Prague Harley Days spouští předprodej naruby. Potřebujeme vás, říkají pořadatelé.

Tradiční letní akce Prague Harley Days plná motocyklů, zábavy, koncertů, dobrého jídla a pití, která se navíc letos opět propojí s Burgerfestem, se odhodlala k originálnímu a odvážnému kroku. Spustila takzvaný předprodej naruby, v němž dala svým fanouškům možnost ji finančně podpořit koupí dražší vstupenky v předprodeji než následně na místě. Cena vstupenky v takzvaném předprodeji Naruby startuje na 800 Kč a kromě možnosti nechat si za její nákup veřejně poděkovat nabídne všem i volný vstup na unikátní výstavu Veteran Mania, probíhající souběžně na střechách Křižíkových pavilonů.

Důvod spuštění předprodeje Naruby je dle pořadatelů prozaický, klasičtí komerční partneři, bez kterých akci formátu Prague Harley Days nelze uspořádat, pomyslně vymřeli na covid a festival tak prakticky ze dne na den zůstal bez partnerů. Organizátoři tak stáli před otázkou, zda akci zrušit nebo požádat o pomoc komunitu, která na Prague Harley Days pravidelně chodí a za celou dobu existence akce si mohla užít nespočet zvýhodnění a bonusů. Myšlenka předprodeje Naruby je umožnit fanouškům akci dobrovolně podpořit, namísto plošného a citelného zdražení vstupenek či dokonce zrušení eventu.

To, co se nám ze začátku jevilo jako krajní možnost se teď stalo realitou a uvidíme, jak vše dopadne. Už loni po řadě peripetií a následném zrušení vstupného – logicky – skončila akce v červených číslech a nyní nás čekalo rozhodnutí, zda Prague Harley Days vůbec uspořádat, nebo nyní poprvé požádat o pomoc návštěvníky a všechny, co mají akci rádi. V předprodeji Naruby tak stojí vstupenka víc než na místě, ale jen díky vám a jejich koupi se nám podaří Prague Harley Days skutečně udělat, zajistit odpovídající program, zaplatit veškerý pronájem, techniky, beďnáky, kapely a další, co teď také po výpadku příjmů vítají každou korunu. A samozřejmě užít si zábavu, tak jak jsme zvyklí a jak se sluší a patří. Navíc věříme, že tahle situace nebude trvat věčně a podaří se nám tuto pomoc a podporu všem zase vrátit. Chceme Prague Harley Days udělat i letos, zvlášť když už je zrušili v německém Hamburku, ale teď potřebujeme pomoc od vás. Pojďme si říct, že i letos to dáme a že si to společně uděláme hezké, a hlavně se tak Prague Harley Days dožijí i příštího 10. ročníku,“ vysvětluje Jaroslav Vavřina, organizátor Prague Harley Days.

Kromě dobrého pocitu z podpory, který mohou mít všichni, kteří si zakoupí vstupenky v předprodeji Naruby, nabízí pořadatelé i možnost veřejného poděkování, a hlavně volný vstup na souběžně probíhající výstavu historických motocyklů Veteran Mania, která právě na Prague Harley Days vyvrcholí. Vstupenky začínají na 800 Kč a jsou odstupňovány v částkách 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč a 10 000 Kč. Organizátoři jsou navíc otevřeni i zájmu ze strany případných partnerů, kteří třeba ještě o Prague Harley Days a Burgerfestu neslyšeli, ale akce je oslovila natolik, že se rozhodli ji podpořit a rádi by se na ní prezentovali.

VYLADĚNÝ 3DENNÍ PROGRAM

3denní program bude nabitý i letos, a navíc ve jménu legendárního modelu Harley-Davidson Sportster. „Přestože už letos nemůžeme pozvat všechny návštěvníky zdarma, jak tomu bylo loni, držíme slovo a stále platí, že vstup zdarma mají všichni ti, kteří si vstupenku zakoupili v minulých letech a neuplatnili ji a stejně tak i majitelé Sportsterů. Navíc se pro demo jízdy pokoušíme sehnat i zbrusu nový Sportster S, který Harley-Davidson představil jen před několika málo dny a k dispozici bude i více jak 10 motocyklů Pan America a samozřejmě další motocykly Harley-Davidson aktuálního modelového roku,” vysvětluje organizátor Michal Šesták.

Chybět pochopitelně nebude tradiční spanilá jízda centrem Prahy, klání motocyklových stavitelů neboli Custom Bike Show, demo jízdy na nejnovějších motocyklech Harley-Davidson, oblíbená Pole Dance Battle, adrenalin v podobě FMX show a FMX umění Petra Piláta, spousta živé muziky, stánků s doplňky a suvenýry, připravena bude i family zóna s programem pro ty nejmladší návštěvníky.

Jubilejní 10. ročník Burgerfestu pro změnu nabídne pořádnou porci dobrého jídla a pití, nespočet burgerů nejrůznějších stylu, ale i steaky, grilované pochoutky a řadu dalšího. Chybět nemohou ani tradiční kulinární workshopy s top kuchaři od nás i ze zahraničí. A dokonce se návštěvníci mohou těšit na pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů s největším burgerem na světě.

Navíc Prague Harley Days spojené s Burgerfestem nabídnout návštěvníkům možnost vyhrát ceny v hodnotě více než 500 000 Kč, od motocyklu, přes profesionální grily a řadu dalších cen.

Cena vstupenky na místě bude 500 Kč.

Připomeňte si, jak jste se bavili v předcházejících ročnících.

Prague Harley Days 2013 - 110. výročí Harley-Davidson

Prague Harley Days 2018 - 115. výročí Harley-Davidson

Prague Harley Days 2020

Předprodej naruby zajišťuje předprodejní síť TICKETLive: https://www.ticketlive.cz/cs/event/prague-harley-days-burgerfest-2021

PRAGUE HARLEY DAYS + BURGERFEST 3. – 5. 9. 2021 – VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE PRAHA

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
544 x [13%]
Aperol spritz
351 x [9%]
Cuba Libre
359 x [9%]
Piňa Colada
351 x [9%]
Daiquiri
341 x [8%]
Margarita
451 x [11%]
Cosmopolitan
359 x [9%]
Mai-Tai
371 x [9%]
Whiskey sour
404 x [10%]
Pisco sour
553 x [14%]

Celkem hlasovalo : 4084

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru