Zastavte stárnutí a nastartujte dlouhověkost jednou provždy s klinikou A2C ANTI-AGING!

Je čas podpořit svou imunitu, zlepšit svůj vzhled, ale není lepší se zaměřit na zdraví jako celek? První česká certifikovaná anti-aging klinika a jediná v české republice A2C ANTI-AGING CLINIC se již 17 let úspěšně podílí na léčbě řady nemocí, ale i preventivní terapie ve zdravotnictví. Využívá k tomu nejnovějších vědeckých poznatků, moderních technologií, a především profesionálního a přátelského přístupu, díky němuž se pacienti na kliniku s radostí vrací. Kromě kompletního genetického vyšetření, jež vám pomůže předcházet nejrůznějším onemocněním a vyvarovat se případné nesprávné léčby, naleznete v nabídce také ALCAT test na odhalení potravinových intolerancí, onkologickou prevenci s využitím moderního přístroje QuikRead nebo infuzi na podporu imunity, jež vám umožní s pomocí vitamínu C a dalších prospěšných vitamínů, minerálů a antioxidantů připravit organismus na boj s cizorodými látkami. Z hlediska estetické medicíny nabízí klinika laserovou rejuvenaci a depilaci, lifting aplikačním perem Anteis či Hollywoodské koktejly mládí – speciální směs antioxidačních látek působících proti stárnutí, která je každému klientovi připravována přesně na míru. Vše, co pro své zdraví, krásu a pohodlí ve svém životě potřebujete, naleznete na jednom místě.    

Naše filozofie postarat se o Vaše zdraví, Váš dlouhý aktivní život a Vaši naprostou osobní spokojenost ve všech etapách života.

  • Vážíme si Vašeho času! U nás se nečekáte
  • Individuální přístup
  • Vstřícný a empatický personál
  • Unikátní zdravotní péče v příjemném prostředí soukromého zdravotnického zařízení

Více informací na www.a2c.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru