Prague Harley Days oznamují finální termín a spojují se s Burgerfesrem

Tradiční motocyklová událost Prague Harley Days zná svůj letošní finální termín! Tím se nakonec stane září, a to od pátku 3. do neděle 5. Prague Harley Days se navíc i letos propojí s oblíbeným Burgefestem a vhodně se doplní. K tomu všemu nebude chybět ani unikátní výstava historických motocyklů Veteran Mania, spanilá jízda centrem Prahy, zkušební jízdy zdarma, koncerty, adrenalin ani family zóna a zábava pro celou rodinu. Program 9. ročníku Prague Harley Days ponese podtitul Sportster Tribute a pro majitele motocyklů této řady bude připravena celá řada bonusů a zajímavostí, včetně vstupu zdarma. K tomu všemu na návštěvníky čeká dobré jídlo, pití, soutěže o ceny i kuchařské workshopy. Zkrátka ideální tip, jak strávit první zářijový víkend a naplno si užit akci plnou zábavy, která nám v posledních měsících maximálně chyběla.

Jsme rádi, že i přes všechny nástrahy a komplikace můžeme oznámit, že i letos Prague Harley Days zrealizujeme a rok 2021 nevynecháme. Letošním termínem bude září, kdy se propojíme s Burgerfestem, se kterým jsme si první společné Prague Harley Days vyzkoušeli už loni a vše dopadlo nad očekávání výtečně. Rádi bychom proto všechny pozvali od 3. do 5. září na holešovické Výstaviště užít si 9. ročník Prague Harley Days. A zveme opravdu všechny, ať už přijedou na motocyklu, přijdou pěšky, dorazí autem nebo přijedou tramvají - pro ty všechny je akce určena. Na Prague Harley Days totiž vede sebe mohou celý víkend fungovat děti, motorkáři, milovníci dobrého jídla, hudební nadšenci i třeba maminky s kočárkem. Vše samozřejmě proběhne za dodržení všech hygienických a bezpečnostních opatření,” vysvětluje Jaroslav Vavřina, organizátor Prague Harley Days.

Připomeňme, že Prague Harley Days letos ponesou podtitul Sportster Tribute v duchu oblíbené modelové řady Harley-Davidson Sportster, která v Evropě končí. Všichni návštěvníci, kteří dorazí právě na motocyklu této řady budou mít vstup zdarma, a navíc pro ně budou připraveny speciální bonusy. Sportster se zároveň stane i stěžejní částí programu.

Pochopitelně nebude chybět ani tradiční spanilá jízda centrem Prahy i další body programu jako je adrenalin, unikátní výstava motocyklů historických motocyklů Veteran Mania, která právě na Prague Harley Days vyvrcholí, ale také Custom Bike Show, koncerty, family zóna pro rodiny s dětmi, speciální workshopy pro děti, beauty koutek a řada dalšího.

Návštěvníci si navíc za jediné vstupné užijí i plnohodnotný Burgerfest, který letos slaví svůj jubilejní 10. rok. Vedle nespočtu burgerů nejrůznějších bister a restaurací si bude možné vychutnat i další pochoutky, ale rovněž zhlédnout kuchařské show a workshopy nebo se zapojit do soutěží o ceny. A nouze nebude ani o top šéfkuchaře z nejrůznějších koutů Evropy a světa, včetně našich kuchařských ikon.  

Prague Harley Days propojené s Burgerfestem budou skutečně stát za to a nabídnou jednu z mála možností, jak si užít závěr léta v plné parádě se vším, co k němu patří.

PRAGUE HARLEY DAYS + BURGERFEST – 3. – 5. 9. 2021 – VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE PRAHA

Vstupenky bude možné zakoupit na místě za jednotnou cenu 300 Kč na všechny 3 dny a pro obě akce zároveň. Již 9. ročník Prague Harley Days zpestří závěr letošního léta! Připomeňte si, jak jste se bavili v předcházejících ročnících.

Prague Harley Days 2018 - 115. výročí Harley-Davidson


Prague Harley Days 2020

Více informací naleznete na www.pragueharleydays.cz

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru