Babí léto s nádechem orientu v Levandulovém údolí

Certifikovaná lektorka jógy a tance Jana Bagarová Jayanti a tým Levandulového údolí se na vás těší o víkendu 11. – 12. září. Pokud se chcete naučit prvky orientálního tance nebo se v něm zdokonalit a oblíbili jste si marockou, indickou či obecně kuchyni Orientu, máte k tomu ideální příležitost. Čeká na vás také workshop s tvorbou vlastní mandaly a spousta dalších zážitků.  

Podrobnosti o programu a nabídce unikátních BIO produktů Levandulového údolí najdete na www.levanduloveudoli.cz, na FCB a IG.

PURE fest

Písecký víkend módy a designu

Ubytování v Maringotce u BIO Levandulových polí

Prací papírky

Anketa

Které jméno podle vás nejvíce rezonuje mezi návrháři?

Zoltán Tóth
4 x [10%]
Josefína Bakošová
4 x [10%]
Dominik Navrátil
7 x [17%]
Machač
4 x [10%]
Iveta Řádková
3 x [7%]
Lucie Marim
4 x [10%]
Luděk Šmehlík
4 x [10%]
Klára Nademlýnská
3 x [7%]
Beáta Rajská
4 x [10%]
Miroslav Michael Knot
5 x [12%]

Celkem hlasovalo : 42

BLOG/ČEK

„Povrchní lidé mají v sobě nebezpečný nástroj v podobě své povrchnosti. Pokud křehký člověk s nimi vstoupí do hlubokého přátelství, může být velmi vážně (až smrtelně) zraněn, pokud je odvržen, když už ho nepotřebují…“ 

Lenka Žáčková

POČASÍ
JDI nahoru