Velké finále České Miss se letos bohužel neuskuteční

Do České Miss vstoupila v tomto roce nadnárodní kosmetická společnost s jasnou vizí vybudovat prestižní soutěž krásy, jejíž vítězky budou reprezentovat Českou republiku na těch nejznámějších světových soutěžích.

Finále letošního ročníku se bohužel neuskuteční. Zatímco v loňském roce jsme se zakončení soutěže nedočkali kvůli pandemii související s šířením nákazy covid-19 a s ní přijímaných restriktivních opatřeních vlády, letos se jedná o kombinaci těchto příčin, které zkrátka nedovolují takto náročný projekt realizovat v podobě, kterou si soutěžící a soutěž Česká Miss ESSENS zaslouží. Doznívající první vlny pandemie, zejména pak nejistota a hrozící nová opatření neumožňovaly a neumožňují tento několikaměsíční projekt naplánovat ke spokojenosti nového managementu a obchodních partnerů. Proto se vedení nově vznikajícího projektu rozhodlo nedokončený ročník uzavřít bez vyhlášení vítězek, vyhrazuje si ovšem právo na vlastní nominaci reprezentantek v nejbližších termínech soutěží Miss Universe, Miss Earth, Miss Global a Miss Europe.

Česká Miss ESSENS by měla být důstojná, navazovat na bohatou historii značky a svým vítězkám by měla nabízet mimo nezapomenutelných zážitků i nové profesní možnosti. Tradice a nové trendy budou ve spojení s profesionalitou a zkušenostmi nového realizačního týmu zárukou prémiového zábavného formátu. 

Nový ročník České Miss ESSENS započne castingovou tour po celé České republice na jaře příštího roku. Na velké finále se pak můžeme těšit na podzim 2022.

Vedení a celý realizační tým věří, že veřejnost a příznivci soutěží krásy tento krok pochopí a netrpělivě budou očekávat novou, neotřelou, zároveň exkluzivní  a zábavnou Českou Miss. Zkrátka takovou, na jakou již dlouho čekáme.

 

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru