Hydratační ochranný krém pro bezpečné prožití léta

Letos v létě se spolehněte na Natural Hydrating Sunscreen s ochranným faktorem SPF 30. Tým Grown Alchemist jej vyvinul speciálně pro to, aby chránil vaši pokožku před silnými slunečními paprsky a zároveň, aby oddálil její stárnutí.

Běžný opalovací krém nestačí

Výzkumy dokazují, že člověk s opálenou pokožkou vnímá sám sebe lépe a atraktivněji. Zároveň ale vědecké poznatky poukazují na škodlivý efekt slunečního záření, který může vést až k rakovině kůže. Vhodným řešením, jak získat krásné opálení a přitom neohrozit svoje zdraví, tedy je, krém s dostatečně vysokým ochranným faktorem. Ty běžné ovšem obsahují tolik syntetických složek, že sice nepropustí sluneční paprsky, za to ale mohou kůži podráždit nebo spustit alergii a v nejhorším případě i nádorové bujení. Jedinou správnou volbou pro letní péči o pokožku jsou tedy opalovací krémy s faktorem alespoň SPF 30 založené ryze na přírodních ingrediencích.

Čím je Grown Alchemist Natural Hydrating Sunscreen výjimečný

Hydratační opalovací krém od Grown Alchemist má lehkou konzistenci a je neviditelný, tudíž na pokožce nezanechává nepříjemný mastný film, ani bílé stopy a snadno se nanáší. Navíc má přísně veganské složení postavené na výjimečných účincích těchto přísad:

  • Ultra čistý oxid zinečnatý: poskytuje pokožce spolehlivou širokospektrální ochranu před UVA a UVB paprsky, infračerveným zářením, ale i dalšími škodlivými vlivy zvenčí.
  • Šípkový olej: je bohatý na omega 3, 6 a 9 nenasycené mastné kyseliny, díky kterým přípravek vyživuje, redukuje jemné vrásky, zpevňuje a zanechává kůži hedvábně hladkou.
  • Extrakt z petrželových semen: má vysoký obsah flavonoidů a vitamínu C. Díky tomu působí na pokožku antioxidačně a chrání ji před působením volných radikálů, což velkou měrou přispívá k oddálení procesu stárnutí, jež se vlivem slunečního záření výrazně urychluje.
  • Tri-hyaluronan komplex: nízké a středně těžké molekuly hyaluronanu (zjednodušeně kyseliny hyaluronové) dokáží proniknout povrchem pokožky a zajistit její maximální a hlavně dlouhodobou hydrataci. Naopak molekuly hyaluronanu s vysokou hmotností se postarají o to, aby kůže vypadala na první pohled zdravá a působila mladistvým dojmem.

Grown Alchemist Natural Hydrating Sunscreen SPF 30, 50 ml: 972 Kč, 36 EUR

Grown Alchemist! To je spojení přírodní alchymie a kosmetické vědy, ze kterého vznikají unikátní produkty založené na jedinečných účincích přírodních látek s takovou molekulární strukturou, že ji tělo okamžitě rozpozná a považuje za svou součást. A právě to významně zvyšuje účinnost veškerých našich přípravků.

Všechny použité receptury se skládají z přírodních složek, jako jsou neuropeptidy, tetrapeptidy, tokotrienoly a pokročilé hygroskopicky aktivní látky, které umí přímo komunikovat s buňkami lidské pokožky. Díky tomu jsou přípravky Grown Alchemist skutečně účinná kosmeceutika, jež podporují buněčnou obnovu, čistí, detoxikují a regenerují pokožku, zanechávají ji zdravou a dodávají jí vizuální energii.

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru