Platon Life byl po několik dnů součástí Family Office Ritossa

Panelová diskuse na téma Důležitost vytvoření globální all-inclusive digitální platformy pro propojení současnosti s budoucností proběhla za účasti hostů jako byli Fiorenzo Manganiello, Profesor blockchainových technologií, Brad Yasar, CEO EQIFI a Dana Al Salem, CEO Merit Capital, a spoluzakladatelka Yahoo Europe.

Zakladatelé Platon Life získali stejné prestižní hodnocení jako Nick Spanos. Nick Spanos je průkopníkem v oblasti bitcoinových a blockchainových technologií. V roce 2013 založil Bitcoin Center NYC - vůbec první obchodní místo pro obchodování s kryptoměnami na světě, které se otevřelo v NYSE. Spanos je také generálním ředitelem společnosti Blockchain Technologies Corp., která si nechala patentovat VoteWatcher, vůbec první platformu pro hlasování v blockchainu.

Summit, pořádaný rodinnou kanceláří Ritossa, která datuje svou historii zpět 600 let až k benátské říši v Evropě a má hluboké kořeny na Středním východě, je tvořen globální sérií eventů, zahrnujících summity v Dubaji, Monaku, Rijádu a v Miami. Nejnovější summit v Dubaji se dostal i na hlavní stránky globálních médií jako nejvýznamnější a nejvlivnější setkání rodinných kanceláří všech dob.

Platon Life není jen o snadném používání digitální měny v ekosystému, ale také o příležitosti účastnit se smysluplných událostí. Jednou z nich je bezpochyby monacká konference sira Anthonyho Ritossy, která se konala pod záštitou Jeho Jasné Výsosti monackého knížete Alberta II. Jsme rádi, že jsme se této důležité konference mohli zúčastnit prostřednictvím několika vstupních panelů a diskusí ekonomické a globální povahy s významnými účastníky akce.

Platon Life je středoevropský fintech startup, jehož hlavní myšlenkou je představit digitální měnu společnostem a široké veřejnosti poskytováním uživatelsky přívětivých a bezpečných řešení pro B2B a B2C operace. Společnost Platon Life vyvinula tato řešení založená na technologii blockchain pomocí digitálního tokenu PlatonCoin společně se silnými partnery, jako jsou Microsoft, Symantec a další. PlatonCoin (PLTC) od společnosti Platon Life je jednou z nové generace digitálních měn. PlatonCoin umožňuje držitelům podílet se na celém ekosystému Platon Life tím, že maximalizuje snadné použití kryptoměny jak pro veřejnost, tak pro podniky.

Platon Life nabízí jedinečné pojištění své digitální peněženky renomovanou evropskou pojišťovnou se zajištěním na londýnském trhu, zatímco všechna data jsou zabezpečena softwarovou bezpečnostní společností Symantec. Digitální peněženka již splňuje všechny požadavky KYC a AML a nabízí následující kryptoměny: BTC, ETH, BCH, XLM, PLTC.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
46 x [11%]
Kriket
36 x [9%]
Lední hokej
42 x [10%]
Tenis
34 x [8%]
Volejbal
44 x [11%]
Stolní tenis
39 x [10%]
Baseball
40 x [10%]
Golf
43 x [11%]
Americký fotbal
47 x [12%]
Basketball
35 x [9%]

Celkem hlasovalo : 406

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru