Srst z chlupáče vám s turbokartáčem a pachovým filtrem vrásky dělat nebude

Máte doma domácího mazlíčka? Pak určitě se vám stává, že po hře a mazlení na scénu přichází nekonečný boj se zvířecími chlupy. Takzvané „línání" je typické u velkého množství pejsků a koček. Pro jejich milujících majitele je odstraňování chlupů a alergenů z nábytku, gauče, podlah či vzduchu každodenní výzvou.

Mnoho možností, jedno řešení

Existuje velké množství různých "zlepšováků" a triků, jak odstranit vypadané zvířecí chlupy, ale většina z nich jsou jen prázdné marketingové tahy, které umí často nadělat více škody než užitku. Naštěstí na trhu najdeme i prověřené produkty, se kterými se vypadané srsti rychle a jednoduše zbavíte.

Německá prémiová značka domácích spotřebičů Miele nabízí nekompromisní podlahový vysavač Complete C3 Cat & Dog Powerline s turbokartáčem a pachovým filtrem, který byl speciálně vyvinut na kvalitní odstranění nejen chlupů, ale i nepříjemných pachů z ovzduší. To z něj dělá ideálního pomocníka do každé domácnosti s čtyřnohým kamarádem.

Výkonný pomocník v každé situaci

Podlahový sáčkový vysavač nadchne nejen vysokým výkonem, ale i velkou sací silou, jíž neunikne ani ta nejmenší nečistota. Účinná hadice se spolehlivě přisaje k podlahám či koberci a vysaje z nich veškerý nežádoucí prach a chlupy.

Díky inovativní technologii Power Efficiency se dá stupeň účinnosti motoru jednoduše regulovat tak, aby se spolehlivě odstranily všechny vlasy, chlupy i nečistoty nejen z podlah, ale i nábytku.

Hubice s rotačním kartáčkem účinně vysbírá chomáče srsti a prachových částeček, které během dne zůstanou po vašem chlupatém mazlíčkovi. Sbohem můžete dát i nepříjemným chlupům na oblečení - jednoduše stačí vzít do ruky vysavač, nasadit správný nástavec a za pár minut je vaše oblečení téměř jako nové.

Kompaktní řešení na každý problém

Pomocí univerzální hubice snadno a účinně vysajete všechny nečistoty jedním tahem. Klidný chod s nízkou zvukovou intenzitou a ergonomickým tvarem je vaším tichým společníkem při úklidu, přičemž vašeho chlupáče neruší. Výjimečný design a kompaktní tvar vysavače zajistí, že se vejde úplně všude, takže jej můžete vzít s sebou i na cesty.

Můžete s ním vysávat i autosedačky či prostor palubní desky, kde se také mohou zvířecí chlupy hromadit. Díky speciální technologii rovnoměrného obsazení sáčků se nesnižuje sací výkon, a zároveň vydrží bez výměny po delší dobu.

Dejte sbohem nepříjemným pachům

Pokud vás kromě nepříjemností s úpornými zvířecími chlupy trápí i nepříjemný zápach, pak vás potěší výjimečná technologie Active AirClean, která během vysávání efektivně filtruje a pročišťuje vzduch. Tím se neutralizuje jakýkoliv zápach a vytváří se čisté prostředí k dýchání. Šikovný turbokartáč si poradí i se zaprášenými koberci plnými kočičí srsti.

Hygienická čistota

Další výhodou je možnost výběru filtrů ze široké nabídky značky Miele - od HEPA Clean filtrů po sterilnější verze speciálně navržené pro alergiky. Jemný prachový filtr HX FSF filtruje i ty nejmenší částice ze vzduchu. Skládaný jemný materiál zadržuje i ty nejmenší prachové částice, snadné čištění jednoduchým vyklepáním zaručí perfektní výsledek až na 3 roky.

Zapomeňte na nekonečné trápení se zvířecími chlupy a dopřejte sobě i svému čtyřnohému miláčkovi dokonalou čistotu s prémiovou značkou kvality Miele.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru