Nepropásněte léto v Levandulovém údolí!

V Levandulovém údolí najdete fialový vonící unikát, a to BIO Levanduli Chodouňskou s obsahem vysoce účinných léčivých látek i tím, že roste na jedinečných vápencových mořích. Stále pro potěšení návštěvníků a také přípravu našich BIO nápojů část pole kvete!

V rámci otvírací doby se můžete těšit na spoustu aktivit, jako jsou dílny pro rodiny s dětmi, dožínková stezka všemi smysly pro dospělé nebo na obchod s vysoce kvalitními a zdravými produkty z domácí produkce nejen z BIO Levandule Chodouňské a obchůdek L´Occitane.

V Duhové hale se potkáte s certifikovanými terapeuty, kteří vám pomohou s vašimi zdravotními problémy. Spolu s bylinkami, čaji a čistou přírodou vám pomohou ozdravit dosavadní život, zlepšit myšlení a vyrovnání se se stresem nebo nepříjemnými životními situacemi. I proto se BIO levandule kamarádí s BIO konopím.

Odpočinout si můžete na lehátcích s aromaterapií BIO levandulových polí i okolních brdských lesů.

Co u nás můžete ochutnat?

Pro vaše mlsné jazýčky jsou připraveny melounové dezerty, poháry nebo drinky s levandulí i bez ní. V restauraci v Duhové hale nebo venkovní kavárně si můžete pochutnat na skvělých pokrmech z tvarohu a jogurtu z farem nebo našich vyhlášených palačinkách a vaflích s čerstvým ovocem a čokoládou. Naší specialitou je vepřové z Přeštic na grilu nebo kuřecí steaky z volného chovu s letním bramborovým salátem, dýňovým pyré a šťouchanými bramborami, farmářská loďka s ochutnávkou klobásek a sýrů z berounských, plzeňských nebo příbramských farem. Myslíme samozřejmě i na vegetariány a vegany. A nezapomeňte na naše vyhlášené levandulové prosecco nebo mojito!

Dopřejte si aromaterapii nebo jedinečné snídaně či večeře v Levandulovém údolí

Pro rodinu či přátele si můžete objednat zážitek pro tělo, mysl i duši v podobě aromaterapie v aroma domečku. Stejně tak je možné si rezervovat si zážitkové snídaně, obědy a večeře v Levandulovém údolí. Vaše nezapomenutelné okamžiky s přáteli, blízkými a rodinou v čisté panenské přírodě u BIO levandulových polí. S brdským vzduchem, našimi specialitami z našich BIO zahrad a z okolních farem.

SLAVNOSTI TYKVE V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ

Od 11. do 15.8. od 11:00 do 18:00 probíhají v Levandulovém údolí slavnosti tykve s BIO Levandulí Chodouňskou

Přijďte spolu s námi vzdát poctu cuketě, lilku, tykvi, dýni nebo patizónu z našich BIO zahrad! Čekají na vás cuketové řízky, lilkový kaviár se sýry z Karlštejnska, dobroty z přeštického vepříka, steaky z kuřat z volného chovu, dýňové pyré, pomazánky z pečeného patizónu na topince z hořovického pecnu, melouny, levandulové wafle a palačinky s čerstvým ovocem a farmářským tvarohem.

Oslavte s námi léto zdravě a hravě – třeba na některé z levandulových dílen, při relaxaci s hudbou na lehátku uprostřed vápencových moří nebo na dožínkové stezce pro dospělé: Na děti čeká minifarma a vodní hrátky.

Další program:

18. 8. - 20.8.

11:00  - 18:00 – Levandulové slavnosti sklizně

Levandulový chléb je na světě

21.8. - 22.8.

10:00 až 18:00 – Levandulové slavnosti sklizně

Levandulový chléb je na světě

25. 8. až 27.8.

Slavnosti sklizně pokračují levandulovými dílnami a specialitami

28. 8. a 29. 8.

750 let Chodouně

Chodouň slaví 750 let vzniku. Celá vesnice ožije trhy, dílnami, divadlem, zábavou pro malé i velké. Najdete nás na trhu i přímo v Levandulovém údolí.

Zavřeno:

  1. - 17. 8.
  2. - 24. 8.

Obecné informace:

Do Levandulového údolí se nemusíte objednávat. V restauraci v Duhové hale se vaří každý den v rámci otvírací doby. Restaurace a obchod jsou také otevřeny v rámci otvírací doby. Pejsci na vodítku jsou vítáni.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru