Učesaná neučesaná s Invisiblewear®

Účesy, které vypadají, že jste vstala a jen vlasy nepořádně stáhla do culíku jsou pořád v módě. Nedbalá elegance, přirozenost a osvobození od komplikované každodenní rutiny - to jsou základní kameny řady Paul Mitchell® Invisiblewear®. Odložte složité stylingy a užijte si pocit svobody!.

Invisiblewear® Memory Shaper™

Nedbalá definice. Poddajná paměť.

Vytvořte si účes, který není příliš upravený, navíc s obnovitelnou pamětí a bohatým leskem. Tento gel na vlasy, který je ideální pod fén nebo na suché vlasy pro přirozený finiš, vytváří bez námahy nedbalý vzhled vlasů. Lehká receptura je naplněna laskavcem, který zanechává vlasy na dotek hebké pro lepší ovladatelnost.

250 ml, 599 Kč, 21,78 €

Invisiblewear® Pump Me Up™

Texturovací pudr pro okamžitý objem.

Texturovací pudr přináší okamžitě úžasný objem jemným a zplihlým vlasům. Rychle a snadno ho nanesete ke kořínkům, kde posílí objem vlasů, takže vypadají neuvěřitelně hustě a plné života. Nebuďte smutná ze svých jemných vlasů - dopřejte jim sexy, tajnou vzpruhu s Invisiblewear® Pump Me Up™.

10 g, 785 Kč, 32,55 €

Invisiblewear® Undone Texture Haispray

Okamžitá textura. Přirozený objem

Tento texturizační lak na vlasy okamžitě přináší sexy, neotřelou texturu a objem. Zjemňuje a dodává život zplihlým, jemným vlasům a dodává přirozený pohyb a vzhled vlasů druhého dne. Superlehká receptura je naplněna laskavcem, který změkčuje prameny pro lepší ovladatelnost.

197 ml, 705 Kč, 25,64 €

V prodeji v kadeřnických salonech nebo na eshop.paulmitchell.cz

www.paulmitchell.cz/salony

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru