Po čem muži touží??? Možná je to sexy modelka Šmejkalová!

Film Rudolfa Havlíka Po čem muži touží se řadí mezi nejlepší české filmy posledních let, doslova trhá kasovní rekordy. Není se čemu divit, herecké obsazení je totiž skvostné, někteří muži by možná řekli, že je úchvatné. Možná už konečně víme, co je jejich snem. Sexy blondýna! Nebo je to jinak?

Zápletku filmu samozřejmě prozrazovat nechceme. Pokud jste snímek ještě neviděli, rozhodně to ale napravte. Na Annu Polívkovou, Jiřího Langmajera, Matěje Hádka, Lenku Vlasákovou a řadu další hvězd si zkrátka vyplatí podívat. Jenže pánové, ruku na srdce, není náhodou cíl vašich tužeb naprosto banální a jednoduchý? Nestačí k jejich splnění okatá blondýna s velkými přednostmi? A tím nemyslíme doktorát z matematiky, ale pořádné...no, však víte. Krásná Michaela Šmejkalová rozhodně patří mezi ženy, za kterými se otočí i zatvrzelý gay. Třeba proto, že má hezké nehty a pěkné voní, že? 

Míšu, která byla ve finále České Miss určitě nepodezíráme z toho, že by neměla nic v hlavě. Je to totiž právě naopak, tahle kočka nedávno úspěšně dokončila vysokou školu. Je však prototypem krásy, o které je řada mužských snů. Hned potom, co skórují v poslední minutě finále mistrovství světa ve fotbale. Není tedy divu, že Míša ozdobila titulní stránky řady prestižních magazínů, jako je třeba Playboy. Takže co myslíte, že je právě Šmejkalová tou, po které muži touží? A co když nejen oni, ale i ženy...?

Foto: Ivy P. Morwen (Šmejkalová)

Foto: Vojtěch Resler (Kočičková)

Foto: Vojtěch Resler (Langmajer)

Equal Pay Day

Brněnské výstaviště se už dnes na vás těší

Svůdná Lisca

Leatherman

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Anketa

Který z tradičních vánočních koktejlů, dělá podle vás svátky ještě slavnostnější?

Vánoční punč
135 x [10%]
Eggnog - vaječný koňakový koktejl
157 x [12%]
Svařené víno
121 x [9%]
Horká čokoláda s rumem i bez
129 x [10%]
Cranberry Gin Fizz
124 x [10%]
Skořicové Prosecco
126 x [10%]
Irish Coffe
120 x [9%]
Jablečný cider s kořením
126 x [10%]
Čokoládový Martini
127 x [10%]
Rozmarýnový Gin Tonic
125 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1290

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

Facebook

JDI nahoru