Peter Pecha má doma poslušného Jacka Russela. Neuvěřitelné!

V Centrálním parku na Lužinách se na začátku září konal Psí den s Prahou 13. Je to už tradiční svátek psů, jejich majitelů a všech psích nadšenců. Akci přišla podpořit řada známých osobností, mezi kterými nechyběl ani zpěvák Peter Pecha.

Na hlavním pódiu se předvedlo hned několik psů a fenek, největší dojem však zanechala Žofinka „Pechová“. Za pamlsek se s ochotou a nadšením předvedla na hlavním pódiu. „Žofinku máme už 7 let. Nejprve jsem pejska do bytu nechtěl, ale nakonec mě Kačenka přemluvila a já si ve finále Žofku zamiloval,“ přiznal trošku provinile Peter, jak to bylo před léty s příchodem malého Jacka Russela terriera do domácnosti. Psí slečna se stala skutečným parťákem jak po boku Petera, tak i jeho manželky Kateřiny a lásky se jí dostává tolik, kolik jí potřebuje a samozřejmě ji dokáže oplácet.

Všichni víme, že Jack Russel terrier je temperamentní, pěkně svéhlavý, ale také velice inteligentní. Žofinka je poslušná, velice chytrá, přítulná, veselá, stále ve svižném tempu a svéhlavá je jen malinko, to je prostě neuvěřitelné.

Foto: Archív Petera Pechy a Psí den s Prahou 13

Svůdná Lisca

Equal Pay Day

Když se zhasne

Leatherman

BLOG/ČEK

„Chcete žít kvalitněji? Někdy stačí jen zpomalit, vnímat rytmus přírody, dovolit si být citliví a myslet na to, že citlivost není slabost!“


Lenka Žáčková

Blendea

Anketa

Který z tradičních vánočních koktejlů, dělá podle vás svátky ještě slavnostnější?

Vánoční punč
82 x [10%]
Eggnog - vaječný koňakový koktejl
101 x [12%]
Svařené víno
79 x [9%]
Horká čokoláda s rumem i bez
84 x [10%]
Cranberry Gin Fizz
81 x [10%]
Skořicové Prosecco
90 x [11%]
Irish Coffe
79 x [9%]
Jablečný cider s kořením
80 x [9%]
Čokoládový Martini
85 x [10%]
Rozmarýnový Gin Tonic
82 x [10%]

Celkem hlasovalo : 843

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

Facebook

JDI nahoru