Platon Aukce je moderní nakupování nejen sběratelských předmětů

Chcete se zúčastnit aukcí zajímavých sběratelských předmětů, jedinečných uměleckých děl nebo digitálních objektů do her? Pak rozhodně navštivte portál společnosti Platon Life, kde můžete objevit váš vysněný dílek do sbírky či skutečně zajímavé dílo. Ceny se zobrazují primárně v PlatonCoinech a v závorce je vždy uveden i přepočet na CZK/EUR v závislosti na zvolené zemi.

Výhodou je, že se můžete připojit z jakéhokoli místa na světě, pokud máte platný účet Platon Life a samozřejmě dostatek digitální měny nové generace PlatonCoin, která bývá zkráceně označovaná jako PLTC.

PlatonCoiny se uchovávají v digitální peněžence, která je pojištěná proti možným krádežím nebo ztrátě prostředků, navíc jsou všechny elektronické systémy zabezpečeny firmou Broadcom. Peněženku si zřídíte tak snadno, jako bankovní účet, vše přímo v pohodlí vašeho domova. Je potřeba se jen zaregistrovat, projít standardní ověřovací procedurou, vyžadovanou zákonem proti praní špinavých peněz a do peněženky nabít vaše získané vouchery.

Jak funguje Platon Aukce

Opravdu to není složité, podobá se všem běžným online aukcím. Pokud jste přihlášení, můžete přihazovat k vyvolávací ceně minimálním příhozem, který se provádí pouze ručně.Aukce je ukončena po vypršeni časového limitu, který je předem vymezený. V případě, kdy se vydraží daná položka nad minimální stanovenou cenu (v časovém limitu), je aukce ukončená. Po výhře aukce je uživatel směřován na pokladnu a k platbě. U vybraných položek je možný také okamžitý nákup „buy now“, ovšem za vyšší cenu.

Instruktážní video naleznete nahttps://app.platonlife.com,Stačí sepřihlásít do svého účtu zadáním e-mailu a hesla v záložce „Účty“. Pokud budete přesto potřebovat s čímkoliv pomoci, je vám plně k dispozici oddělení podpory pro zákazníky, na telefonu, e-mailu nebo osobně.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
544 x [13%]
Aperol spritz
351 x [9%]
Cuba Libre
359 x [9%]
Piňa Colada
351 x [9%]
Daiquiri
341 x [8%]
Margarita
451 x [11%]
Cosmopolitan
359 x [9%]
Mai-Tai
371 x [9%]
Whiskey sour
404 x [10%]
Pisco sour
553 x [14%]

Celkem hlasovalo : 4084

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru