Zabraňte viditelným známkám předčasného stárnutí

Věděli jste, že slunce poškozuje kolagenová vlákna a intenzivně čerpá ze zásob vitaminu C ve vaší pokožce i několik hodin po pobytu na slunci? Ano, naneštěstí tento problém nezůstává jen někde pod povrchem, ale přímo se odráží na vhledu pleti. Tyto aspekty přispívají nejen ke vzniku vrásek, povislé pokožky, ale také ke vzniku pigmentových skvrn.

Proč jsou tedy tak důležité vitaminy? Vitamin C je antioxidační vitamin, který chrání pokožku před oxidačními účinky slunce a který je nezbytný pro správnou obnovu kolagenu. Zachovává mladistvost a vitalitu pokožky a pomáhá vyrovnat pleť.

Krok 1: Příprava pleti

Předtím, než se budete chystat na pleť aplikovat první pomoc, důkladně pleť zbavte všech nečistot. Pokud neradi používáte micelární vodu, doporučujeme buď odličovací mléko, nebo pěnivý gel na obličej. Šetrně tak svou pokožku očistíte a připravíte na další péči.

Krok 2: Obnovte hladinu vitaminu C – denní krém Astrid Vitamin C

Bez ohledu na typ pokožky používejte denně, ráno a večer, ošetření bohaté na vitamín C, abyste obnovili zásoby vitaminu C ve své pokožce. Tento vitamin chrání kolagenová vlákna a posiluje obranyschopnost vaší pokožky před sluncem, ale také usnadňuje obnovu kolagenu po expozici. Vitamín C také zesvětlí vaši pleť, pokud jste náchylní k tvorbě věkových skvrn. Doporučujeme přes den takto obnovovat sílu pokožky s pomocí denního krému ASTRID VITAMIN C.

Cena: 149,90 Kč/50 ml

Krok 3: Zvyšte obnovu kolagenu – bioten Multi-collagen noční krém

Chcete -li podpořit obnovu kolagenu a omezit výskyt vrásek, zvolte regenerační a vyživující péči, kde zásadní podíl ve složení této řady má unikátní složka na bázi peptidů COLLAGEN RESTORER. Jde o oceňovanou inovaci v kosmetickém průmyslu (výherce ceny 25 Years of Innovation na světové výstavě IN-COSMETICS), která stimuluje tvorbu zásadních látek pro obnovu pleti a její zpevnění – kolagen typu I, III a IV a pleti vlastní kyseliny hyaluronové. Vyzkoušejte noční intenzívní péči o zralejší pleť značky bioten z řady MULTI-COLLAGEN.

Cena: 229,90 Kč/ 50 ml

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru