S chladničkami Miele vám vydrží i déle čerstvé

Čerstvé potraviny jsou základem kvalitního stravování. Ovoce a zeleninu je nejlepší konzumovat tak svěží a chutné, jako bychom je právě koupili na trhu. Ale kdo z nás stíhá každý den nakupovat čerstvé suroviny k vaření? Při nákupu potravin dbáme na jejich kvalitu, ale je nutné myslet i na jejich správné uskladnění. Pokud je chceme uchovávat co nejdéle čerstvé, bez chladničky se zkrátka neobejdeme. Prémiové přístroje Miele jsou tu od toho, aby vám pomohly v každé situaci!*

Řešení pro delší čerstvost

Díky funkci PerfectFresh vydrží potraviny až 3x déle čerstvé, s PerfectFresh Pro dokonce až 5x déle. Teplotní rozsah 0 °C až +3 °C představuje ideální podmínky pro dosažení výrazně delší trvanlivosti masa, ryb a mnoha mléčných výrobků. Ovoce a zelenina najde ve vlhké zásuvce díky dodatečné vyšší vlhkosti vzduchu optimální klima. Díky tomu lze déle uchovat živiny, konzistenci a chuť pro podstatně lepší požitek. Prostorná zásuvka v chladicí části nabízí místo pro mnoho potravin. Pomocí regulace větracího otvoru na zásuvce lze snáze udržovat optimální vlhkost. Díky tomu zůstávají ovoce a zelenina výrazně déle čerstvé a křupavé.

Už žádné odmrazování

Odmrazování přístroje jistě nepatří k oblíbeným činnostem. Se systémem NoFrost se ho už nemusíte obávat!  S cirkulačním chlazením se chladný, suchý vzduch rozvádí stejnoměrně tak, že se ve vnitřním prostoru netvoří žádný led. Potraviny navíc nenamrznou a zásuvky se dají vždy lehce otevřít a zavřít.

Důraz na komunikaci, design i atmosféru

Při pohledu na řadu kombinovaných chladniček s mrazničkou Miele Blackboard edition vás jistě napadne, že i běžný domácí přístroj může být skutečně krásný. Tato řada je opatřena skleněnými čelními dvířky s matným povrchem, na který lze psát, malovat a kreslit běžnými či tekutými křídami. Chladnička se tak stává centrálním komunikačním místem každé kuchyně.

Pokud s pořídíte volně stojící chladničku s funkcí Click2open, budete překvapeni mimořádně snadným a elegantním otvíráním. Rukojeť je nenápadně ukrytá v boční straně dvířek a ponechává tak větší prostor vnějšímu designu.

Nepřímé osvětlení vytvoří stylovou atmosféru a zdůrazní vysokou kvalitu materiálů. LED osvětlení nevyžaduje údržbu a zajistí optimální osvětlení vnitřního prostoru. V porovnání s běžnými žárovkami jsou LED mimořádně úsporné a jejich životnost je výrazně delší. Vybrané modely lze také připojit do systému inteligentní domácnosti Miele@home.

XL prostor pro větší komfort pohodlí

Konečně už nemusíte řešit, že se vám do chladničky nevejde větší nákup nebo třeba pečicí plech, z něhož musíte vše přemístit do menší nádoby. Chladničky Miele s vnitřním prostorem XL totiž nabízejí výrazně více místa a pohodlí k ukládání potravin, větší hloubka chladicí části zase umožňuje uskladnění objemnějších předmětů. Znatelně větší objem nabízí vnitřní prostor XL i v části mrazničky a v zóně PerfectFresh – a to ve všech úrovních.

*Vybavení závisí na konkrétním modelu chladničky Miele.

KFN 29283 D bb

Volně stojící chladnička s mrazničkou XL v exkluzivní edici Blackboard disponuje funkcemi PerfectFresh pro delší čerstvost a trvanlivost potravin a NoFrost pro eliminaci nepříjemného odmrazování. Díky vnitřnímu prostoru XL a optimálního osvětlení pomocí LED nabízí více místa a pohodlí.

Další potřebné informace naleznete zde: https://www.miele.cz/domacnost/chladnicky-s-mraznickou-1728.htm

Spotřebiče Miele a příslušenství k nim zakoupíte v Miele Experience Centrech  v Praze a v Brně, online na shop.miele.cz nebo u autorizovaných partnerů Miele.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru