Osvěžující voňavá péče o celé tělo

V létě není vždy jednoduché udržet zářivý vzhled pokožky, dobře ji chránit a zároveň se cítit svěže. Se správnými ingrediencemi v produktech, které používáte během dne, to je však možné.

Zvýšené teploty v letních měsících v kombinaci s vlhkostí a teplem mohou zvýšit aktivitu mazových žláz. To způsobuje, že normální pleť vypadá mastněji a suchá pokožka může působit až drsně. Teplo může také způsobit otevření pórů, které se mohou ucpat špínou a olejem, zachytit bakterie a způsobit tak akné. Nemluvě o tom, že kůži je potřeba chránit po celý den před vlivem sluníčka. Nikdo se však v létě nechce cítit ulepeně ani riskovat nerovnoměrné opálení. Jak na to vyzrát, vám ukážeme v dnešním článku.

Bioten Peeling červené ovoce, 150 ml  

1-2x do týdne je dobré, pokud svou pokožku zbavíte nečistot, rozzáříte a oživíte pomocí přípravku plného přírodních ingrediencí, jako je tomu u nového scrubu značky bioten. Scrub červené ovoce představuje skutečně voňavé osvěžení a vitamínovou bombu pro vaši pleť. Za rozjasněný a sjednocený tón pleti můžete vděčit složení bohatému na přírodní antioxitdanty.

Receptem na hladký vzhled a komfort pokožky je komplexní hydratační systém, který spojuje čistotu přírodních surovin se silou vědy a zabraňuje tak dehydrataci pokožky. Nechybí ani prebiotika, jež napomáhají rovnováze kožního mikrobiomu a zdravému vzhledu pleti.

Suchý olej na opalování Coconut Love OF 20

Pokud chcete v létě udržovat pokožku hedvábně jemnou, super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní, nemůžeme doporučit nic jiného, než suchý olej na opalování značky Astrid s ochranným faktorem 20. Tento Suchý olej na opalování ve spreji poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření.

Složení je obohacené o olej z vlašských ořechů a kokosový olej podporuje intenzivnější opálení pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt. Pokud jste spíše pro formu přípravku na ochranu pokožky před sluníčkem s vyšším faktorem, doporučujeme i neviditelný suchý sprej na opalování s OF 30 nebo 50, taktéž z řady Coconut Love.

Cena: 199,90 Kč/150 m

Ultra výživný krém na ruce INDULONA

Pokud nemůžete být každý den mít jako SPA day, vychutnejte si luxusní péči i v průběhu běžného pracovního dne. S ultra výživným krémem, který se stal naším favoritem, si zejména vaše ruce budou připadat krásně hýčkané.

Populární značka INDULONA vyvinula krém na ruce, který intenzivně pečuje o vysušenou, odmaštěnou a popraskanou pokožku. O vaše ruce se postarají výtažky z těch nejlepších olejů. V složení najdete například makadamový olej, který dodává hloubkovou hydrataci a výživu vašim rukám. Krém tak chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy a zanechává ruce dokonale jemné a hebké na dotek.

Cena: 59, 90 Kč / 50 ml

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru