Miele nabízí efektivní indukční varnou desku s integrovaným odsavačem par

Kombinace indukční varné desky a efektivního odsavače par šetří místo a je efektivní a diskrétně elegantní. Je nejčastější volbou při zařizování moderní, vysoce výkonné kuchyně. Společnost Miele aktuálně přistoupilo k rozšíření nabídky všestranných přístrojů o nový výkonný přístroj KMDA 7476. Nabízí o sedm centimetrů více prostoru pro hrnce a pánve s nezměněnými vnějšími rozměry. Další novinkou je kompaktní a intuitivní ovládací panel umístěný pod zapuštěným odsavačem par.

V případě, že jsou prostory pro vaření a stolování propojeny s obývací částí, výkonný odsavač par je doslova nutností. Potěšující zprávou je, že dokáže ladit s ostatním vybavením bytu. Díky tomu nabývá na stále větší atraktivitě vestavné řešení s jednoduchými liniemi a zarovnanými povrchy. Varné desky s diskrétně integrovanými odsavači par tak oceňuje čím dál více zákazníků, pro něž má Miele optimální řešení.

Stejně jako předchozí modely, disponuje KMDA 7476 výkonnými high-tech prvky
ze dvou vývojových center Miele – v Bünde (kuchyňské přístroje) a Arnsbergu (odsavače par).

Mimořádný prostor i výkon

Pod pojmem PowerFlex XL se skrývají dvě velkorysé indukční plochy vpravo a vlevo od odsavače, obě se skládají ze dvou varných zón. Varná deska KMDA 7476 nabízí
v každé oblasti PowerFlex XL o sedm centimetrů větší varnou plochu než doposud – a to při nezměněných vnějších rozměrech varné desky. To znamená, že i dva velké hrnce za sebou tu najdou dostatek místa.

Mimořádná flexibilita vyplývá ze skutečnosti, že obě varné zóny mohou být v případě potřeby vzájemně propojeny. Pro představu, velký pekáč položený na varnou desku detekuje funkce „trvalého“ rozpoznání hrnce a následně se automaticky aktivuje sousední varná zóna. Technologie TwinBooster poskytuje mimořádný výkon až 7,3 kW, což oceníte v případě, že potřebujete připravit větší množství pokrmů v krátkém čase.

Intuitivní ovládání a bezpečnost

Další novinkou KMDA 7476 je umístění kompaktního a intuitivního ovládání ComfortSelect Plus do středu přístroje, tedy přímo pod odsavač par. Díky osvětlení číselné řady ve spojení s indikací pro každou varnou zónu a odsavač je tento koncept obsluhy prostorově úsporný a uživatelsky velmi komfortní.

Velmi praktickým doplňkem je bezpečnostní funkce Stop & Go. Oceníte ji například v okamžiku, kdy zazvoní zvonek na dveřích a vy musíte nechat varnou desku chvíli bez dozoru. Všechny varné zóny sníží svůj výkon na úroveň 1, a proto se nic nepřipálí. Pokud se má proces vaření po určité době zcela zastavit, je možné jej pomocí časovače individuálně naprogramovat pro každou varnou zónu zvlášť. Na druhé straně s funkcí „Udržování teploty" inteligentní technologie udrží teplotu již připraveného jídla tak, aby bylo k dispozici pro servírování.

Osvědčená technologie odsávání a snadné čištění

Účinná technologie odsávání se svým energeticky efektivním ekologickým motorem spolehlivě odsává páru a pachy přímo z místa vzniku, a zároveň je nenápadně skrytá ve spodní skříňce. Díky funkci Con@ctivity se kuchaři mohou plně soustředit na své potěšení z vaření, protože výkon odsávacího systému se automaticky přizpůsobuje tomu, co se právě připravuje na varné desce. Je možný provoz s odtahem nebo cirkulací vzduchu s tím, že cirkulace je vhodná pro vysoce izolované budovy.

Pod ventilační mřížkou se nachází osvědčené filtrační pouzdro s desetivrstvovými kovovými tukovými filtry z nerezové oceli, optimálně odlučující mastnotu. Za účelem čištění lze pouzdro jednoduše vyjmout a vložit do myčky. Exkluzivní systém CleanCover za tukovými filtry je díky hladkému povrchu bez hran a elektrických součástí velmi snadno udržovatelný. Jakmile něco přeteče a vnikne do prostoru odsavače, kapalina se zadrží v záchytné misce.

Nová varná deska s třídou energetické účinnosti A ++ je k dispozici ve dvou provedeních. Podle typu kuchyně a situace při instalaci je k dispozici model s vysokým, úzkým nerezovým rámečkem KMDA 7476 FR nebo model bez rámečku KMDA 7476 FL. Ten je vhodný pro položení na pracovní desku nebo i zapuštění do roviny.

Spotřebiče Miele a příslušenství k nim zakoupíte v Miele Experience Centrech  v Praze a v Brně, online na shop.miele.cz nebo u autorizovaných partnerů Miele. 

Více zajímavých informací naleznete zde: www.miele.cz                             

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru