Ošetření 24K zlatem světoznámé kosmetičky MIMI LUZON zažijete i v Praze

Blahodárný vliv zlata na pleť je známý už od časů egyptské královny Kleopatry, která si ho nanášela na obličej pro rozjasněný, zdravý a okouzlující vzhled. To inspirovalo proslulou kosmetičku hvězd z Izraele Mimi Luzon k vytvoření exkluzivních produktů a ošetření, bez kterých se dnes neobejde téměř žádná módní přehlídka či hollywoodská premiéra. Pravé 24K zlato nanáší v jemných plátech či prášku na pleť i rty. O jeho účincích se nyní můžete přesvědčit i vy sami, a to v pražském salonu krásy Femme studio v Maiselově ulici, kde je ošetření prováděno.

Hana Olscher a Marcela Beranová se ve svém kosmetickém salonu Femme studio odlišují hlavně nabídkou služeb a spoluprací s průlomovými značkami korejské kosmetiky, na něž mají výhradní zastoupení i pro slovenský, rakouský a polský trh. Do jejich portfolia se před nedávnem přidala i celebritami oblíbená a na sociálních sítích velmi viditelná značka MIMI LUZON, která nese název podle své zakladatelky a kosmetičky světových hvězd.

Kdo by neměl selfie ve zlaté pleťové masce, jako by nebyl. Své o tom ví také modelky Alessandra Ambrosio, Bar Rafaeli nebo Sofia Mechetner, které jsou věrnými fanynkami služeb i produktů značky MIMI LUZON. A není divu, po ošetření bude vaše pleť prokrvená, rozzářená a skvěle hydratovaná až po dobu deseti dnů. Kromě toho obnovuje buňky v bazální vrstvě pokožky, zlepšuje její pružnost a dokonce pomáhá léčit kožní infekce či akné. Jak ošetření přesně funguje? Nejdříve se na obličej nanese protivrásková korekční maska, na níž se následně obtisknou zlaté pláty. Po několikaminutovém působení se zlato rozmasíruje do pleti a vy můžete zazářit.

Účinků a zážitků ze zlaté masky MIMI LUZON si však můžete užít nejen v kosmetickém salonu Femme studio, ale také v pohodlí domova. Veškeré produkty značky lze totiž zakoupit také na e-shopu salonu www.byfemme.cz/e-shop, kde kromě masky najdete i velmi kvalitní pečující kosmetiku opřenou o 30letou zkušenost známé kosmetičky, aktivní složky a nejmodernější technologie. Novinkou je také zlatá maska na rty vytvořená ve spolupráci s modelkou Irinou Shayk, která jemným rtům poskytuje komplexní péči, podporu a pružnost.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru