Soothing Hand Cream pro hladké a krásné ruce

Dopřejte pokožce svých rukou bohatou výživu, hloubkovou hydrataci a také úžasnou uklidňující vůni.

Pěstěné na pohled a hladké na dotek, tak by měly vypadat ruce každého z nás. V době, kdy si je musíme mýt či dezinfikovat mnohem častěji, než jsme byli zvyklí, je však péče o jejich pokožku mnohem náročnější, a to nejen na čas, ale také na výběr správného přípravku.

Ten by měl být v ideálním případě založen na přírodních ingrediencích, které mají zklidňující účinky a pomáhají pokožce rukou v její přirozené regeneraci.  Díky těmto složkám je Grown Alchemist Soothing Hand Cream přesně tím krémem na ruce, který hledáte:

  • Extrakt z květů kaktusu je bohatý na omega 7 mastné kyseliny a podporuje tvorbu kolagenu, zlepšuje tak regeneraci tkání, minimalizuje vrásky a také dodává pokožce pružnost. Navíc proniká do hlubších vrstev kůže a dlouhodobě zde udržuje hydrataci.
  • Molekuly čisté kyseliny hyaluronové s nízkou, střední a vysokou hmotností se postarají o okamžitou a intenzivní hydrataci hlubokých i vrchních vrstev pokožky. Jejich zásluhou zůstává kůže na rukou mladistvá, pevná a hladká.
  • Výtažek z cedrového dřeva je přírodní antiseptikum, které dokáže neutralizovat nežádoucí bakterie, proto přípravek posiluje přirozenou ochrannou bariéru kůže. Zároveň tento extrakt také zklidňuje podráždění a pokožku vyživuje, čímž významně přispívá k urychlení její regenerace.

Grown Alchemist Soothing Hand Cream, 65 ml: 810 Kč | 30 EUR

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru