Vypadat o pár let mladší? Víme, jak na to!

Kult mládí vládne všude kolem nás a tak máme pocit, že musíme vypadat stále na třicet. O tom, že je to možné, nás přesvědčují hollywoodské herečky, které bez ohledu na fakt, že jsou už mnohdy maminkami, či dokonce babičkami, vypadají stále jako mladice. Štíhlé, vysportované tělo, bujné kadeře, hladká pleť bez vrásek… Zní to krásně, ale pokud nechcete šetřit na plastické operace, měli byste se o svůj svěží vzhled starat hlavně zevnitř.

Ptáte se, jak lze dosáhnout mladšího vzhledu a namísto bolestivých kloubů mít pružné tělo? Kromě zdravé životosprávy a pravidelného pohybu vám v tom pomůže malý velký zázrak: kyselina hyaluronová. Jistě jste už o ní slyšeli, protože estetická medicína ji považuje za nejlepší objev nejen tohoto, ale i minulého století.

Tato kyselina se v našich tělech běžně vyskytuje a zjednodušeně řečeno se stará o dostatečnou hydrataci všude, kde je to potřeba. V kloubech, svalech, ve vazivových tkáních, na sliznicích, v očích i v pleti… Má to však jeden háček, s přibývajícími léty produkce vlastní kyseliny hyaluronové klesá. A kolem čtyřicítky, což je asi polovina života, naše tělo už této vzácné látky nevyrobí ani z poloviny tolik, kolik potřebuje. A tak postupně uvadá, ochabuje, klouby začínají pobolívat, vrzat a vypadá to, že snaha udržet si nejen vzhled, ale i hybnost a pružnost jako v mládí, je marná.

Elixír mládí

Co jiného můžeme udělat, než kyselinu hyaluronovou tělu dodat? Abyste dosáhli co nejefektivnějšího výsledku, vyberte si ji v tekuté formě, tedy v podobě kapek, které si smícháte s vodou nebo s džusem a vypijete. Ve dvanácti kapkách Hyalurmedu od Pharma MKL je celý mililitr stoprocentní kyseliny hyaluronové. Jakmile se dostane do těla, začne dělat svou práci zevnitř směrem ven - pomůže kloubům, svalům, kostem i pleti. Dostanou výživu i mazání, aby nebolely a fungovaly tak, jak je třeba.

Okamžitý lifting obličeje zajistí zase Hyalurmed Obličejové sérum, které má rovněž vysoký obsah kvalitní přírodní kyseliny hyaluronové. Kromě hloubkové hydratace, díky níž se pleť vypne a vyhladí vrásky, obsahuje výtažky z rostlin a ovsa. Jejich úkolem je zahojit akné či růžovku a napravit škody napáchané UV zářením.

Jak jednoduché, že? Ráno si na obličej, oční okolí a dekolt aplikovat správné sérum, pak si dopřát sklenici vody s kyselinou hyaluronovou a pak už jen celý den poslouchat komplimenty – že ani v nejmenším nevypadáme na svůj věk! 

Dermatoložka MUDr. Diana Višňovská vám poradí, jak péčí o pleť předejít zbytečným vráskám

Správně zvolená kosmetika je základem péče o pleť, i když jen samotnou kosmetikou boj proti stárnutí nevyhrajeme. Vždy to jde ruku v ruce s vhodným ošetřením u korektivního dermatologa. Základem však stále zůstává důkladné vyčištění pleti a její hydratace krémy a séry s kyselinou hyaluronovou, kolagenem, peptidy, vitaminy a antioxidanty. Osobně nedám dopustit na oční krém Eyerevive Collagen, navzdory citlivé pokožce mě nedráždí, zabraňuje otokům a kruhům pod očima a působí preventivně proti vráskám. Na hydrataci pleti bych doporučila Hyalurmed Face Serum PRO, s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, allantoinem a antioxidačně působícím extraktem z černé orchideje. No a v první řadě je potřeba dodržovat ochranu před slunečním zářením, což by mělo být absolutním MUST HAVE.

Více informací o produktech - www.pharmamkl.cz

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
42 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
37 x [9%]

Celkem hlasovalo : 419

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru