Přemysl Pálek a Charlotte Doubravová přišli na opening skvěle vyladění!

Sympatický muzikálový pár Přemysl Pálek a Charlotte Doubravová byl po delším čase opět ve společnosti a stejně jako všichni ostatní si opening steakhousu El Gaucho náramně užíval. Vládla zde skvělá atmosféra, o masu se všichni vyjadřovali v superlativech a o vínu se mluvilo jako o vynikajícím moku.

A jak zvládala dobu přísných protiepidemických opatření mladá rodina? „Kdyby to bylo ještě o trošku lepší, tak by se to nedalo vydržet,“ s trochou nadsázky konstatovala Charlotta a Přemysl přitakával a uvedl vše na pravou míru: „Držíme se zuby nehty a snažili jsme se dělat věci, na které jsme neměli normálně čas. Já jsem ve druhé vlně začal jezdit pro rozvážkovou službu, abych přinesl peníze pro rodinu, abych se z toho nezvencnul,“ prozradil úspěšný muzikálový herec, který je šťastný, že se už divadla otevřela. „Já se budu nyní věnovat modlitbám, aby se zářijové oprašovačky v říjnu zase hrály,“ dodala Charlotta, která v lockdownu byla především matkou, manželkou a také učitelkou.

Přemysl Pálek a Charlotte Doubravová se potkali v roce 2009 v seriálu První krok a dodnes patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu. Přípravy na společenskou událost rozhodně nepodcenili. „Kvůli dnešnímu večeru jsme zavolali našemu dobrému kamarádovi, stylistovy, tanečníkovi Radkovi Fišerovi, který je zapojený například do projektu Tvoje tvář má známý hlas. Funguje i na zavolání,“ pochvaloval si Přemysl. „Dal mi briefing, co se k čemu hodí, poslali jsme mu fotky našich outfitů a Radek to schválil,“ popsali manželé společně přípravy na večer a opravdu jim to slušelo a patřili mezi nejobdivovanější pár večera.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru