Na dovolenou soukromým letadlem za cenu business class

Pronájem soukromého letadla od české společnosti WAPE JETS Vám umožní letět už za tří hodiny s celou rodinou i přáteli do Vaší vysněné destinace přímým letem a bez čekání v terminálu, a to mnohdy za cenu business class. Buďte na palubě pouze s těmi, které si zvolíte Vy a využijte bezpečí a rychlost privátního létání.

„Pokud jste dlouho váhali s odletem, je pravý čas se rozhodnout a za pár hodin nastoupit do letadla.  Dopravit se do destinace soukromým letadlem je opravdu rychlé, pohodlné a mimořádně bezpečné. Cestujete totiž pouze s osobami ze svého bezprostředního okolí. Pokud toužíte po komfortu, soukromí a bezpečném cestování, soukromé letadlo je jednou z alternativ, které využívají mnozí nejenom pro své pracovní cesty. Kromě připraveného letadla a cateringu na míru získáte s WAPE JETS servis, který Vám pomůže například s potřebnými dokumenty, dopravou z letiště přímo na hotel aj.,” vysvětluje PhDr. Zuzana Petáková, majitelka společnosti WAPE JETS. 

Další výhodou je ušetřený čas. Stačí, když se dostavíte na letiště pouhých 15 minut před odletem. Letadlo totiž čeká na Vás, posádka Vám pomůže se zavazadly a provede Vás bezpečnostním koridorem. Soukromé letadlo může využít více letišť, díky čemuž se maximálně přiblížíte Vaší cílové destinaci.  Přímo do hotelu nebo na jachtu Vás může rovněž dopravit předem připravená limuzína či helikoptéra. „V případě privátního létání platí flexibilnější pravidla např. co do počtu zavazadel a přítomnosti domácích mazlíčků na palubě. Velikou výhodou je také, že létáme přímo bez mezipřistání. Vzhledem k tomu, že klasické aerolinky nyní létají ve většině případů s mezipřistáním, což enormně prodlužuje čas letu, oceňují naši klienti právě rychlost, s jakou se dostanou kam potřebují,“ doplňuje Zuzana Petáková.

Během letu je cestujícím k dispozici VIP catering, přizpůsobený jejich případným dietním potřebám a u letů se sedmi a více osobami bývá součástí letuška. Kromě toho myslíme i na domácí mazlíčky od psů, koček přes papoušky, kteří jsou na palubě našich letadel vítáni a jsou po celou dobu hned vedle Vás.

Pronájem soukromého letadla a jeho cena se může rovnat letence v business class klasických aerolinek. Pokud navíc využijete tzv. prázdný přelet, může jít cena za osobu ještě níže. Vezmete-li v úvahu zmíněné poskytované VIP služby, úsporu času, bezpečnost a celkovou efektivitu, je už pouze čas vyrazit. 

Do chorvatského Splitu doletíte z Prahy v šesti osobách již od 750 €/osoba (tj. cca 19.000 Kč/osoba)  nebo můžete být s dalšími osmi cestujícími ve španělské Málaze za necelé tři hodiny a zhruba v ceně 1.100 €/osoba (tj. cca 28.000 Kč/osoba). Více informací níže:               

Praha - Split - Praha                                                 

6 osob                                                                           

Cena od 9.000 €                                                          

tzn. 1.500 €/1 osoba obousměrně                          

tzn. 750 €/1 osoba jednosměrně                            

Doba letu: 1h15min                                                   

Praha - Malaga - Praha

9 osob

Cena od 20 000 €

tzn. 2.222 €/1 osoba obousměrně

tzn. 1.111 €/1 osoba jednosměrně

Doba letu: 2h55min

*Všechny uvedené nabídky jsou závislé na aktuální dostupnosti letadel, letištních slotů, parkovacích kapacit v době závazného potvrzení objednávky. Nabídky jsou standardně uvedené v EUR, přičemž platba je možná v CZK a USD.

Více informací: www.wapejets.com

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
98 x [11%]
Věrnost
83 x [10%]
Velkorysost
85 x [10%]
Laskavost
82 x [9%]
Spolehlivost
84 x [10%]
Zásadovost
83 x [10%]
Poctivost
86 x [10%]
Dostatek pozornosti
102 x [12%]
Sebedůvěra
82 x [9%]
Smysl pro humor
80 x [9%]

Celkem hlasovalo : 865

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru