Komedie Michala Suchánka Večírek představuje trailer

Po roce od natočení konečně přijde letos v létě do kin režijní debut herce Michala Suchánka s názvem Večírek. Komedie o setkání bývalých spolužáků představí například Karla Rodena, Jiřího Langmajera, Tatianu Dykovou nebo Marka Taclíka v trochu jiných polohách, než na jaké jsou u nich diváci zvyklí. Snímek bude mít premiéru 19. srpna.

Komedie o srazu bývalých spolužáků začíná na oslavě v rámci kolaudace domu manželské dvojice (a zároveň spolužáků) Jiřího a Zdeňky Hrdových (Jiří Langmajer a Tatiana Dyková). Na akci postupně přichází třídní kráska Nela Boudová, třídní komik Marek Taclík, neúspěšný zpěvák Marián Čekovský nebo mimořádně citlivý spolužák Karel Roden. Místo dalšího očekávaného hosta se však objeví někdo úplně jiný…

https://www.youtube.com/…-vE

Už nyní představují tvůrci trailer, který zachycuje několik okamžiků z filmu za doprovodu hudby Jiřího Buriana. Scénář vycházel z úspěšné divadelní hry, kterou před sedmi lety pod stejným názvem uváděl Michal Suchánek v roce 2013 v režii Ondřeje Sokola v pražském Divadle Broadway.

„Filmem Večírek bychom rádi pobavili a potěšili sebe i diváky. Loni v létě jsme po první vlně koronaviru měli opravdu štěstí, že jsme dali dohromady termíny herců. Film jsme natočili a plánovali ho uvést do kin co nejdříve. Chtěli jsme divákům přinést lehkou komedii, která potěší a rozesměje. To je to, co v dnešní době asi všichni potřebujeme. Kina se ale na podzim zavřela, a tak si Večírek počkal. Víme, že českých filmů půjde v létě do kin hodně, ale Večírek prostě k létu patří a není na co čekat,“ vysvětlila producentka snímku Monika Kristlová.

„Když jsme se rozhodovali, co dál, obavy z dalšího podzimu podobnému tomu loňskému a ze ‚zestárnutí‘ filmu vedly k tomu, uvést ho raději teď v létě,“ dodal režisér snímku Michal Suchánek. „Jsem rád, že se nám Večírek podařilo tak výjimečně obsadit a že tihle herci excelují v rolích, v jakých je neznáme,“ vysvětlil Suchánek.

„K létu Večírek a smích prostě patří a Michalu Suchánkovi se spolu s herci vážně povedlo uspořádat večírek s velkým V. Udělejte si tak i vy večírek se svými blízkými a přijďte do kina. Pro diváky máme nachystané dokonce i soutěže o různé „Večírkovské“ sety, které při koukání na filmy využijí,“ pozvala diváky do kin producentka.

Film Večírek se natáčel během srpna loňského roku v Praze a okolí. Kameramanem snímku je Milan Chadima (Hostel, Sněženky a machři po 25 letech, Klauni), za hudbou stojí Jiří Burian (Kapitán DEMO, Republic of Two, Southpaw). Večírek produkují společnosti Dawson Films a One Movie, distributorem v ČR je společnost Falcon, na Slovensku společnost Continental. Premiéra filmu byla původně naplánována na listopad 2020, kvůli covidové pandemii nakonec přichází do kin až 19. srpna 2021.

Synopse:

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá.

Obsazení:

Jirka Hrd - Jiří Langmajer

Zdeňka Hrdová - Tatiana Dyková

Richard Crha - Karel Roden

Kozouška - Nela Boudová

Pišta Petöfi - Marián Čekovský

Frankie Pudil - Marek Taclík

Ing. Luboš Hinke - Matěj Dadák

Olda Krákora - Miroslav Vladyka

 

Scénář a režie: Michal Suchánek

Kamera: Milan Chadima

Hudba: Jiří Burian

Architekt: Milan Býček

Kostýmy: Vladimíra Fomínová

Masky: Adriana Bartošová

Producenti: Dawson Films, One Movie

Koproducent: Continental Film

Distributor ČR: Falcon

Distributor SR: Continental

Žánr: Komedie

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
92 x [11%]
Věrnost
78 x [10%]
Velkorysost
80 x [10%]
Laskavost
77 x [10%]
Spolehlivost
79 x [10%]
Zásadovost
77 x [10%]
Poctivost
81 x [10%]
Dostatek pozornosti
94 x [12%]
Sebedůvěra
77 x [10%]
Smysl pro humor
75 x [9%]

Celkem hlasovalo : 810

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru