Rio Mare Insalatissime představuje další novinku – Tuňákový salát s CIZRNOU

Chutné a zdravé tuňákové saláty Rio Mare Insalatissime – sázka na jistou, bez ohledu na to, jestli potřebujete sáhnout po rychlé svačině, nestíháte oběd, nebo se vám
po náročném dni nechce vyvářet složitou večeři. Pokud snad váháte, na kterou
ze stávajících sedmi variant máte chuť, máme pro vás tip – zkuste NOVINKU, osmou v pořadí, kterou je Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát s CIZRNOU, cuketou, žlutou a oranžovou mrkví (balení 160 gramů, doporučená cena 109 Kč).

CIZRNA je luštěnina, někdy také nazývaná římský hrách. Ve srovnání s ostatními luštěninami obsahuje větší množství esenciálních aminokyselin, prospěšných nenasycených mastných kyselin (kyselina olejová a kyselina linolová), železo, potřebné pro silný imunitní systém, dále rostlinné proteiny, řadu důležitých vitamínů skupiny B a minerálů, jako vápník, hořčík, fosfor, mangan, draslík, selen a zinek. Je bohatá na vlákninu a bílkoviny, což napomáhá pocitu sytosti, tlumí touhu
po jídle a podporuje trávení. Díky vysokému obsahu vlákniny také pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi a snižuje vysoký krevní tlak.

Tento malý zázrak také skvěle chutná – má příjemnou oříškovou či kaštanovou chuť a po uvaření si uchovává křupavou konzistenci. Skvělá kombinace s nadrobno pokrájenou cuketou, žlutou a oranžovou mrkví, pak zaručeně zalahodí chuťovým kanálkům, ale také oku, což je neméně důležité. Tuňák prémiové kvality však stále hraje prim, lehká vůně tymiánu a pepře pak dodá této jedinečné receptuře punc dokonalosti.

Proč právě Rio Mare Insalatissime? Všechny saláty Nabízí jedinečnou chuť tuňáka v kombinaci s výběrovou zeleninou, v některých variantách navíc obohacenou
o luštěniny, kuskus nebo rýži. Na výběr je 8 variant – ostřejší Mexico a Texana, dále Paella, Fazole, Kukuřice, Kuskus, stále více oblíbená Čočka a novinka Cizrna.

Důležité je také balení v praktické lehké misce opatřené snadným otevíráním, ideální pro přímou konzumaci. Samozřejmě při zachování čerstvosti, chuti, i výživových hodnot.

Salátky jsou vhodné pro děti i pro dospělé, lze je konzumovat ihned, samotné, v zeleninových salátech či sendvičích, ale při troše fantazie s nimi připravíte zdravou přílohu k plnohodnotné teplé večeři pro celou rodinu. Jsou nenáročné i na skladování, netřeba dávat do ledničky, zcela dostačující je pokojová teplota. Jen pozor na přímé sluníčko, tomu by se určitě měly vyvarovat. Sečteno podtrženo – tento spolehlivý parťák je správnou volbou za všech okolností, kdykoli, kdekoli a pro kohokoli.

 „Rio Mare – skvělá ryba, skvělá chuť

#MojeInsalatissime

Pro více informací, inspirace i lahodných a rychlých receptů, navštivte

https://www.riomare.cz/

nebo se staňte našimi fanoušky na

https://www.facebook.com/RioMareCesko/

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru