Přírodní kosmetika àla Palla představuje speciální sluneční péči

Proti slunečnímu záření bychom měli svou pokožku chránit celoročně. O to více s příchodem teplejších dnů, kdy odkládáme hřejivé svršky a kůže je tak nebezpečným paprskům vystavena mnohem více než v chladných měsících. Slovenská značka přírodní kosmetiky àla Palla má ve svém portfoliu hned čtyři jedinečné produkty určené k péči během slunění i po něm.

Vodní tělový sprej chrání pokožku během slunění a díky hypoalergenní přírodní látce ji zanechává příjemně voňavou. Sprej obsahuje aktivní látku Ectoin®natural, která eliminuje nepříznivé účinky všech druhů záření (UV, IR, viditelné světlo). Sprej pokožce zároveň dodává vitamín A v patentované formě Phytosolve®8034, zklidňující panthenol i patentované aktivní látky Lactil®(hydratační komplex) a MossCellTecTM No. 1 (kmenové buňky z mechu). Během pobytu na slunci je nutné sprej kombinovat i s fyzikálními UV filtry podle kožního fototypu.

Olej na tělo s obsahem BIO avokádového a BIO arganového oleje chrání pokožku proti vysychání. Navíc obsahuje i vzácný Tamanu olej lisovaný ze semen stromu Kalaba obvejčitá, který roste v tropických přímořských oblastech. Olej je známý pro své hojivé účinky, ale také jako přirozený UV filtr. Tělový olej àla Pallanavíc obsahuje i látku Biodine V, která regeneruje pokožku jež byla vystavená slunečnímu záření, vitamín E a Goldellu. Ta účinně bojuje proti vráskám. Olej neslouží jako náhrada ochrany před UV zářením a je třeba ho použít v kombinaci s péčí s fyzikálními UV faktory.

Regenerační krém po opalování s obsahem BIO arganového a BIO avokádového oleje se lehce roztírá a snadno vstřebává. Obsažený panthenol pokožku zklidňuje, regeneruje a hydratuje. Díky aktivní látce Biodine V vytváří krém na pokožce ochranný film, který zabraňuje nadměrné ztrátě vody. Aktivní látky z mechu chrání zdraví buněčného jádra. Vitamín A v patentované formě Phytosolve®8034 proniká až do hlubších vrstev pokožky, kde pomáhá obnovit její pružnost, pevnost a zmírnit olupování. Krém má i regenerační a anti-aging účinky -urychluje produkci elastinu a kolagenu, čímž zabraňuje vzniku jemných vrásek.

Jemný lehký krém na pleť i tělo obsahuje BIO avokádový olej a také vzácný Tamanuolej, který je přirozeným UV faktorem. Navíc je obohacený o pět patentovaných látek. Ectoin®ve vyšší koncentraci chrání pokožku před UV zářením a pomáhá na buněčné úrovni předcházet jejímu stárnutí. Účinná látka Moss Cell Tec No. 1 chrání pokožku před vnějšími agresory, Phytosolve®8034 zase umožňuje lepší průnik obsaženého vitamínu A do pokožky. Poslední účinnou látkou je hydratační komplex Lactil®. Díky přírodní náhražce silikonového oleje se krém lehce roztírá a přítomnost kmenových buněk z Gojipůsobí proti stárnutí. Krém je ideální používat dvakrát denně (ráno a večer) během celého roku. Před plánovaným pobytem na slunci se doporučuje 2 týdny trvající intenzivní kúra. Podobně jako ostatní produkty ze sluneční řady, ani tento krém neslouží jako ochrana během opalování.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
60 x [12%]
Věrnost
50 x [10%]
Velkorysost
52 x [10%]
Laskavost
48 x [9%]
Spolehlivost
52 x [10%]
Zásadovost
51 x [10%]
Poctivost
51 x [10%]
Dostatek pozornosti
59 x [11%]
Sebedůvěra
48 x [9%]
Smysl pro humor
48 x [9%]

Celkem hlasovalo : 519

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru