Velké finále České Miss se letos bohužel neuskuteční

Do České Miss vstoupila v tomto roce nadnárodní kosmetická společnost s jasnou vizí vybudovat prestižní soutěž krásy, jejíž vítězky budou reprezentovat Českou republiku na těch nejznámějších světových soutěžích.

Finále letošního ročníku se bohužel neuskuteční. Zatímco v loňském roce jsme se zakončení soutěže nedočkali kvůli pandemii související s šířením nákazy covid-19 a s ní přijímaných restriktivních opatřeních vlády, letos se jedná o kombinaci těchto příčin, které zkrátka nedovolují takto náročný projekt realizovat v podobě, kterou si soutěžící a soutěž Česká Miss ESSENS zaslouží. Doznívající první vlny pandemie, zejména pak nejistota a hrozící nová opatření neumožňovaly a neumožňují tento několikaměsíční projekt naplánovat ke spokojenosti nového managementu a obchodních partnerů. Proto se vedení nově vznikajícího projektu rozhodlo nedokončený ročník uzavřít bez vyhlášení vítězek, vyhrazuje si ovšem právo na vlastní nominaci reprezentantek v nejbližších termínech soutěží Miss Universe, Miss Earth, Miss Global a Miss Europe.

Česká Miss ESSENS by měla být důstojná, navazovat na bohatou historii značky a svým vítězkám by měla nabízet mimo nezapomenutelných zážitků i nové profesní možnosti. Tradice a nové trendy budou ve spojení s profesionalitou a zkušenostmi nového realizačního týmu zárukou prémiového zábavného formátu. 

Nový ročník České Miss ESSENS započne castingovou tour po celé České republice na jaře příštího roku. Na velké finále se pak můžeme těšit na podzim 2022.

Vedení a celý realizační tým věří, že veřejnost a příznivci soutěží krásy tento krok pochopí a netrpělivě budou očekávat novou, neotřelou, zároveň exkluzivní  a zábavnou Českou Miss. Zkrátka takovou, na jakou již dlouho čekáme.

 

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
60 x [12%]
Věrnost
50 x [10%]
Velkorysost
52 x [10%]
Laskavost
48 x [9%]
Spolehlivost
52 x [10%]
Zásadovost
51 x [10%]
Poctivost
51 x [10%]
Dostatek pozornosti
59 x [11%]
Sebedůvěra
48 x [9%]
Smysl pro humor
48 x [9%]

Celkem hlasovalo : 519

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru