Zuzana Belohorcová konečně vidí svět okolo sebe...

Přestěhovala se do Evropy a rozhodla se opět navštívit ordinaci MUDr. Kmenta na klinice Esthé. Moderátorka Zuzana Belohorcová po 11 letech opustila South Beach na Floridě.. V Čechách ani na Slovensku jí však nečekejte, pokud ale uvažujete o koupi nemovitosti na Tenerife, jednom z Kanárských ostrovů ve Španělsku, můžete se obrátit právě na Zuzanu a jejího manžela, Vlastu Hájka, kteří se rozhodli na Tenerife bydlet a provozovat realitní kancelář Tenerife Real pro československé klienty. K řadě životních změn přibyla i jedna estetická. Zuzana si nechala upravit oční víčka.  

Zuzanu Belohorcovou si mnozí pamatují jako moderátorku lechtivého pořadu Peříčko. Od té doby se ale mnoho změnilo a ze Zuzany je úspěšná podnikatelka a dvojnásobná maminka. Na Floridě si s rodinou zvykla natolik, že když se s manželem rozhodli přestěhovat zpět do Evropy, museli se z jihu Španělska stěhovat do ještě většího tepla – na Kanárské ostrovy, kde teplota málokdy klesá pod dvacet stupňů. „Realitní makléři nám v Marbelle slibovali 330 slunečných dní ročně, když ale přišla zima, byla srovnatelná s tou na Slovensku. Museli jsme zvolit ještě teplejší destinaci. Tenerife je sice malý ostrov, život je tu ale klidnější, jednodušší. Chceme s manželem rozjet realitku pro české a slovenské klienty, kteří by měli zájem o nemovitost na Tenerife. Spoustu lidí pozitivně reagovalo i na sociálních sítích, takže myslím, že by to mohlo fungovat,“ nastiňuje své podnikatelské záměry Zuzana.

Ve srovnání s cestou přes Atlantik to má teď Zuzana do rodné kotliny, co by kamenem dohodil. Na blízku je tudíž i lékařům, kterým opravdu věří. Jednomu z nich – MUDr. Liboru Kmentovi z pražské kliniky Esthé – svěřila před lety své poprsí, které se po dvou dětech rozhodla trochu revitalizovat. „Libor mi dělal modelaci poprsí. Po dvou dětech to ani jinak nešlo. A stali se z nás rodinní přátelé. Když jsem se rozhodla, že pro ta svá víčka něco udělám, Libor byl jasná volba,“ nedá na MUDr. Kmenta dopustit Belohorcová. „Zatím další zákroky neplánuji, těžko se to ale odhaduje. Nedržím žádné diety, ale snažím se sportovat a udržovat zdravý životní styl, aby to nebylo v budoucnu potřeba,“ usmívá se opálená Zuzana.

Nový business, dvě děti, manželství, modeling, sociální sítě, Zuzana toho nemá málo. Má vůbec čas na operační zákrok? MUDr. Kment nás ujistil, že operace je naprosto běžná a pacienta nijak neomezuje. „Po operaci je samozřejmě lepší oči trochu šetřit, žádný speciální režim se ale nevyžaduje. Po týdnu se vyndávají stehy a po dvou týdnech už je zákrok pro okolí pacienta téměř neznatelný. Operace samotná netrvá déle než půl hodiny a provádí se v lokální anestezii. Je to jedna z nejběžnějších operací, které provádíme, není třeba mít obavy. U Zuzany jde o kosmetický zákrok, mnohým pacientům ale operace víček může velmi pomoci i od únavy očí, slzení, zhoršeného zraku a ostatních potíží, které se pojí s povadlými víčky“ vysvětluje MUDr. Kment.

A co plánuje Zuzana Belohorcová do budoucna? „Nechci to zakřiknout, ale konečně se zdá, že jsme zakotvili někde, kde si s manželem budeme moci chvíli oddechnout a věnovat se tomu, co nás baví. Je to tu bezpečné, což je pro mě důležité kvůli dětem. Neříkám, že je to naše konečná destinace, Miami pro mě vždy zůstane místem číslo jedna, ale v tuhle chvíli se zabydlujeme tady na Tenerife a já jsem za to ráda,“ shrnuje plány Zuzana.

Více informací o operaci víček naleznete na esthe-plastika.cz

FOTO: archiv kliniky Esthé a Zuzany Belohorcové

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
570 x [13%]
Aperol spritz
369 x [9%]
Cuba Libre
383 x [9%]
Piňa Colada
370 x [9%]
Daiquiri
362 x [8%]
Margarita
472 x [11%]
Cosmopolitan
377 x [9%]
Mai-Tai
395 x [9%]
Whiskey sour
424 x [10%]
Pisco sour
574 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4296

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru