StriVectin přichází s revolučními omlazujícími pěstícími kosmetickými novinkami nové generace

Známá kosmetická značka StriVectin přichází s revolučními novinkami, které jsou plné vitamínů a navracejí pleti mladistvý vzhled. Můžete si udělat radost (či svým blízkým) omlazujícím nočním krémem StriVectin Advanced Retinol s novou generací retinolu a unikátním anti-age olejem s vitamínem B3 a prebiotiky StriVectin Super-B Barrier Strengthening Oil. Oba jsou určeny pro zralejší pleť, viditelně redukují  vrásky a posilují kožní bariéru. Používat je lze samostatně, ale spolu tvoří mocný anti-age tandem. Nyní je můžete zakoupit na www.aurio.cz

StriVectin Advanced Retinol je noční omlazující retinolový krém s průlomovou technologií. Obsahuje dvě formy retinolu, které během noci účinně redukují vrásky a navrací pleti mladistvou pružnost. Zlepšuje texturu pleti a vyhlazuje póry. Díky nedráždivému pečujícímu složení je krém perfektní i pro suchou pleť a pro všechny, kdo s retinolem teprve začínají.

Populární anti-age ingredience retinol podporuje buněčnou obnovu a zabraňuje rozpadu kolagenu. Obnovuje tak povrch pleti a vylepšuje její strukturu. Viditelně vyhlazuje vrásky, linky a eliminuje veškeré projevy stárnutí. Omlazující účinky krému posiluje retinal – jedna z nejsilnějších forem retinolu, kterou je možné aplikovat bez lékařského předpisu. Díky technologii postupného uvolňování je pleť rovnoměrně a průběžně zásobována oběma účinnými látkami. Obsažený vitamin B3 v podobě patentované technologie StriVectin NIA-114 rovněž napomáhá vyhlazovat vrásky, hydratovat pokožku a chránit ji před vnějšími vlivy. Posiluje kožní bariéru a umocňuje účinnost dalších látek v receptuře.

Omlazující noční krém StriVectin Advanced Retinol zakoupíte za 1 690 Kč na www.aurio.cz.

StriVectin Super-B Barrier Strengthening Oil je vyživující anti-age olej s prebiotiky a vitaminem B3 s unikátním dvojím účinkem – obsahuje jedinečný prebiotický komplex, který obnovuje přirozený mikrobiom pokožky a současně mírní viditelné známky stárnutí. Dodává pleti jas, navrací rovnováhu a zlepšuje stav suché, matné a podrážděné pokožky.

StriVectin Super-B Barrier Strengthening Oil je první olej svého druhu s obsahem unikátního prebiotického komplexu, jehož luxusní lehké složení vyživuje intenzivně pleť hydratuje, zklidňuje podráždění, mírní zarudnutí a viditelně sjednocuje její tón. Je nemastný, okamžitě se vstřebává a neucpává póry.  Vyživující olej má dvojí účinek – navrací pleti rovnováhu a současně mírní známky stárnutí. Ošetřující složení obsahuje silný prebiotický komplex, který podporuje a vyživuje přirozený mikrobiom (kožní bakterie). Komplex kombinuje mastné kyseliny extrahované z bakterií francouzských termálních pramenů spolu s jojobovým a ovesným olejem. Receptura obsahuje také omlazující extrakt ze zeleného planktonu, vyživující šípkový olej a olej z mokřadky, který v pleti uzamyká vlhkost. Patentovaná forma vitaminu B3 (NIA-114) pomáhá vyhlazovat vrásky, hydratovat pokožku a chránit ji před vnějšími vlivy. Posiluje kožní bariéru a umocňuje účinnost dalších látek v receptuře.

„Mikrobiom pokožky je stejně tak jedinečný jako otisk prstu. Klíčem ke zdravé, vyživené a zářivé pletI je právě rovnováha mikrobiomu a silná kožní bariéra,” vysvětluje Francine Krenicki zodpovědná za vývoj produktů StriVectin.

StriVectin Super-B Barrier Strengthening Oil je vhodný pro použití ráno i večer před nanesením omlazujícího nočního krému StriVectin Advanced Retinol. K zakoupení je za 1 690 Kč v e-shopu www.aurio.cz.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
54 x [12%]
Věrnost
44 x [9%]
Velkorysost
47 x [10%]
Laskavost
44 x [9%]
Spolehlivost
48 x [10%]
Zásadovost
47 x [10%]
Poctivost
46 x [10%]
Dostatek pozornosti
53 x [11%]
Sebedůvěra
43 x [9%]
Smysl pro humor
43 x [9%]

Celkem hlasovalo : 469

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru