Vylaďte se pro romantické rande pod rozkvetlými stromy

První záchvěvy hezkého počasí nám dávají chuť a sílu vyrazit se svou drahou polovičkou na romantickou procházku. Ve vzduchu je cítit láska, zamilované páry se ruku v ruce prochází malebnými uličkami měst a v parcích se to jen hemží piknikovými koši. Ať už jste dostala pozvání na kafe nebo na bublinky s jahodami, jedno je jisté, nesmí vám chybět ten správný outfit, ve kterém se budete cítit skvěle a zároveň okouzlíte váš vysněný protějšek. Dáte přednost šatům nebo pohodlnému overalu?

Pro nenapravitelné romantičky

Šaty, výrazné barvy a rafinované střihy přidají každé ženě na sebevědomí. Nemusíte sahat hned po ultra minisukni a výstřihu až k pupíku. Méně znamená někdy více. Vyberte si radši šaty s páskem, které podtrhnou ženskou siluetu nebo decentní vykrojení na zádech odhalující vaši šíji a záda. Stálicemi jarních i letních trendů jsou velmi oblíbené plisované sukně, které zkombinujete s oversized košilí i barevnými tričky s potisky, proužky a krátkými koženými bundičkami.

 1. Modré šaty Sam 73, 349 Kč
 2. Růžové šaty s výstřihem na zádech Sam 73, 479 Kč
 3. Námořnické proužkované šaty Sam 73, 559 Kč
 4. Plisovaná sukně Sam 73, 799 Kč

Pro ležérní pohodářky

Jedno kafe s sebou a procházka parkem, okolní přírodou nebo městskými uličkami? Žádný problém pro pohodlné kousky, které vás nebudou nikde škrtit ani zbytečně stahovat. Oblečte si volné šaty rovného střihu, overal z jemného materiálu nebo volné kalhoty s jednoduchým tričkem. Lodičky na deseti centimetrovém podpatku tentokrát nechte doma a místo nich popadněte z botníku sportovní tenisky s výraznou platformou nebo slip-on boty, díky kterým bez problému zvládnete i deseti kilometrovou vycházku.

 1. Šedé šaty rovného střihu Sam 73, 479 Kč
 2. Overal Sam 73, 699 Kč
 3. Dámská červená mikina Sam 73, 769 Kč
 4. Dámské červené  3/4 legíny Sam 73, 629 Kč

Pro aktivní sportovkyně

Domluvili jste se na akčním odpoledni? V tom případě budete potřebovat nejen komfortní střihy, ale zejména kvalitní materiály, které budou v prvé řadě funkční ale i velmi pohodlné. V případě že máte v plánu výběh na vyhlídku do okolí, výjezd na bruslích po cyklostezce nebo dáváte přednost půvabům vysokých hor a celodenním túrám, podřiďte tomu i správný výběr oblečení. Ideálním outfitem pro vás bude trendy fitness set, sportovní teplákovka či větrovka do deště, která vás ochrání i v případě nečekaného deště.

 1. Běžecký set Nike, Hervis Sports, 2 100 Kč
 2. Fitness set Under Armour, Hervis Sports, 1 600 Kč
 3. Dámská bunda Kilimanjaro, Hervis Sports, 3 199 Kč

Koupí trička můžete pomoci i vy!

Chcete vypadat neodolatelně a zároveň svým outfitem podpořit dobrou věc? Značka Sam 73 připravila exkluzivní kolekci charitativních triček, jejichž výtěžek z prodeje půjde na podporu Jaroslava Křepelky a jeho speciálních rehabilitačních cvičení. Před objektivem fotoaparátu se jako modelové postavili známí sportovci jako Vladimír Šmicer, Jan Koller nebo krásná herečka Bára Mottlová.

 1. Růžové dámské tričko z kolekce REAL TOP Sam 73, 399 Kč
 2. Šedé dámské tričko z kolekce REAL TOP Sam 73, 449 Kč
 3. Modré dámské tričko z kolekce REAL TOP Sam 73, 399 Kč
LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru