Ošetření 24K zlatem světoznámé kosmetičky MIMI LUZON zažijete i v Praze

Blahodárný vliv zlata na pleť je známý už od časů egyptské královny Kleopatry, která si ho nanášela na obličej pro rozjasněný, zdravý a okouzlující vzhled. To inspirovalo proslulou kosmetičku hvězd z Izraele Mimi Luzon k vytvoření exkluzivních produktů a ošetření, bez kterých se dnes neobejde téměř žádná módní přehlídka či hollywoodská premiéra. Pravé 24K zlato nanáší v jemných plátech či prášku na pleť i rty. O jeho účincích se nyní můžete přesvědčit i vy sami, a to v pražském salonu krásy Femme studio v Maiselově ulici, kde je ošetření prováděno.

Hana Olscher a Marcela Beranová se ve svém kosmetickém salonu Femme studio odlišují hlavně nabídkou služeb a spoluprací s průlomovými značkami korejské kosmetiky, na něž mají výhradní zastoupení i pro slovenský, rakouský a polský trh. Do jejich portfolia se před nedávnem přidala i celebritami oblíbená a na sociálních sítích velmi viditelná značka MIMI LUZON, která nese název podle své zakladatelky a kosmetičky světových hvězd.

Kdo by neměl selfie ve zlaté pleťové masce, jako by nebyl. Své o tom ví také modelky Alessandra Ambrosio, Bar Rafaeli nebo Sofia Mechetner, které jsou věrnými fanynkami služeb i produktů značky MIMI LUZON. A není divu, po ošetření bude vaše pleť prokrvená, rozzářená a skvěle hydratovaná až po dobu deseti dnů. Kromě toho obnovuje buňky v bazální vrstvě pokožky, zlepšuje její pružnost a dokonce pomáhá léčit kožní infekce či akné. Jak ošetření přesně funguje? Nejdříve se na obličej nanese protivrásková korekční maska, na níž se následně obtisknou zlaté pláty. Po několikaminutovém působení se zlato rozmasíruje do pleti a vy můžete zazářit.

Účinků a zážitků ze zlaté masky MIMI LUZON si však můžete užít nejen v kosmetickém salonu Femme studio, ale také v pohodlí domova. Veškeré produkty značky lze totiž zakoupit také na e-shopu salonu www.byfemme.cz/e-shop, kde kromě masky najdete i velmi kvalitní pečující kosmetiku opřenou o 30letou zkušenost známé kosmetičky, aktivní složky a nejmodernější technologie. Novinkou je také zlatá maska na rty vytvořená ve spolupráci s modelkou Irinou Shayk, která jemným rtům poskytuje komplexní péči, podporu a pružnost.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
54 x [12%]
Věrnost
44 x [9%]
Velkorysost
47 x [10%]
Laskavost
44 x [9%]
Spolehlivost
48 x [10%]
Zásadovost
47 x [10%]
Poctivost
46 x [10%]
Dostatek pozornosti
53 x [11%]
Sebedůvěra
43 x [9%]
Smysl pro humor
43 x [9%]

Celkem hlasovalo : 469

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru