MMMASO, to je velký maso v malým balení

Chystáte se na výlet, do školy, na hřiště, na kolo nebo do fitka? Všude tam – a i leckde jinde – je potřeba pravidelně doplňovat energii. Zapomeňte na proteinové tyčinky nebo tatranku a zakousněte se do pořádnýho kusu MMMASA!

Sušení je prastará forma uchovávání masa – když ještě nebyly lednice, kusy masa se prostě naložily do soli a nechaly se pořádně vysušit, případně i vyudit. Dneska už máme snad v každém bytě lednice a mrazáky, sušené maso ale rozhodne neztratilo na svém výjimečném postavení v jídelníčku každýho aktivního člověka. Díky svým výživovým hodnotám by nemělo chybět v žádné kabelce, batůžku, krosně ani ledvince. I do toho nejmenšího zavazadla, dětské batůžky nevyjímaje, se tohle velký maso v malým balení vejde s přehledem.

Sušené maso je totiž svačinka s pořádnou dávkou energie, která se v něm ukrývá v nejkvalitnějších proteinech hovězího masa. Na 100 g sušeného masa se používá 175 g čerstvého hovězího. A pozor! Samozřejmostí je, že je zcela bez lepku!

Možná i vy se zajímáte, kde se maso a obecně potraviny, které kupujete, bere. U nás si můžete být jistí, že hovězí ve svačinkách MMMASO pochází jedině z českých chovů. Jsme prostě řezníci, kteří jsou hrdí na svoji práci, a vážíme si přírodních zdrojů, které využíváme. Uvědomujeme si ekologickou náročnost chovu dobytka a následného zpracování hovězího masa. Snažíme se proto využít části celého zvířete a neděláme kompromisy. Mezi krávou a býkem nemáme důvod dělat rozdíly. Vždy jde jen a pouze o vybrané maso nejvyšší kvality.

A jaké je složení?

Samý dobrý věci a žádný triky. Technologicky je snack MMMASO „masný výrobek trvanlivý fermentovaný“. Najdete v něm hovězí maso, sůl, trochu cukru, trochu dextrózy a startovací kulturu, jako konzervant používáme běžně užívaný dusitan sodný. V jednom kousku svačinky, který váží 45 g, najdete 17,1 g čistých bílkovin, 7,2 g tuku, 3,7 g sacharidů (a z toho žádné cukry) a jen 1,3 g soli. Každá tahle svačinka ti dodá 610 kJ (nebo taky 146 kcal) energie. Prostě a jednoduše je to kupa kvalitních bílkovin a spousty pořádné energie sbalené do malé tyčinky, která se vejde prakticky všude (a chutná taky skoro každému).

Vem si MMMASO s sebou. Kamkoliv.

Tím, že MMMASO usušené a zabalené v praktickém balení, můžete si ho preventivně zabalit do vašeho obvyklého zavazadla a mít ho prostě po ruce. Kdykoliv a kdekoliv. Pokud ho budete skladovat při teplotě do 30 stupnňů, tak vydrží minimálně 90 dní jako právě zakoupené. Celé odpoledne v rozpáleném autě mu na trvanlivosti nepřidá, ale několikadenní vysokohorskou túru, celý den s dětmi v ZOO nebo pořádný výšlap na kolech zvládne s přehledem. Pro aktivní sportovce i unavené rodiče, pro malé děti i nabušené kulturisty a pro nadšené gamery je MMMASO perfektní a chutnou svačinkou, která prostě dobije organismu baterky bez zbytečného cukru navíc.

MMMASO zakoupíte v praktické krabici, kde se schovává 15 kousků velkého masa v malém balení

Cena je 435 Kč (takže jeden kousek o výživové hodnotě malého steaku vyjde na slušných 29 Kč) a dopravu Zásilkovnou k tomu máte zdarma!

A pozor, máme tu teď časově omezenou akci: pokud zakoupíte rovnou 3 krabice tohohle skvělého masitého mlsu, dostanete originální triko MMMASO zdarma!

Nakupujte na www.mmmaso.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru