Platon Aukce je moderní nakupování nejen sběratelských předmětů

Chcete se zúčastnit aukcí zajímavých sběratelských předmětů, jedinečných uměleckých děl nebo digitálních objektů do her? Pak rozhodně navštivte portál společnosti Platon Life, kde můžete objevit váš vysněný dílek do sbírky či skutečně zajímavé dílo. Ceny se zobrazují primárně v PlatonCoinech a v závorce je vždy uveden i přepočet na CZK/EUR v závislosti na zvolené zemi.

Výhodou je, že se můžete připojit z jakéhokoli místa na světě, pokud máte platný účet Platon Life a samozřejmě dostatek digitální měny nové generace PlatonCoin, která bývá zkráceně označovaná jako PLTC.

PlatonCoiny se uchovávají v digitální peněžence, která je pojištěná proti možným krádežím nebo ztrátě prostředků, navíc jsou všechny elektronické systémy zabezpečeny firmou Broadcom. Peněženku si zřídíte tak snadno, jako bankovní účet, vše přímo v pohodlí vašeho domova. Je potřeba se jen zaregistrovat, projít standardní ověřovací procedurou, vyžadovanou zákonem proti praní špinavých peněz a do peněženky nabít vaše získané vouchery.

Jak funguje Platon Aukce

Opravdu to není složité, podobá se všem běžným online aukcím. Pokud jste přihlášení, můžete přihazovat k vyvolávací ceně minimálním příhozem, který se provádí pouze ručně.Aukce je ukončena po vypršeni časového limitu, který je předem vymezený. V případě, kdy se vydraží daná položka nad minimální stanovenou cenu (v časovém limitu), je aukce ukončená. Po výhře aukce je uživatel směřován na pokladnu a k platbě. U vybraných položek je možný také okamžitý nákup „buy now“, ovšem za vyšší cenu.

Instruktážní video naleznete nahttps://app.platonlife.com,Stačí sepřihlásít do svého účtu zadáním e-mailu a hesla v záložce „Účty“. Pokud budete přesto potřebovat s čímkoliv pomoci, je vám plně k dispozici oddělení podpory pro zákazníky, na telefonu, e-mailu nebo osobně.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
92 x [11%]
Věrnost
78 x [10%]
Velkorysost
80 x [10%]
Laskavost
77 x [10%]
Spolehlivost
79 x [10%]
Zásadovost
77 x [10%]
Poctivost
81 x [10%]
Dostatek pozornosti
94 x [12%]
Sebedůvěra
77 x [10%]
Smysl pro humor
75 x [9%]

Celkem hlasovalo : 810

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru