StriVectin přichází s revolučními omlazujícími pěstícími kosmetickými novinkami nové generace

Známá kosmetická značka StriVectin přichází s revolučními novinkami, které jsou plné vitamínů a navracejí pleti mladistvý vzhled. Můžete si udělat radost (či svým blízkým) omlazujícím nočním krémem StriVectin Advanced Retinol s novou generací retinolu a unikátním anti-age olejem s vitamínem B3 a prebiotiky StriVectin Super-B Barrier Strengthening Oil. Oba jsou určeny pro zralejší pleť, viditelně redukují  vrásky a posilují kožní bariéru. Používat je lze samostatně, ale spolu tvoří mocný anti-age tandem. Nyní je můžete zakoupit na www.aurio.cz

StriVectin Advanced Retinol je noční omlazující retinolový krém s průlomovou technologií. Obsahuje dvě formy retinolu, které během noci účinně redukují vrásky a navrací pleti mladistvou pružnost. Zlepšuje texturu pleti a vyhlazuje póry. Díky nedráždivému pečujícímu složení je krém perfektní i pro suchou pleť a pro všechny, kdo s retinolem teprve začínají.

Populární anti-age ingredience retinol podporuje buněčnou obnovu a zabraňuje rozpadu kolagenu. Obnovuje tak povrch pleti a vylepšuje její strukturu. Viditelně vyhlazuje vrásky, linky a eliminuje veškeré projevy stárnutí. Omlazující účinky krému posiluje retinal – jedna z nejsilnějších forem retinolu, kterou je možné aplikovat bez lékařského předpisu. Díky technologii postupného uvolňování je pleť rovnoměrně a průběžně zásobována oběma účinnými látkami. Obsažený vitamin B3 v podobě patentované technologie StriVectin NIA-114 rovněž napomáhá vyhlazovat vrásky, hydratovat pokožku a chránit ji před vnějšími vlivy. Posiluje kožní bariéru a umocňuje účinnost dalších látek v receptuře.

Omlazující noční krém StriVectin Advanced Retinol zakoupíte za 1 690 Kč na www.aurio.cz.

StriVectin Super-B Barrier Strengthening Oil je vyživující anti-age olej s prebiotiky a vitaminem B3 s unikátním dvojím účinkem – obsahuje jedinečný prebiotický komplex, který obnovuje přirozený mikrobiom pokožky a současně mírní viditelné známky stárnutí. Dodává pleti jas, navrací rovnováhu a zlepšuje stav suché, matné a podrážděné pokožky.

StriVectin Super-B Barrier Strengthening Oil je první olej svého druhu s obsahem unikátního prebiotického komplexu, jehož luxusní lehké složení vyživuje intenzivně pleť hydratuje, zklidňuje podráždění, mírní zarudnutí a viditelně sjednocuje její tón. Je nemastný, okamžitě se vstřebává a neucpává póry.  Vyživující olej má dvojí účinek – navrací pleti rovnováhu a současně mírní známky stárnutí. Ošetřující složení obsahuje silný prebiotický komplex, který podporuje a vyživuje přirozený mikrobiom (kožní bakterie). Komplex kombinuje mastné kyseliny extrahované z bakterií francouzských termálních pramenů spolu s jojobovým a ovesným olejem. Receptura obsahuje také omlazující extrakt ze zeleného planktonu, vyživující šípkový olej a olej z mokřadky, který v pleti uzamyká vlhkost. Patentovaná forma vitaminu B3 (NIA-114) pomáhá vyhlazovat vrásky, hydratovat pokožku a chránit ji před vnějšími vlivy. Posiluje kožní bariéru a umocňuje účinnost dalších látek v receptuře.

„Mikrobiom pokožky je stejně tak jedinečný jako otisk prstu. Klíčem ke zdravé, vyživené a zářivé pletI je právě rovnováha mikrobiomu a silná kožní bariéra,” vysvětluje Francine Krenicki zodpovědná za vývoj produktů StriVectin.

StriVectin Super-B Barrier Strengthening Oil je vhodný pro použití ráno i večer před nanesením omlazujícího nočního krému StriVectin Advanced Retinol. K zakoupení je za 1 690 Kč v e-shopu www.aurio.cz.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru