Rande stovek psů bude tradičně na Lužinách

Konečně je to tady, první zářijovou sobotu, tedy 4. 9. 2021 od 11:00 do 18:00 se bude konat v Centrálním parku Lužiny již 5. ročník Psího dne s Prahou 13.  I letos můžete očekávat nabitý program, připravovaný ve spolupráci s MČ Prahy 13. Těšit se můžete na psí dostihy nebo na skok do výšky, protože rekordy z minulých ročníků je totiž třeba překonávat. A protože fandění je nedílnou součástí každého závodu, přijďte pejsky podpořit i pokud se neúčastníte závodu! I když svého pejska do soutěže nepřihlásíte, může si ten Váš zkusit závodit jen pro zábavu.

Letos nebude chybět ani Sraz ras, je t soutěž o nejvíce stejných pejsků. A vězte, že je to velká zábava. Vezměte tedy své mopsíky, jezevčíky, bulteriéry i dobrmany a také všechny ostatní rasy, nejen že se potkáte s majiteli stejných ras a můžete si vyměnit pár dobrých rad, ale chystáme pro vás i atraktivní odměny.

Součástí programu je i řada naučných a informativních přednášek, dozvíte se třeba, jak poskytnout psovi první pomoc, co dělat, když se váš chlupáč otráví, nebo přehřeje, nebo co by mělo být v každé psí lékárničce, jak předejít ztrátě psa a proč je důležité, aby měl adresář. Pokud chcete dopřát svému miláčkovi co ho nejvíce baví, navštivte psí hernu. Určitě budete překvapeni, jaká zábava se dá pro psy připravit.

Příznivce stafordšírských bulteriérů a amerických pitbulteriérů jistě potěší úžasná přednáška a ukázky Daniela Žďárského z Lucky Bull teamu. To bude pro spoustu lidí překvapení, jací to jsou pracanti a jak je to baví.

Myslíme i na chlupáče, kteří své majitele ještě hledají. Na Psím dni s Prahou 13 můžete opuštěné pejsky vybrat a po dohodě s útulkem i následně adoptovat. Přijdou i známé osobnosti, jako například Petra Černocká, Václav Kopta s manželkou Simonou Vrbickou, Olga Menzelová, Matěj Ruppert, možná i Martin Zounar a další. Mnozí si přivedou svého pejska, na pódiu ale budou představovat adepty k adopci. Jsme rádi, že VIP osobnosti pomáhají představit pejsky bez majitelů. Jejich zásluhou připoutají mnohem více pozornosti a mají větší naději na nový domov.

Útulky budou mít na psím dni svá sběrná místa, neváhejte tedy přinést cokoliv, co by se pejskům bez majitele mohlo hodit. Útulky na oplátku představí své zboží, jehož koupí nejenže také podpoříte jejich provoz, ale také se dostanete do slosování charitativní tomboly, ve které na vás čekají hodnotné ceny. To, že na místě nakoupíte vše nejnovější a nejlepší pro své miláčky, je samozřejmostí.

Celý program vám neprozradíme, něco musí být také překvapení, těšit se ale určitě můžete na spoustu užitečných rad a pomůcek na stáncích, které budou součástí našeho Psího dne s Prahou 13.
Sledujte stránky psiden.cz a naší facebookovou událost kde najdete všechny informace.

VSTUP I ZÁPISNÉ DO SOUTĚŽÍ ZDARMA

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru