Vypadat o pár let mladší? Víme, jak na to!

Kult mládí vládne všude kolem nás a tak máme pocit, že musíme vypadat stále na třicet. O tom, že je to možné, nás přesvědčují hollywoodské herečky, které bez ohledu na fakt, že jsou už mnohdy maminkami, či dokonce babičkami, vypadají stále jako mladice. Štíhlé, vysportované tělo, bujné kadeře, hladká pleť bez vrásek… Zní to krásně, ale pokud nechcete šetřit na plastické operace, měli byste se o svůj svěží vzhled starat hlavně zevnitř.

Ptáte se, jak lze dosáhnout mladšího vzhledu a namísto bolestivých kloubů mít pružné tělo? Kromě zdravé životosprávy a pravidelného pohybu vám v tom pomůže malý velký zázrak: kyselina hyaluronová. Jistě jste už o ní slyšeli, protože estetická medicína ji považuje za nejlepší objev nejen tohoto, ale i minulého století.

Tato kyselina se v našich tělech běžně vyskytuje a zjednodušeně řečeno se stará o dostatečnou hydrataci všude, kde je to potřeba. V kloubech, svalech, ve vazivových tkáních, na sliznicích, v očích i v pleti… Má to však jeden háček, s přibývajícími léty produkce vlastní kyseliny hyaluronové klesá. A kolem čtyřicítky, což je asi polovina života, naše tělo už této vzácné látky nevyrobí ani z poloviny tolik, kolik potřebuje. A tak postupně uvadá, ochabuje, klouby začínají pobolívat, vrzat a vypadá to, že snaha udržet si nejen vzhled, ale i hybnost a pružnost jako v mládí, je marná.

Elixír mládí

Co jiného můžeme udělat, než kyselinu hyaluronovou tělu dodat? Abyste dosáhli co nejefektivnějšího výsledku, vyberte si ji v tekuté formě, tedy v podobě kapek, které si smícháte s vodou nebo s džusem a vypijete. Ve dvanácti kapkách Hyalurmedu od Pharma MKL je celý mililitr stoprocentní kyseliny hyaluronové. Jakmile se dostane do těla, začne dělat svou práci zevnitř směrem ven - pomůže kloubům, svalům, kostem i pleti. Dostanou výživu i mazání, aby nebolely a fungovaly tak, jak je třeba.

Okamžitý lifting obličeje zajistí zase Hyalurmed Obličejové sérum, které má rovněž vysoký obsah kvalitní přírodní kyseliny hyaluronové. Kromě hloubkové hydratace, díky níž se pleť vypne a vyhladí vrásky, obsahuje výtažky z rostlin a ovsa. Jejich úkolem je zahojit akné či růžovku a napravit škody napáchané UV zářením.

Jak jednoduché, že? Ráno si na obličej, oční okolí a dekolt aplikovat správné sérum, pak si dopřát sklenici vody s kyselinou hyaluronovou a pak už jen celý den poslouchat komplimenty – že ani v nejmenším nevypadáme na svůj věk! 

Dermatoložka MUDr. Diana Višňovská vám poradí, jak péčí o pleť předejít zbytečným vráskám

Správně zvolená kosmetika je základem péče o pleť, i když jen samotnou kosmetikou boj proti stárnutí nevyhrajeme. Vždy to jde ruku v ruce s vhodným ošetřením u korektivního dermatologa. Základem však stále zůstává důkladné vyčištění pleti a její hydratace krémy a séry s kyselinou hyaluronovou, kolagenem, peptidy, vitaminy a antioxidanty. Osobně nedám dopustit na oční krém Eyerevive Collagen, navzdory citlivé pokožce mě nedráždí, zabraňuje otokům a kruhům pod očima a působí preventivně proti vráskám. Na hydrataci pleti bych doporučila Hyalurmed Face Serum PRO, s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, allantoinem a antioxidačně působícím extraktem z černé orchideje. No a v první řadě je potřeba dodržovat ochranu před slunečním zářením, což by mělo být absolutním MUST HAVE.

Více informací o produktech - www.pharmamkl.cz

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru