Přemysl Pálek a Charlotte Doubravová přišli na opening skvěle vyladění!

Sympatický muzikálový pár Přemysl Pálek a Charlotte Doubravová byl po delším čase opět ve společnosti a stejně jako všichni ostatní si opening steakhousu El Gaucho náramně užíval. Vládla zde skvělá atmosféra, o masu se všichni vyjadřovali v superlativech a o vínu se mluvilo jako o vynikajícím moku.

A jak zvládala dobu přísných protiepidemických opatření mladá rodina? „Kdyby to bylo ještě o trošku lepší, tak by se to nedalo vydržet,“ s trochou nadsázky konstatovala Charlotta a Přemysl přitakával a uvedl vše na pravou míru: „Držíme se zuby nehty a snažili jsme se dělat věci, na které jsme neměli normálně čas. Já jsem ve druhé vlně začal jezdit pro rozvážkovou službu, abych přinesl peníze pro rodinu, abych se z toho nezvencnul,“ prozradil úspěšný muzikálový herec, který je šťastný, že se už divadla otevřela. „Já se budu nyní věnovat modlitbám, aby se zářijové oprašovačky v říjnu zase hrály,“ dodala Charlotta, která v lockdownu byla především matkou, manželkou a také učitelkou.

Přemysl Pálek a Charlotte Doubravová se potkali v roce 2009 v seriálu První krok a dodnes patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu. Přípravy na společenskou událost rozhodně nepodcenili. „Kvůli dnešnímu večeru jsme zavolali našemu dobrému kamarádovi, stylistovy, tanečníkovi Radkovi Fišerovi, který je zapojený například do projektu Tvoje tvář má známý hlas. Funguje i na zavolání,“ pochvaloval si Přemysl. „Dal mi briefing, co se k čemu hodí, poslali jsme mu fotky našich outfitů a Radek to schválil,“ popsali manželé společně přípravy na večer a opravdu jim to slušelo a patřili mezi nejobdivovanější pár večera.

Audioknihy: Skutečné problémy

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
31 x [11%]
Leonardo DiCaprio, USA
28 x [10%]
Tom Hanks, USA
31 x [11%]
Brad Pitt, USA
29 x [10%]
Bruce Willis, Západní Německo
29 x [10%]
Morgan Freeman, USA
30 x [10%]
Christian Bale, Velká Británie
27 x [9%]
Robert Downey Jr., USA
28 x [10%]
Robert De Niro, USA
29 x [10%]
Jack Nicholson, USA
30 x [10%]

Celkem hlasovalo : 292

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru