Zpěvačka LP vydává nový singl a videoklip Angels

Los Angeles, CA – 11. října 2021 – Americká zpěvačka a skladatelka LP vydává nový singl nazvaný Angels, který doprovází videoklip režírovaný Stephenem “Norswrthy” Schofieldem (Halsey, Pharrell, Taylor Swift). Produkce skladby se ujali Nate Campany (Tove Lo, K.Flay, Christina Aguillera) a Kyle Shearer (Becky G, Tove Lo, Carly Rae Jepsen), známí jako dvojice Valley Girl, spolu s výkonným producentem celého alba Mikem Del Riem (Kylie Minogue, X Ambassadors, Skylar Grey). Píseň Angels je pátým singlem ze zpěvaččina dlouho očekávaného nového alba nazvaného CHURCHES, které vyjde letos 3. prosince na labelu [PIAS] Recordings.

">Zde je ke zhlédnutí nový videoklip a zde je možné slyšet a zakoupit novou píseň. Zpěvačka LP je jednou z potvrzených hvězd festivalu Colours of Ostrava 2022.

Režisér Schofield ke vzniku videoklipu vysvětluje: “Moje inspirace pro natáčení Angels byla jednoduchá: pojďme natočit LP v neurčitém prostředí - černé pozadí a závěsy tak, aby vynikla samotná zpěvačka a text její písně. Použili jsme ještě dodatečné záběry - tři rusovlasé ´anděly´ v prerafaelitském stylu, protože se osobně zajímám o díla malířů Waterhouse, Dante Rossettiho a Williama Hunta. Bledá pleť, modré žíly a rudé vlasy vystupují hyperrealisticky z plátna... Přidejte to k obrazu LP, k jejímu zpěvu, a získáte mocnou krásnou paletu, ze které můžete vytvořit jakýkoliv vizuální příběh. Doufám, že se vám líbí ‘Story 1: [Angels].’ A máte se ještě na co těšit.

První singl z desky Churches

">The One That You Love má na YouTube přes 24 miliónů zhlédnutí a 20 miliónů přehrání na Spotify. Druhý singl
">How Low Can You Go získal přes 6,7 milónů přehrání na Spotify, 6,4 miliónů na YouTube a hrála ho rádia po celé Evropě. Videoklip třetího singlu
">One Last Time s herečkou, filmařkou a modelkou Jaime King vidělo na YouTube 15 miliónů lidí a píseň dosáhla přes 7,9 miliónů přehrání na Spotify. Videoklip ke čtvrtému singlu
">Goodbye dosáhl na YouTube 2 milióny přehrání a 1,4 milióny streamů na Spotify. Nové album Churches je v nejrůznějších formátech možné objednat zde.

LP vydala pět alb a tři EP - včetně desky Heart to Mouth obsahující singl

">Girls Go Wild, který se stal nejhranějším italským rozhlasovým hitem roku 2019. Zpěvačka LP se poprvé proslavila v roce 2016 po celém světě hitem Lost On You, který se dostal na první místa hitparád v 18 zemích a překonal miliardu přehrání. Skladba dosáhla na diamantové ocenění ve Francii, čtyřikrát platinové v Itálii, platinové v Řecku a Polsku, zlaté v Belgii a Švýcarsku. Jako autorka se podílela na hitech Rihanny (Cheers (Drink To That)), Rity Ora (Shine Ya Light), Cher (Pride, Red), Backstreet Boys (Love Will Keep You Up All Night), Leony Lewis (Fingerprint), Céline Dion (Change My Mind) a Christiny Aguilery (Beautiful People). YouTube kanál LP má denně 2,4 miliónu zhlédnutí a denně dosáhne na 2 milióny streamů na všech platformách.

Follow LP: Website .  Facebook .  Twitter .  Instagram .  YouTube .  Spotify .  Apple Music

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa

Co myslíte, jak to bude s covidem-19 a našimi životy v roce 2022 pohledem laika, občana?

Stane se z něj běžné onemocnění neohrožující životy
175 x [12%]
Stane se z něj onemocnění, které bude významně ohrožovat životy
158 x [11%]
Očkování se stane povinným
144 x [10%]
Bude hrozit dlouhodobý lockdown neočkovaným
136 x [9%]
Lockdown pro všechny už nebude hrozit
141 x [10%]
Covid 19 zmutuje do méně nebezpečné formy
135 x [9%]
Covid 19 zmutuje do více nebezpečné formy
132 x [9%]
Svět se na covid správně vyzbrojí (léky, prevence)
139 x [9%]
Zcela se na covid 19 adaptujeme
163 x [11%]
Vše se v průběhu příštího roku vrátí do starých kolejí
150 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1473

POČASÍ

Předpověď počasí
Počasí Praha - Slunečno.cz

Předpověď počasí
Počasí Brno - Slunečno.cz

Počasí Plzeň
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

Počasí Olomouc
Počasí Olomouc - Slunečno.cz

Počasí Berlín
Počasí Berlín - Slunečno.cz

Počasí Vídeň
Počasí Vídeň - Slunečno.cz

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru