Nejen známé osobnosti nedají dopustit na jednu zajímavou asijskou bylinku

Nestává se často, aby středem pozornosti na večírku byla neznámá bylinka. Jejím domovem jsou tropické asijské země. Už před nějakým časem vstoupila do cesty někomu, kdo nečekal, že se stane jeho součástí. Do Čech ji přivezl Rostislav Janků, kterého společnost spojuje s modelingovou agenturou a ani netušila, že  má novou favoritku!  Do cesty mu totiž vstoupila Právenka latnatá, kterou nyní dodává na český trh v podobě potravinového doplňku IMUNworld.

„Abych si odpočinul od prostředí modelingu, začal jsem cestovat. V Kambodže mě postihly zdravotní potíže a domorodci mi nabídli právenku. Do dvou dnů jsem byl fit. A tam mě napadlo přivézt právenku do Čech. Sice se to kvůli legislativě trochu protáhlo, ale je doma. Produktů bude víc a chystám dokonce jeden speciální jen pro pány. Je z černého zázvoru a je dobrý na prokrvení, na paměť, na posilovnu, zkrátka chlapa to nakopne a doma jsou spokojení,“ usmíval se Rostislav Janků.

Tváří produktu se stala herečka Eva Decastelo, kterou zaujalo, že Právenka latnatá je 15x účinnější než oblíbený ostropestřec.„Byla jsem takový pokusný králík. Ještě než jsme se s Rosťou domluvili na spolupráci, dostala jsem ho na užívání. Měla jsme problémy s vyšší hladinou cukru v krvi a kupodivu, po třech měsících užívání, mi hladina klesla skoro k normálu. Když to zkombinuji se svým milovaným otužováním, tak nemoc nemá šanci. Jedině teda stáří, ale na to žádný prášek není,“ smála se hvězda seriálu Slunečná, kde ztvárnily role i Eviny děti, zastupovaní modelingovou agenturou Rostislava Janků.

Představení výrobku se konalo v restauraci Public Chilli, která je proslulá asijskými pokrmy. Na nich si pochutnávala také zpěvačka Michaela Štiková Gemrotová, kterou brzy uvidíme v muzikálu Fantom opery. „Moc se těším. Jako matce maličké Anežky mi produkce Fantoma vychází neskutečně vstříc. Energii a imunitu budu potřebovat a přípravek od Rosti je ideální. Můj manžel ho bere už rok, já jsem musela kvůli těhotenství přestat. A covid jsem dostala a můj muž, přestože jsme byli pořád spolu, zůstal v pohodě.“ Do svého jídelníčku zařadil přírodní potravinový přípravek také Muž roku 2021 Lukáš Vyšehrad. „Ostropestřec jsem vyměnil za Imunworld amám pocit, že je dobrý na odvodnění organismu. To se mi hodí na přípravu na světovou soutěž, která mi začíná 5. listopadu v Panamě. Za Českou republiku tam povezu národní klenot Becherovku a v kufru budu mít pro sebe IMUNworld,“ uvedl Lukáš Vyšehrad. Modelingová agentura Rosti Janků zastupuje jak Lukáše Vyšehrada, tak i třetího Muže roku Dominika Chabra.

„Bylinkám nerozumím, nechodím je trhat a nesuším. Proto kvituji, že mi Rosťa nabídl právenku v prášku. Hraji hokej, vydám hodně energie a tohle mi pomáhá energii obnovovat. Na světovou soutěž letím do Thajska až příští rok na jaře, mám čas tedy posílit také imunitu. Těším se, když už nereprezentuji Česko v hokeji, tak zamakám na jiném hřišti,“ smál se Dominik Chabr. 

Společenský večer pořádaný Rosťou Janků si dále nenechali ujít modelka Kateřina Wohlmann Votavová, zpěvák Martin Schreiner, moderátor Petr Vojnar, úspěšný model Martin Gardavský, letošní juniorský mistr světa v desetiboji František Doubek a další vzácní hosté.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru