Snídaně dělá den!

A je tu zase pravidelný režim, který nám diktují především vzdělávací instituce našich dětí.  Každý z nás to určitě zná, a proto také dobře ví, jak si start do nového dne zpříjemnit. Povinnostem neutečeme, ale na tu pravou pozitivní vlnu nás může naladit poctivá snídaně. Všichni so to chceme zjednodušit a je dobré si vybrat správné pomocníky. Ty od Potten & Pannen – Staněk jsou spolehlivé. A ještě nám rána mohou udělat o něco krásnější!

Forma na pečení chleba v troubě Emile Henry

Cítíte tu vůni domácího chleba? S formou na pečení Emile Henry bude příprava křupavého bochníku hračka! Tvar vychází z podoby tradiční klenuté pece, která v kombinaci s odolnou keramikou zajistí ideální vlhkost a stálou teplotu po celou dobu pečení. Díky tomu bude mít váš malý kynutý zázrak křupavou kůrku na povrchu a neodolatelnou chuť uvnitř. Designovou vychytávku v granátovém odstínu až z francouzského Burgundska pořídíte za 2 420 Kč.

Med z Andalusie

Na palačinky, do čaje nebo jen tak na chleba s máslem. Organický med z andaluských břehů od privátní značky Potten & Pannen – Staněk vám osladí život za každého rána. Zlatavý elixír pečlivě kontroluje a sbírá španělská rodinná firma VerdeMiel, která se včelařstvím zabývá již více než třicet let. Za tu dobu přivedla své know-how k dokonalosti a nabízí medy z květinového nektaru, mízy a pylu z různých rostlin té nejlepší kvality. Včely jsou chovány udržitelným způsobem, med je vyráběn bez tepelného ošetření a filtrace, což umožňuje zachování veškerých minerálů a vitamínů, i jedinečných chutí a vůní slunné Andalusie. Tři druhy medu tohoto výrobce – Azahar, Pradera a Flores Silvestres – si můžete v 375g balení. Med z Andalusie pořídíte od 259 Kč.

Formu i med pořídíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru