Chcete vařit jako michelinský kuchař? Pořiďte si litinový hrnec s poklicí Staub Cocotte

Za každým michelinským hodnocením se skrývá nejen dokonalý koncept restaurace, exkluzivní jídla vyrobená z prémiových surovin, ale také šéfkuchař se světovým renomé, který si umí vybrat to správné nádobí. Nemusíte však být hned michelinským kouzelníkem, abyste si svou kuchyň mohli vybavit těmi nejlepšími kousky. Z bohaté nabídky Potten & Pannen – Staněk si vybere každý!

V roce 1974 Francis Staub založil svou společnost na litinové nádobí v Alsasku, východním regionu Francie, který je znám svou bohatou gastronomickou historií. Několik let po vzniku značky se spojil s předním francouzským michelinským šéfkuchařem Paulem Bocusem, který nádobí propůjčil svou tvář a proslavil jej mezi ostatními zkušenými kuchaři po celém světě. Od té doby se značka Staub prodává ve více než padesáti zemích a je známkou vysoké kvality, prvotřídního zpracování a ikonického vzhledu. Pro své jedinečné vlastnosti si litinový hrnec s poklicí Staub Cocotte oblíbí zkušení profesionálové ale i začátečníci. Materiál je vysoce odolný vůči teplotním šokům či poškrábání, snadno se udržuje v čistotě a je vhodný na všechny typy ohřevných ploch včetně indukce a trouby. Jde o ideálního pomocníka při přípravě polévek, omáček, ale také k dušení či pomalému vaření, který uchovává teplo déle než jiné klasické nádoby. Navíc se bude na prostřeném stole dokonale vyjímat jako krásná dekorace.

Lanýžový hrnec Staub o objemu 3,8 litrů se systémem samopodlévání je k dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 5 770 Kč.

Mysl těla - Buněčná inteligence a paměť

https://www.thomasverny.cz/#program

Zima na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
170 x [11%]
Věrnost
157 x [10%]
Velkorysost
148 x [9%]
Laskavost
160 x [10%]
Spolehlivost
151 x [10%]
Zásadovost
143 x [9%]
Poctivost
153 x [10%]
Dostatek pozornosti
190 x [12%]
Sebedůvěra
149 x [9%]
Smysl pro humor
152 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1573

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru