Několik tipů, jak a kde si s vodkou Amundsen vychutnáte zbytek léta naplno!

Letošní prázdniny už sice pomalu končí, ale to neznamená, že bychom měli začít smutnit nad fotkami z dovolené a pomalu chystat podzimní oblečení. Nadále na vás totiž čeká spousta zajímavých akcí – počínaje hudebními festivaly, výlety do přírody a neprobádanými končinami tuzemska, až po domácí party či grilovačky s kamarády. Navíc s vodkou Amundsen si užijete nejen v létě plno zábavy – a kromě té klasické si můžete do batohu přibalit i zmenšenou verzi v podobě praktické placatky. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

  1. TO THE STARS WITH DENIZ BUL – horký letní tip!

Chcete být součástí nejoriginálnější parties u nás s těmi nejlepšími interprety a VIP osobnostmi? Vyrazte 10. září do Planetárium Praha, kde na vás bude čekat ojedinělý event v čele s exklusivní DJs show, ochutnávkami skvělého jídla a pití, skvělou hudbou a hlavně stylovým Amundsen barem, který vám během této nezkrotné zářijové jízdy nabídne přinejmenším šestkrát to nejlepší ze svého barového repertoáru!  

  1. Grilovačka s kamarády

Rozžhavit gril, přichystat pořádné steaky, žebírka, sýry, kukuřici, zeleninu, namíchat svěží drinky a připravit hry. Domácí party grilovačce se nic nevyrovná. Pozvěte k sobě své kamarády, nebo společně vyrazte na chatu a uspořádejte letní party, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat! Nezapomeňte ani na pořádné letní drinky – s vodkou Amundsen si můžete namíchat cokoliv, na co zrovna dostanete chuť! Tak objevte svůj šestý smysl během grilování s Amundsen Lemonade Malina v kombinaci se sodou, malinovým sirupem, čerstvými malinami a mátou.  

  1. Stanovačka & hudební festival BEATS FOR LOVE

Kdo by si rád neposlechl svého oblíbeného interpreta naživo a nenasál festivalovou radostnou atmosféru? Ačkoliv můžete mít pocit, že všechny dobré koncerty se letos už konaly, není to pravda! Sbalte stany, spacáky, plecháčky, dobré pití a hlavně skvělé kamarády a vyrazte ještě v září na hudební festival Beats For Love v Dolních Vítkovicích! Festival proběhne v pátek a sobotu 3. a 4. září a těšit se můžete na The Cube Guys, Sunny Lax nebo třeba A.M.C. a spoustu dalších interpretů. Skvělým festivalovým společníkem pro vás může být osvěžující Amundsen Lemonade. Stanovačku vám pak zpříjemní Amundsen Polar Heat v long drinku s tonikem, který můžete ozdobit pomerančem a rozmarýnem.

  1. Dobrodružná cesta vlakem

Cestování autem už vám zevšednělo? Jestliže vás láká změna, přemýšleli jste někdy nad tím využít pro váš nevšední zážitek vlak? Skvělá možnost jak vypnout, zrelaxovat svoji mysl, nemyslet na řízení a dopřát si s přáteli pořádnou dávku skvělého jídla a pití během jízdy! Cestou si můžete namíchat Amundsen Juice, v podání shotu vodky, brusinkového džusu a limetky. Vychutnejte si dobrodružnou jízdu, ať už po tuzemských krásách, nebo třeba do nedaleké Vídně! Lokalit na výběr je opravdu dost.

  1. Letní kino

Nevíte kam vzít svoji lásku na rande, nebo strávit s kamarády příjemný letní večer pod širým nebem? Sbalte deky a polštáře, protože míst, kde se letos promítá to nejlepší z filmového světa, je nespočet! A ti odvážnější si mohou vytvořit domácí letní kino rovnou na své zahradě! Namíchejte si Amundsen Mule a objevte svůj šestý smysl s vodkou Amundsen a hvězdami u filmového plátna! Stačí smíchat led, shot Amundsen a zázvorové pivo. Nakonec ozdobte plátkem limetky.

  1. Noční terasa

Dopřejte si zasloužený odpočinek spojený s digitálním detoxem. V dnešní uspěchané době si všichni zasloužíme krátký oddech od sociálních sítí, emailů a médií, která nás každý den obklopují. Zrelaxujte své tělo a mysl na noční terase v doprovodu příjemné hudby a nočních světel. Ideálním společníkem pro takové večery je osvěžující míchaný drink Amundsen Deep Fresh v podání Amundsen Deep Blue, červeného grepu, sody, ledu a limety.

Všechny míchané drinky s vodkou Amundsen a mnoho dalších inspirací naleznete zde:  https://amundsen.cz/drinky-amundsen/

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru