Zpříjemněte si čekání na Vánoce s adventním kalendářem s kapslovou kávou L'OR

Krásně zdobené kalendáře ukrývající poklad na každý den se váží k době adventu, která předchází křesťanským Vánocům. Tento speciální kalendář nám umožňuje odpočítávat dny zbývající do Štědrého dne, jenž je slavnostním vyvrcholením celého adventu. V současnosti je nejrozšířenější papírová podoba tohoto kalendáře, kdy každé okénko skrývá čokoládu nebo jiné sladkosti.

Jaký je příběh adventního kalendáře?

Věděli jste, že první známý ručně vyrobený adventní kalendář vznikl již v roce 1851? V roce 1908 pak přišel mnichovský tiskař Gerhard Lang s nápadem na tištěnou verzi. Vystřihovací kalendář s malými barevnými obrázky, přilepenými na lepence, měl poetický název „V zemi Ježíškově“. Tento vánoční kalendář z Mnichova ještě neměl otevírací okénka. S tímto zdokonalením přišel tiskař Lang až o několik let později.

Na adventní kalendář se každoročně těší děti i dospělí, kteří spíše než 24 různých sladkostí uvítají krásně zabalené drobné radosti, které jim zpříjemní prosincové dny zbývající do Vánoc. Přesně takovým kalendářem, který zaručeně vykouzlí obdarovanému úsměv na tváři, je i adventní kalendář skrývající L´OR Espresso kapsle pro Nespresso® kávovary.

Objevte 24 unikátních chutí v kapslích L'OR Espresso a vychutnejte si sváteční atmosféru s prémiovou kávou. Odkryjte varianty kapslí pro Nespresso® kávovary, které nejsou běžně dostupné na našem trhu. Darujte potěšení ze světa kávových mistrů L'OR nebo si jej vychutnejte sami v pohodlí svého domova.

Doporučená prodejní cena je 349,90 Kč.

Kalendáře jsou dostupné v supermarketech i online. Více informací na www.kavalor.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru