemnou atmosférou prosycené gastronomické zastávce optimistická Sabina Remundová.

Zúčastnili se i Veronika Freimanová, Iva Frühlingová, David Kraus a Osmany Laffita.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru