Zpříjemněte si čekání na Vánoce s adventním kalendářem s kapslovou kávou L'OR

Krásně zdobené kalendáře ukrývající poklad na každý den se váží k době adventu, která předchází křesťanským Vánocům. Tento speciální kalendář nám umožňuje odpočítávat dny zbývající do Štědrého dne, jenž je slavnostním vyvrcholením celého adventu. V současnosti je nejrozšířenější papírová podoba tohoto kalendáře, kdy každé okénko skrývá čokoládu nebo jiné sladkosti.

Jaký je příběh adventního kalendáře?

Věděli jste, že první známý ručně vyrobený adventní kalendář vznikl již v roce 1851? V roce 1908 pak přišel mnichovský tiskař Gerhard Lang s nápadem na tištěnou verzi. Vystřihovací kalendář s malými barevnými obrázky, přilepenými na lepence, měl poetický název „V zemi Ježíškově“. Tento vánoční kalendář z Mnichova ještě neměl otevírací okénka. S tímto zdokonalením přišel tiskař Lang až o několik let později.

Na adventní kalendář se každoročně těší děti i dospělí, kteří spíše než 24 různých sladkostí uvítají krásně zabalené drobné radosti, které jim zpříjemní prosincové dny zbývající do Vánoc. Přesně takovým kalendářem, který zaručeně vykouzlí obdarovanému úsměv na tváři, je i adventní kalendář skrývající L´OR Espresso kapsle pro Nespresso® kávovary.

Objevte 24 unikátních chutí v kapslích L'OR Espresso a vychutnejte si sváteční atmosféru s prémiovou kávou. Odkryjte varianty kapslí pro Nespresso® kávovary, které nejsou běžně dostupné na našem trhu. Darujte potěšení ze světa kávových mistrů L'OR nebo si jej vychutnejte sami v pohodlí svého domova.

Doporučená prodejní cena je 349,90 Kč.

Kalendáře jsou dostupné v supermarketech i online. Více informací na www.kavalor.cz

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru