Romantický snímek Přání Ježíškovi v kinech už za měsíc

Přesně za necelý měsíc bude uveden do kin nový český film Přání Ježíškovi. Tvůrci slibují nejromantičtější komedii letošních Vánoc se skvělým hereckým obsazením. „Je to film přesně ve stylu britské klasiky Láska nebeská. Pestrá paleta emocí, typů postav i vztahů,“ říká režisérka filmu Marta Ferencová.

„Jde o pět příběhů, které se navzájem proplétají, aby se všechny završily na Štědrý den. Všechny jsou o lásce. Někdo ji hledá, někdo ji navždy ztratil, někdo ji potká, někdo v ní už přestal věřit, ale znovu ji objeví… Věřím, že divák si užije každý z nich. Bude to nejromantičtější komedie letošních Vánoc,“ vysvětlil producent a střihač filmu Adam Dvořák.
„Moje postava Nely neskutečně touží po lásce. Ale už ztratila víru, že ji kdy najde. Víc prozrazovat nechci, ale věřím, že náš film Přání Ježíškovi zahřeje duši i srdce. Je to přesně ten správný film pro předvánoční čas,“ říká Elizaveta Maximová, která se na plátně potká například s Hanou Vagnerovou či Petrem Vaňkem. V dalších rolích se objeví Táňa Pauhofová, Richard Krajčo, Jiří Langmajer, Anna Polívková, Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová, Matěj Hádek nebo Michal Isteník.
Divákům tohoto snímku tvůrci odkrývají už nyní několik zajímavostí ze zákulisí:

  • Jiří Langmajer skáče ze střechy hotelu Continental v Brně a dopadá na ulici v pražských Dejvicích.
  • Filmový Oliver a Santa Petr Vaněk jezdil během natáčení na kolotoči a ruském kole dohromady 3,5 hodiny. 
  • Filmaři potřebovali na place 50 vánočních stromků a zhruba 3500 vánočních světel a ozdob a 170 filmových kostýmů.
  • Během štědrovečerní večeře filmová rodina spořádala 65 kg řízků a 5 kg bramborového salátu.
  • Sníh pro potřeby natáčení se vyráběl z několika ingrediencí, na zem se dávalo něco jiného než na ploty a létající sníh (kromě postprodukce) vytvářel i všudypřítomný sněhostroj. Na jeho výrobu se spotřebovalo 40 kg jedlé sody, 50 tun sněhu seškrabaného při údržbě zimního stadionu, 40 litrů náplně do sněhostroje a v mrazáku se skladovalo 80 sněhových koulí.
  • Sníh byl v době natáčení pouze na vrcholcích hor, kde se natáčely jízdy autem a zasněžený les, vše ostatní je umělé či dodatečně dotočené bez herců.
  • Víc než polovina natáčení probíhala v noci.

Film vznikl v produkční společnosti Movie Adama Dvořáka a s podporou Jihomoravského filmového nadačního fondu. Do kin jej uvede společnost Bioscop 11. listopadu 2021.

Co říkají o svých rolích herci? Můžete se podívat zde.

Sváteční atmosféru filmu dokresluje i klip k titulní písni. Podívat se můžete zde.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru