Melvita: Go Green, skvělá péče o pleť, kterou byste si měli dopřát

Zdraví, kvalita a udržitelnost! To jsou hodnoty, které v sobě přípravky pro péči o pleť, tělo a vlasy od společnosti Melvita kombinují po dlouhá léta a zcela bez kompromisů.

Před více než 35 lety byla Melvita založena podnikavým včelařem. A stejně jako si jeho včely vybírají ty nejkvalitnější ingredience, ze kterých pak tvoří svůj blahodárný nektar, i Melvita vyhledává jen ty nejlepší přísady, aby dala vzniknout téměř dvěma stovkám přírodních produktů.

Zároveň však společnost klade přísný důraz na podporu místních podnikatelů a malých rodinných firem, dbá na dodržování férových podmínek pro zaměstnance a v neposlední řadě také na udržitelnost. Od roku 1983 je tak Melvita francouzským průkopníkem v organické péči o pokožku. Potvrzením o její výjimečnosti jsou certifikáty Ecocert Greenlife a COSMEBIO.

„Zastáváme názor, že jen zdravá pokožka může vypadat krásně, proto pečlivě vybíráme suroviny do našich produktů," vysvětluje zástupce společnosti a dodává: "Můžete si tak být vždy jisti, že naše produkty jsou doslova nabité blahodárnými ingrediencemi a zároveň v nich nenajdete žádné toxické složky."

Máte nějaký lepší nápad, než se v péči o svou pokožku spolehnout na přípravky vyrobené z těch nejvybranějších organických surovin?

EXTRAORDINARY OIL - PLEŤOVÝ OLEJ

Multifunkční suchý olej s okouzlující vůní zanechá pokožku hydratovanou, hedvábně hladkou a zároveň chráněnou. Vedle toho je možné jej použít i na tělo a také na vlasy, které zanechá mimořádně silné, lesklé a hebké.

Přípravek v sobě kombinuje sílu pěti výjimečných olejů:

 • arganový olej pomáhá regenerovat, vyživovat a chránit
 • kendi olej je proslulý svými antioxidačními a výživnými vlastnostmi
 • datlový olej je nezbytný pro zachování pružnosti a vláčnosti
 • olej Inca inchi pomáhá změkčovat, vyživovat a obnovovat
 • olej z baobabu posiluje strukturu vlasů a zanechává je přirozeně lesklé

Extraordinary Oil, 100 ml: 749 Kč.

NECTAR DE ROSES HYDRATING FACIAL GEL

Lehký obličejový gel obohacený o extrakty a hydroláty z okvětních lístků vysokohorských růží je ideální pro lehkou hydrataci normální i mastné pokožky. Přípravek podporuje přirozenou regeneraci pleti, dodává jí dostatek veškerých živin, aniž by ji zatížil a zároveň obnovuje její původní svěžest. Po použití gelu zůstává pokožka přirozeně zářivá a na první pohled zdravá.

Nectar de Roses Hydrating Facial Gel, 40 ml: 729 Kč.

KVĚTINOVÁ VODA DAMAŠSKÁ RŮŽE

Damašské růže pro výrobky Melvita jsou pěstovány a následně sklízeny malými zemědělci v Íránu. Růže se zde destilují kvůli květinové vodě, ne kvůli éterickému oleji, což je naprosto výjimečné.

Květinová voda z damašské růže:

 • pomáhá hydratovat, regenerovat a osvěžovat
 • je ideální pro jemnou a zralou pleť
 • má decentní ženskou vůni
 • obsahuje vysoké množství minerálů a dalších účinných látek
 • pomáhá zpomalovat proces stárnutí

Květinová voda Damašská růže, 200 ml: 329 Kč.

NECTAR DE ROSES MILKY CLEANSING OIL

Jemný a zvláčňující olej obohacený mimořádně voňavým extraktem z damašských růží a šípků rozpustí veškeré nečistoty, které se na pokožce během dne usadí. Navíc si poradí i s tím nejodolnějším make-upem, aniž by poškodil přirozenou ochrannou bariéru pleti. Při kontaktu s vodou se olej okamžitě promění v hladké mléko, které po sobě nezanechává mastný film. Po jeho použití zůstává pleť nejen dokonale očištěná, ale také hebká a přirozeně rozjasněná.

Nectar de Roses Milky Cleansing Oil, 145 ml: 519 Kč.

L'OR BIO EXTRAORDINARY SHOWER GEL

Organický sprchový gel má lehkou strukturu, která se po smíchání s vodou promění v bohatou pěnu, jež nejen perfektně očistí pokožku těla, ale zároveň se postará o její hydrataci. Přípravek má bezsulfátové složení, je vhodný pro všechny typy pleti, jemně voní a je založen na účincích pěti vzácných olejů, díky kterým je plný omega 3, 6 a 9 mastných kyselin, jež mají pro pleť vysloveně blahodárné účinky. Jde o:

 • arganový olej z Maroka
 • kendi olej z Indonésie
 • olej z afrického baobabu
 • olej z amazonského oleje Inca inchi
 • datlovníkový olej z pouště v Burkině Faso

L'Or Bio Extraordinary Shower Gel, 250 ml: 409 Kč.

SENSITIVE SKIN DEODORANT

Organický deodorant pro citlivou pokožku pomáhá účinně bojovat proti nežádoucím pachům a vlhkosti, aniž by narušoval přirozenou termoregulaci organismu, a to díky obsahu kombinace antioxidačního vitamínu E a absorpčního mikroporézního oxidu křemičitého.

Sensitive Skin Deodorant:

 • je hypoalergenní
 • má pečující složení
 • příjemně voní
 • neobsahuje hliník
 • je vhodný pro ženy i muže            

Sensitive Skin Deodorant, 50 ml: 339 Kč.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru