EGOÉ dokáže za čtvrt hodiny udělat z dodávky camper

Postel na střeše, vařič či sprcha…, to vše je dnes pro kempování už naprostou samozřejmostí, ale udělat z obyčejné dodávky kempinkové auto za 15 minut je už malý zázrak. Nevěříte? Pak navštivte expozici firmy EGOÉ Nest v hale V. Kromě praktičnosti modulů pro nejrůznější typy vozů vás osloví také jejich design. Není divu, že značka EGOÉ získala v soutěži RED DOT ocenění Best of the Best za vynikající design svých výrobků.

Jeden vůz pro všechny vaše koníčky

„Kempingové vestavby vyrábíme v několika modifikacích, respektive modelech tak, aby byly kompatibilní s různými velikostmi vozů. Od malých dodávek, přes kombíky až po velké dodávky typu VW Multivan, Mercedes V Class, Ford Tourneo Custom apod. Díky naším modelům jsme schopni obsadit prakticky veškeré dodávky, které na trhu jsou. Umožňujeme tak zákazníkům vytvořit z běžně dostupného auta, které používají pro rodinu nebo na práci, během 15 minut plnohodnotného campera,“ říká sales manager firmy Martin Pavelec. Výhodou tak je bezesporu větší využití auta pro různé typy koníčků a zároveň snazší cestování – čím menší vůz, tím rychleji se bez větších omezení někam dostanete.

Jakou výbavu firma může dodat?

„Hlavní částí vestavby je korpus, ve kterém je umístěný šuplík na pojezdech. Díky němu vysuneme z vestavby jádro, kterým je modul vařič, modul voda a prostor pro lednici. U větších dodávek jsou ještě v horní části odkládací zásuvky. Vestavba je v transportní poloze složená jako leporelo,“ vysvětluje základ Martin Pavelec. U vozu Peugeot Rifter, kde jsme si vestavbu prohlíželi, zabrala po složení pouhých 110 x 50 cm, takže v dodávce zbylo dost místa na zavazadla i na přepravu 5 osob. Aby si všichni cestující pohodlně užili kempování a především spaní, nabízí EGOÉ k vestavbám ještě střešní stany s konstrukcí.

Co zajímavého jsme se ještě dozvěděli?

Moderní stylový design všech výrobků je nejen estetický, ale také plně funkční. Použité textilie z matrací a úložných prostorů jsou prodyšné, což oceníte zejména při dlouhých cestách. Modul vařič je vyjímatelný, večeři či oběd si tak můžete udělat mimo svůj spací vůz. Na modul voda lze díky čerpadlu a přípojné hadici připojit kromě kanystrů i externí zdroje vody. Můžete se také pohodlně osprchovat. Historie značky EGOÉ je delší, dnes ji však nejlépe vystihuje význam „osobní“. Ano, obytný vůz je totiž vaším osobním a nezaměnitelným prostorem, stejně jako váš domov.

 

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
89 x [11%]
Věrnost
76 x [10%]
Velkorysost
78 x [10%]
Laskavost
74 x [9%]
Spolehlivost
77 x [10%]
Zásadovost
75 x [10%]
Poctivost
79 x [10%]
Dostatek pozornosti
92 x [12%]
Sebedůvěra
75 x [10%]
Smysl pro humor
73 x [9%]

Celkem hlasovalo : 788

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru