Zastavte stárnutí a nastartujte dlouhověkost jednou provždy s klinikou A2C ANTI-AGING!

Je čas podpořit svou imunitu, zlepšit svůj vzhled, ale není lepší se zaměřit na zdraví jako celek? První česká certifikovaná anti-aging klinika a jediná v české republice A2C ANTI-AGING CLINIC se již 17 let úspěšně podílí na léčbě řady nemocí, ale i preventivní terapie ve zdravotnictví. Využívá k tomu nejnovějších vědeckých poznatků, moderních technologií, a především profesionálního a přátelského přístupu, díky němuž se pacienti na kliniku s radostí vrací. Kromě kompletního genetického vyšetření, jež vám pomůže předcházet nejrůznějším onemocněním a vyvarovat se případné nesprávné léčby, naleznete v nabídce také ALCAT test na odhalení potravinových intolerancí, onkologickou prevenci s využitím moderního přístroje QuikRead nebo infuzi na podporu imunity, jež vám umožní s pomocí vitamínu C a dalších prospěšných vitamínů, minerálů a antioxidantů připravit organismus na boj s cizorodými látkami. Z hlediska estetické medicíny nabízí klinika laserovou rejuvenaci a depilaci, lifting aplikačním perem Anteis či Hollywoodské koktejly mládí – speciální směs antioxidačních látek působících proti stárnutí, která je každému klientovi připravována přesně na míru. Vše, co pro své zdraví, krásu a pohodlí ve svém životě potřebujete, naleznete na jednom místě.    

Naše filozofie postarat se o Vaše zdraví, Váš dlouhý aktivní život a Vaši naprostou osobní spokojenost ve všech etapách života.

  • Vážíme si Vašeho času! U nás se nečekáte
  • Individuální přístup
  • Vstřícný a empatický personál
  • Unikátní zdravotní péče v příjemném prostředí soukromého zdravotnického zařízení

Více informací na www.a2c.cz

Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
16 x [13%]
Kriket
12 x [10%]
Lední hokej
12 x [10%]
Tenis
12 x [10%]
Volejbal
13 x [11%]
Stolní tenis
12 x [10%]
Baseball
12 x [10%]
Golf
10 x [8%]
Americký fotbal
11 x [9%]
Basketball
11 x [9%]

Celkem hlasovalo : 121

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru