SaunaFest představil hvězdné saunéry a bavil návštěvníky unikátními rituály

Festival zážitkového saunování SaunaFest má své vítěze. Devátý ročník opět představil hvězdy světového formátu a přichystal si pro návštěvníky bohatý doprovodný program. Vyvrcholením bylo sobotní finále, které prozradilo jména letošních finalistů, kteří budou nyní Českou republiku reprezentovat na světovém mistrovství.

Zahraniční špička z osmi zemí světa, speciální saunové zážitky, netradiční místa k prohřívání i soutěže v saunovém divadle – SaunaFest představil to nejlepší ze saunového světa z domácí i zahraniční scény. Návštěvníci měli možnost shlédnout také oficiální Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech – saunovém divadle, jež patří k hlavnímu programu oblíbeného festivalu. Ten si ani letos nenechaly ujít zástupy návštěvníků.

SaunFest zná své vítěze

V rámci festivalu se již tradičně uskutečnily dvě hlavní soutěže v provedení saunových ceremoniálů – Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech a Grand Prix Czech Republic. Vítězem Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech pro rok 2021, které je zároveň součástí kvalifikace na světový šampionát AFUGUSS WM, se v soutěži jednotlivců stal Róbert Židek z Aquapalace Praha. Ten porotu okouzlil svým jedinečným ceremoniálem nazvaným Za scénou. Druhé místo obsadila saunérka Veronika Švandová, která předvedla divadelní rituál pod názvem Ve stínu. Třetí příčku získala Eliška Blažková, která porotu přesvědčila ceremoniálem nazvaným 5 fází. V kategorii týmů zvítězil tým z čestlického Aquapalace Praha ve složení Milan Maďar a Róbert Židek.

Severské procedury a Mistr ručníku

Návštěvníci letošního SaunaFestu si rovněž užili bohatý doprovodný program ve znamení speciálních vystoupení saunamistrů v hlavní roli, dále oblíbené metličkování, meditační i kouřové rituály. Populární jsou rovněž severské procedury v zemní banje, individuální procedury, ale také speciální peelingové procedury z jedinečného Peelingového baru, který nemá v České republice obdoby. Nechyběla ani soutěž Mistr ručníku.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru