Do NOVÉHO DNE vás nově uvedou Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil

Ranní zpravodajskou show CNN Prima NEWS mají od tohoto týdne na starost také Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil. Nová moderátorská dvojice se střídá po týdnu s Petrem Suchoněm a Soňou Porupkovou a stejně jako oni vítá diváky ve všední dny v 5.55. Jarda i Lenka se už stihli sehrát a podle svých slov se skvěle doplňují.

Lenka Špillarová i Jaroslav Brousil si během léta, stejně tak jako další kolegové z redakce CNN Prima News, měli možnost vyzkoušet náročné tříhodinové ranní vysílání Nového dne. Byl to svým způsobem konkurz, ze kterého vyšla tato dvojice vítězně.

Lenka Špillarová je se skupinou Prima spojená už víc než deset let. V minulosti moderovala diskusní pořad MiniDuel a prošla i několika lifestylovými projekty, včetně pořadu SHOWTIME. Díky tomu má skvělý přehled nejen o showbyznysu. Jaroslavu Brousilovi je pro změnu blízké tradiční denní zpravodajství. Po startu multiplatformy CNN Prima NEWS moderoval ranní zprávy v NOVÉM DNI a kontinuální zprávy během celého dne. Zkušenosti sbíral i jako moderátor HLAVNÍCH ZPRÁV.

„Tříhodinové vysílání NOVÉHO DNE je pro mě rozhodně výzva, stejně tak jako vstávání před čtvrtou ranní. Ale těšila jsem se na to. Tím, že jsme ve dvou, vím, že když se cokoliv stane, ten druhý to zachrání. S Jardou se navíc skvěle doplňujeme. On má zpravodajský přehled, já zase lifestylový. Myslím, že jsme ideálně vyváženou moderátorskou dvojicí,“ říká Lenka Špillarová.

„NOVÝ DEN znám už z pozice zprávaře. Právě tady jsem začínal po rozjezdu CNN Prima NEWS. Ranní vysílání mě lákalo ze všeho nejvíc. Jako moderátoři máme šanci lidem dobře nastartovat den, vybavit je tím nejpodstatnějším. Prostě jim navodit dobrou náladu. Jsem rád, že jsem se po čase mohl vrátit do NOVÉHO DNE jako moderátor,“ popisuje Jaroslav Brousil.

A co na sebe nová dvojice v rámci velmi tvrdého ranního režimu ještě prozradila? „S Jardou máme takovou dohodu. Do 4.15 si musíme napsat, že jsme vzhůru. A když se ten druhý neozve, okamžitě voláme,“ směje se Lenka Špillarová. „V tenhle čas je to ale tak náročný, že to většinou řešíme jen smajlíkama,“ dodává s úsměvem Jaroslav Brousil.

NOVÝ DEN nabízí každý všední den od 5.55 do 9.00 přehled těch nejzásadnějších informací, které potřebujeme pro bezproblémový start nového dne. Počasí, doprava, politika a to, co se řeší daný den. K tomu navíc zajímavé rozhovory, reportáže a zajímavosti z Česka i zahraničí.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
570 x [13%]
Aperol spritz
369 x [9%]
Cuba Libre
383 x [9%]
Piňa Colada
370 x [9%]
Daiquiri
362 x [8%]
Margarita
472 x [11%]
Cosmopolitan
377 x [9%]
Mai-Tai
395 x [9%]
Whiskey sour
424 x [10%]
Pisco sour
574 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4296

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru