S chladničkami Miele vám vydrží i déle čerstvé

Čerstvé potraviny jsou základem kvalitního stravování. Ovoce a zeleninu je nejlepší konzumovat tak svěží a chutné, jako bychom je právě koupili na trhu. Ale kdo z nás stíhá každý den nakupovat čerstvé suroviny k vaření? Při nákupu potravin dbáme na jejich kvalitu, ale je nutné myslet i na jejich správné uskladnění. Pokud je chceme uchovávat co nejdéle čerstvé, bez chladničky se zkrátka neobejdeme. Prémiové přístroje Miele jsou tu od toho, aby vám pomohly v každé situaci!*

Řešení pro delší čerstvost

Díky funkci PerfectFresh vydrží potraviny až 3x déle čerstvé, s PerfectFresh Pro dokonce až 5x déle. Teplotní rozsah 0 °C až +3 °C představuje ideální podmínky pro dosažení výrazně delší trvanlivosti masa, ryb a mnoha mléčných výrobků. Ovoce a zelenina najde ve vlhké zásuvce díky dodatečné vyšší vlhkosti vzduchu optimální klima. Díky tomu lze déle uchovat živiny, konzistenci a chuť pro podstatně lepší požitek. Prostorná zásuvka v chladicí části nabízí místo pro mnoho potravin. Pomocí regulace větracího otvoru na zásuvce lze snáze udržovat optimální vlhkost. Díky tomu zůstávají ovoce a zelenina výrazně déle čerstvé a křupavé.

Už žádné odmrazování

Odmrazování přístroje jistě nepatří k oblíbeným činnostem. Se systémem NoFrost se ho už nemusíte obávat!  S cirkulačním chlazením se chladný, suchý vzduch rozvádí stejnoměrně tak, že se ve vnitřním prostoru netvoří žádný led. Potraviny navíc nenamrznou a zásuvky se dají vždy lehce otevřít a zavřít.

Důraz na komunikaci, design i atmosféru

Při pohledu na řadu kombinovaných chladniček s mrazničkou Miele Blackboard edition vás jistě napadne, že i běžný domácí přístroj může být skutečně krásný. Tato řada je opatřena skleněnými čelními dvířky s matným povrchem, na který lze psát, malovat a kreslit běžnými či tekutými křídami. Chladnička se tak stává centrálním komunikačním místem každé kuchyně.

Pokud s pořídíte volně stojící chladničku s funkcí Click2open, budete překvapeni mimořádně snadným a elegantním otvíráním. Rukojeť je nenápadně ukrytá v boční straně dvířek a ponechává tak větší prostor vnějšímu designu.

Nepřímé osvětlení vytvoří stylovou atmosféru a zdůrazní vysokou kvalitu materiálů. LED osvětlení nevyžaduje údržbu a zajistí optimální osvětlení vnitřního prostoru. V porovnání s běžnými žárovkami jsou LED mimořádně úsporné a jejich životnost je výrazně delší. Vybrané modely lze také připojit do systému inteligentní domácnosti Miele@home.

XL prostor pro větší komfort pohodlí

Konečně už nemusíte řešit, že se vám do chladničky nevejde větší nákup nebo třeba pečicí plech, z něhož musíte vše přemístit do menší nádoby. Chladničky Miele s vnitřním prostorem XL totiž nabízejí výrazně více místa a pohodlí k ukládání potravin, větší hloubka chladicí části zase umožňuje uskladnění objemnějších předmětů. Znatelně větší objem nabízí vnitřní prostor XL i v části mrazničky a v zóně PerfectFresh – a to ve všech úrovních.

*Vybavení závisí na konkrétním modelu chladničky Miele.

KFN 29283 D bb

Volně stojící chladnička s mrazničkou XL v exkluzivní edici Blackboard disponuje funkcemi PerfectFresh pro delší čerstvost a trvanlivost potravin a NoFrost pro eliminaci nepříjemného odmrazování. Díky vnitřnímu prostoru XL a optimálního osvětlení pomocí LED nabízí více místa a pohodlí.

Další potřebné informace naleznete zde: https://www.miele.cz/domacnost/chladnicky-s-mraznickou-1728.htm

Spotřebiče Miele a příslušenství k nim zakoupíte v Miele Experience Centrech  v Praze a v Brně, online na shop.miele.cz nebo u autorizovaných partnerů Miele.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
92 x [11%]
Věrnost
78 x [10%]
Velkorysost
80 x [10%]
Laskavost
77 x [10%]
Spolehlivost
79 x [10%]
Zásadovost
77 x [10%]
Poctivost
81 x [10%]
Dostatek pozornosti
94 x [12%]
Sebedůvěra
77 x [10%]
Smysl pro humor
75 x [9%]

Celkem hlasovalo : 810

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru