Rio Mare Insalatissime představuje další novinku – Tuňákový salát s CIZRNOU

Chutné a zdravé tuňákové saláty Rio Mare Insalatissime – sázka na jistou, bez ohledu na to, jestli potřebujete sáhnout po rychlé svačině, nestíháte oběd, nebo se vám
po náročném dni nechce vyvářet složitou večeři. Pokud snad váháte, na kterou
ze stávajících sedmi variant máte chuť, máme pro vás tip – zkuste NOVINKU, osmou v pořadí, kterou je Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát s CIZRNOU, cuketou, žlutou a oranžovou mrkví (balení 160 gramů, doporučená cena 109 Kč).

CIZRNA je luštěnina, někdy také nazývaná římský hrách. Ve srovnání s ostatními luštěninami obsahuje větší množství esenciálních aminokyselin, prospěšných nenasycených mastných kyselin (kyselina olejová a kyselina linolová), železo, potřebné pro silný imunitní systém, dále rostlinné proteiny, řadu důležitých vitamínů skupiny B a minerálů, jako vápník, hořčík, fosfor, mangan, draslík, selen a zinek. Je bohatá na vlákninu a bílkoviny, což napomáhá pocitu sytosti, tlumí touhu
po jídle a podporuje trávení. Díky vysokému obsahu vlákniny také pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi a snižuje vysoký krevní tlak.

Tento malý zázrak také skvěle chutná – má příjemnou oříškovou či kaštanovou chuť a po uvaření si uchovává křupavou konzistenci. Skvělá kombinace s nadrobno pokrájenou cuketou, žlutou a oranžovou mrkví, pak zaručeně zalahodí chuťovým kanálkům, ale také oku, což je neméně důležité. Tuňák prémiové kvality však stále hraje prim, lehká vůně tymiánu a pepře pak dodá této jedinečné receptuře punc dokonalosti.

Proč právě Rio Mare Insalatissime? Všechny saláty Nabízí jedinečnou chuť tuňáka v kombinaci s výběrovou zeleninou, v některých variantách navíc obohacenou
o luštěniny, kuskus nebo rýži. Na výběr je 8 variant – ostřejší Mexico a Texana, dále Paella, Fazole, Kukuřice, Kuskus, stále více oblíbená Čočka a novinka Cizrna.

Důležité je také balení v praktické lehké misce opatřené snadným otevíráním, ideální pro přímou konzumaci. Samozřejmě při zachování čerstvosti, chuti, i výživových hodnot.

Salátky jsou vhodné pro děti i pro dospělé, lze je konzumovat ihned, samotné, v zeleninových salátech či sendvičích, ale při troše fantazie s nimi připravíte zdravou přílohu k plnohodnotné teplé večeři pro celou rodinu. Jsou nenáročné i na skladování, netřeba dávat do ledničky, zcela dostačující je pokojová teplota. Jen pozor na přímé sluníčko, tomu by se určitě měly vyvarovat. Sečteno podtrženo – tento spolehlivý parťák je správnou volbou za všech okolností, kdykoli, kdekoli a pro kohokoli.

 „Rio Mare – skvělá ryba, skvělá chuť

#MojeInsalatissime

Pro více informací, inspirace i lahodných a rychlých receptů, navštivte

https://www.riomare.cz/

nebo se staňte našimi fanoušky na

https://www.facebook.com/RioMareCesko/

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
59 x [12%]
Věrnost
50 x [10%]
Velkorysost
50 x [10%]
Laskavost
47 x [9%]
Spolehlivost
50 x [10%]
Zásadovost
51 x [10%]
Poctivost
50 x [10%]
Dostatek pozornosti
57 x [11%]
Sebedůvěra
48 x [9%]
Smysl pro humor
48 x [9%]

Celkem hlasovalo : 510

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru