Do NOVÉHO DNE vás nově uvedou Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil

Ranní zpravodajskou show CNN Prima NEWS mají od tohoto týdne na starost také Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil. Nová moderátorská dvojice se střídá po týdnu s Petrem Suchoněm a Soňou Porupkovou a stejně jako oni vítá diváky ve všední dny v 5.55. Jarda i Lenka se už stihli sehrát a podle svých slov se skvěle doplňují.

Lenka Špillarová i Jaroslav Brousil si během léta, stejně tak jako další kolegové z redakce CNN Prima News, měli možnost vyzkoušet náročné tříhodinové ranní vysílání Nového dne. Byl to svým způsobem konkurz, ze kterého vyšla tato dvojice vítězně.

Lenka Špillarová je se skupinou Prima spojená už víc než deset let. V minulosti moderovala diskusní pořad MiniDuel a prošla i několika lifestylovými projekty, včetně pořadu SHOWTIME. Díky tomu má skvělý přehled nejen o showbyznysu. Jaroslavu Brousilovi je pro změnu blízké tradiční denní zpravodajství. Po startu multiplatformy CNN Prima NEWS moderoval ranní zprávy v NOVÉM DNI a kontinuální zprávy během celého dne. Zkušenosti sbíral i jako moderátor HLAVNÍCH ZPRÁV.

„Tříhodinové vysílání NOVÉHO DNE je pro mě rozhodně výzva, stejně tak jako vstávání před čtvrtou ranní. Ale těšila jsem se na to. Tím, že jsme ve dvou, vím, že když se cokoliv stane, ten druhý to zachrání. S Jardou se navíc skvěle doplňujeme. On má zpravodajský přehled, já zase lifestylový. Myslím, že jsme ideálně vyváženou moderátorskou dvojicí,“ říká Lenka Špillarová.

„NOVÝ DEN znám už z pozice zprávaře. Právě tady jsem začínal po rozjezdu CNN Prima NEWS. Ranní vysílání mě lákalo ze všeho nejvíc. Jako moderátoři máme šanci lidem dobře nastartovat den, vybavit je tím nejpodstatnějším. Prostě jim navodit dobrou náladu. Jsem rád, že jsem se po čase mohl vrátit do NOVÉHO DNE jako moderátor,“ popisuje Jaroslav Brousil.

A co na sebe nová dvojice v rámci velmi tvrdého ranního režimu ještě prozradila? „S Jardou máme takovou dohodu. Do 4.15 si musíme napsat, že jsme vzhůru. A když se ten druhý neozve, okamžitě voláme,“ směje se Lenka Špillarová. „V tenhle čas je to ale tak náročný, že to většinou řešíme jen smajlíkama,“ dodává s úsměvem Jaroslav Brousil.

NOVÝ DEN nabízí každý všední den od 5.55 do 9.00 přehled těch nejzásadnějších informací, které potřebujeme pro bezproblémový start nového dne. Počasí, doprava, politika a to, co se řeší daný den. K tomu navíc zajímavé rozhovory, reportáže a zajímavosti z Česka i zahraničí.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
61 x [12%]
Věrnost
51 x [10%]
Velkorysost
53 x [10%]
Laskavost
48 x [9%]
Spolehlivost
52 x [10%]
Zásadovost
51 x [10%]
Poctivost
51 x [10%]
Dostatek pozornosti
59 x [11%]
Sebedůvěra
48 x [9%]
Smysl pro humor
48 x [9%]

Celkem hlasovalo : 522

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru