Koupání bez pláče

Na internetu najdete tisíce rad, jak udělat koupání pro děti milejší a bez pláče. My pro vás máme jednu k nezaplacení – používejte kosmetiku určenou pro děti a vyvíjenou tak, aby už nikdy neukáply ani slzičku.

Paul Mitchell® Kids produkty jemně čistí a rozčesávají vlasy. S uklidňujícími složkami, jakými jsou heřmánek či extrakt z třapatky jsou Baby Don't Cry® Shampoo a Taming Spray ideální pro děti každého věku.

Obzvláště Taming Spray potěší všechny maminky malých ďáblíků, kteří vodu na hlavě opravdu nesnesou – je totiž bezoplachový. Jednodušeji už to nejde.

Miláčku, neplakej > Baby Don't Cry® Shampoo

Čas strávený ve vaně je plný zábavy! Tento dětský šampon je skvělý pro děti všech věkových kategorií, jemně čistící vlasy, aniž by je trhal. Má neutrální pH, díky kterému neukápne ani slzička. Jedinečná směs extraktů z heřmánku a třapatky a dalších složek pomáhají vlásky hydratovat a předcházet ztrátě vlhkosti, zklidňují a uklidňují.

Baby Don't Cry® Shampoo, 300 ml, 489 Kč / 17,78 €

Rozčesávání bez tahání > Taming Spray

S tímto sprejem snadno rozčešete vlhké či suché vlasy. A to bez jediného zatahání. Jemně totiž odstraňuje zacuchání, redukuje statickou elektřinu ve vlasech a tím poletující vlásky. Pokud vás trápí smutné vlasy po ránu, je Taming Spray tím, který je osvěží a oživí.

Taming Spray, 250 ml, 509 Kč / 18,51 €

Produkty v prodeji v kadeřnických salonech www.paulmitchell.cz/salony

nebo na oficiální e-shopu Paul Mitchell® eshop.paulmitchell.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru