Zpěvačka LP vydá v října nové album Churches, singl a videoklip Goodbye už jsou na světě

Americká zpěvačka a skladatelka LP, jejíž písně dosáhly přes dvě miliardy přehrání, vydá nové, v pořadí šesté, album nazvané Churches letos 8. října na značce [PIAS] Recordings. Kromě názvu zveřejnila LP také obal desky a seznam patnácti skladeb. Na album nyní poutá nový singl Goodbye doprovázený videoklipem. Výkonným producentem alba Churches se stal její stálý spolupracovník Mike Del Rio (Kylie Minogue, X Ambassadors, Skylar Grey). Vedle něj se v roli producentů jednotlivých skladeb představili Nate Campany (Tove Lo, K.Flay, Christina Aguillera) a Kyle Shearer (Becky G, Tove Lo, Carly Rae Jepsen) – společně jsou známi pod pseudonymem Valley Girl; dále Lars Stalfors (Health, Local Natives, Cold War Kids); dvojnásobný držitel Grammy Dan Wilson (Adele, Pink, Leon Bridges, James Bay); Dan Nigro (Olivia Rodrigo, Carly Rae Jepsen, Sky Ferreira); a Isabella Machine Summers (Florence & The Machine). Nahrávku zmasterovala několikanásobná držitelka Grammy Emily Lazar (HAIM, Maggie Rogers, The Killers, Vampire Weekend, Coldplay). Předobjednávky digitální verze alba, vinylu a triček jsou dostupné na https://lp.lnk.to/Churches. Zpěvačka LP je jednou z potvrzených hvězd festivalu Colours of Ostrava 2022.

Zpěvačka LP k albu Churches uvádí: „K této desce mám vztah jako k příteli. Příteli, který mě provedl nejnáročnější dobou v lidské historii a asi nejnáročnějším časem v mém životě. Mám pocit, že jsem na něm sdílela tolik skutečných příběhů a svých vlastních pocitů.” Ke vzniku desky vysvětluje: „Tvořit s nejlepšími přáteli je dar, který jsem nikdy nepovažovala za daný. Zároveň je pro mě skvělým zážitkem potkávat nové spolupracovníky naladěné na stejnou vlnu. Je to jako se zamilovávat. Neustále se zamilovávat a odmilovávat. Mám pocit, jako kdyby tohle byl základ života. A ačkoliv jde někdy o bolestivou zkušenost, nikdy bych neměnila. Cítím, že toto je moje cesta, jak sdílet své emoce s ostatními. Jsem tak vděčná za tyto písně a za lidi, kteří je se mnou vytvořili. Je to splněný sen, že je mohu konečně s vámi sdílet. Děkuju.”

Píseň Goodbye je čtvrtým singlem z alba Churches. LP ji napsala společně se svými dlouholetými spolupracovníky Mikem Del Riem, který skladbu produkoval a hrál kromě bubnů na všechny nástroje, a s Natem Campanym. Oba se podíleli také na předchozích singlech z alba The One That You Love, How Low Can You Go a dalších hitech zpěvačky LP. Zde si můžete singl poslechnout a zakoupit.  

LP k singlu říká: „Goodbye je výbuch pro duši. Jarní úklid mě samé a doufám, že i druhých, od pout vlastní mysli. Světlo tam pořád je, pokud chcete. A já to určitě chci.” K videoklipu LP dodává: „Videoklip

">Goodbye je jako pocit v době, kdy učiníte nějaké velké rozhodnutí, kdy ale nevíte, kam vás život zavede. Ale máte pocit naděje, možná zároveň trochu obavy a strach. Být na jedné lodi s přáteli mi přineslo novou perspektivu. Doufám, že tato píseň a videoklip jsou závan čerstvého vzduchu pro všechny, kdo mají pocit, že si potřebují vyčistit hlavu a vydat se na novou cestu.”

První singl z desky Churches

">The One That You Love má na YouTube přes 21 miliónů zhlédnutí a 18,5 miliónů přehrání na Spotify. Televizní premiéru si píseň odbyla v pořadu Late Night with Seth Meyers. Druhý singl
">How Low Can You Go získal přes 5,8 milónů přehrání na Spotify, 5,7 miliónů na YouTube a hrála ho rádia po celé Evropě. Videoklip třetího singlu
">One Last Time s herečkou, filmařkou a modelkou Jaime King vidělo na YouTube 11,9 miliónů lidí a píseň dosáhla přes 5,7 miliónů přehrání na Spotify.

Churches - seznam skladeb:

 1. “When We Touch” *
 2. “Goodbye” * 
 3. “Everybody's Falling in Love” *
 4. “The One That You Love” *
 5. “Rainbow” ~
 6. “One Last Time” *
 7. “My Body” ^
 8. “Angels” @
 9. “How Low Can You Go” *
 10. “Yes” #
 11. “Conversation” %
 12. “Safe Here” +
 13. “Can't Let You Leave” $ 
 14. “Churches” !
 15. “Poem” * 

LP v poslední době objevila v řadě prestižních médií jako Rolling Stone, SPIN, Billboard, People, American Songwriter, Earmilk, Consequence, Ladygunn, SiriusXM a mnoho dalších. Kromě koncertu na festivalu Lollapalooza, oficiální festivalové aftershow a řadě koncertů po celém světě, vyrazí LP v roce 2022 na koncertní tour.

LP vydala pět alb a tři EP - včetně prvního živého alba v roce 2020 nazvaného Live In Moscow, které vzniklo ve vyprodaném sálu Crocus City Hall v Moskvě v roce 2019 s více než 6 000 fanoušky. V prosinci 2018 LP vydala album Heart to Mouth obsahující singly

">Girls Go Wild a Recovery. Píseň Girls Go Wild se stala nejhranějším italským rozhlasovým hitem roku 2019. Zpěvačka LP se poprvé proslavila v roce 2017 po celém světě hitem Lost On You, který se dostal na první místa hitparád v 18 zemích a překonal miliardu přehrání. Skladba dosáhla na diamantové ocenění v Mexiku a Francii, čtyřikrát platinové v Itálii, platinové v Řecku a Polsku, zlaté v Belgii a Švýcarsku. Jako autorka se podílela na hitech Rihanny (Cheers (Drink To That)), Rity Ora (Shine Ya Light), Cher (Pride, Red), Backstreet Boys (Love Will Keep You Up All Night), Leony Lewis (Fingerprint), Céline Dion (Change My Mind) a Christiny Aguilery (Beautiful People). YouTube kanál LP má denně 2,4 miliónu zhlédnutí a denně dosáhne na 2 milióny streamů na všech platformách.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa

Jaký letní hit je ten váš?

Despacito – Luis Fonsi feat. Daddy Yankee
4 x [7%]
Macarena Los Del Rio
5 x [9%]
Žijeme len razEGO & Robert Burian
10 x [18%]
Sweat (A La La La La Long)Inner Circle
5 x [9%]
BailandoLoona
6 x [11%]
Summer SonTexas
4 x [7%]
Mysterious GirlPeter Andre
4 x [7%]
I Feel LonelySasha
5 x [9%]
Lambada Kaoma
5 x [9%]
(I’ve Had) The Time Of My Life Bill Medley & Jennifer Warnes
7 x [13%]

Celkem hlasovalo : 55

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ

Předpověď počasí
Počasí Praha - Slunečno.cz

Předpověď počasí
Počasí Brno - Slunečno.cz

Počasí Plzeň
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

Počasí Olomouc
Počasí Olomouc - Slunečno.cz

Počasí Berlín
Počasí Berlín - Slunečno.cz

Počasí Vídeň
Počasí Vídeň - Slunečno.cz

Facebook

JDI nahoru