Společnost WAPE JETS představila v Praze špičkový soukromý tryskáč

WAPE JETS, česká společnost působící v oblasti privátního letectví, představila v Praze na letišti Václava Havla soukromý tryskáč CESSNA CITATION CJ4 Gen2 od amerického výrobce Textron Aviation. Nejnovější přírůstek kategorie light jet pojme až 8 cestujících, které dopraví napřímo z Prahy i do vzdálených zemí jako je Portugalsko či Turecko. 

CESSNA CITATION CJ4 Gen2 je ideální typ soukromého letadla nové generace se širokým využitím pro obchodní cesty i volný čas ať už rodin s dětmi nebo partou přátel. Počet cestujících, jenž dosahuje až 8 osob, velkorysý dolet 4 010 km, rychlost 835 km/h nebo objemný zavazadlový prostor s kapacitou váhy až 472 kilogramů, Vám poskytnou pohodlný a flexibilní přesun, kam si budete přát. Jako klient navíc uvítáte jeho nízké provozní náklady.

V pohodlném prostředí můžete během svého letu využít přístup k vysokorychlostnímu internetu, s nímž budete spolehlivě online i vysoko nad oblaky. Bezdrátové připojení Vám umožní se spojit s rodinou či přáteli nebo jej využít pro vyřízení pracovních emailů.

V rámci nového systému mohou cestující také bezdrátově ovládat osvětlení kabiny, stínění oken i teplotu kabiny, a to vše ze svých mobilních zařízení. Nabíjecí USB porty mají pasažéři k dispozici u každého sedadla. Letadlo je také vybaveno systémem Fresh Air, který udržuje v kabině čistý vzduch po celou dobu letu.

„Jsem velmi ráda, že si Textron Aviation opět vybral WAPE JETS za svého partnera a mohli jsme tak společně v České republice představit další ze soukromých letadel, které naši klienti ocení. Věřím, že právě tento typ bude klienty hojně využívám, a to s ohledem na jeho provozní náklady, velikost kabiny a především dolet,“ říká PhDr. Zuzana Petáková, zakladatelka společnosti WAPE JETS.

Letadlo CESSNA CITATION CJ4 Gen2 si můžete pronajmout již dnes. V případě koupě je jeho současná dodací lhůta první kvartál roku 2022 a pořizovací cena 10, 750 000 USD. „Ať už se jedná o pronájem nebo koupi letadla, mohou se na nás klienti vždy obrátit,“ dodává PhDr. Zuzana Petáková.

Více informací: www.wapejets.com

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru