Kokešová se připravuje na Miss Universe: New York, Los Angeles a pak Izrael

Úřadující vítězka Miss Global Karolína Kokešová už je v USA. Tam se připravuje na finále Miss Universe, kam ji poslalo vedení České Miss ESSENS, což byl skvělý marketingový tah nového managementu. Pro Evropu jsou sice Spojené státy uzavřené, krásná brunetka však dostala výjimku.

V New Yorku je Karolína pod pečlivým dohledem majitele Miss Global, který jí úžasně vyšel vstříc. Nejenže neměl nic proti její účasti na Miss Universe, ale ještě jí se vším pomáhá. „Budou mi zde šít večerní róbu i národní kostým. Budu něco jako lví bojovník,“ pochlubila se Kokešová. Na návrzích a výrobě tohoto kostýmu velmi úzce spolupracuje Česká Miss ESSENS a Miss Global.  

Právě její úspěch v Miss Global „může“ za to, že si ji produkce České Miss ESSENS vybrala pro další prestižní soutěž krásy. Zkušenosti jsou totiž na takových akcích doslova k nezaplacení. Finále letošní Miss Universe se bude konat na konci letošního roku v Izraeli za přísných bezpečnostních podmínek. Přeci jen pandemie nemoci covid-19 je stále velkým strašákem. Kokešová tak bude muset dokládat nejen to, že je očkovaná, ale zřejmě i testy o protilátkách apod. Výhodu má ale v tom, že jí veškeré záležitosti s cestováním a hotely zajištuje agentura flymeto.com. „Vždy všechno perfektně zařídí a já nemám s ničím starosti,“ pochvaluje si modelka.

Ještě předtím se ale z New Yorku přemístí do Los Angeles, kde budou v rámci Miss Universe probíhat nejrůznější propagační a charitativní akce. Držme tedy Karolíně palce. Vždyť poslední velký úspěch české krásky na této soutěži je už pořádně „vousatý“. Připsala si ho postupem do elitní desítky Iveta Lutovská (dnes Vítová).

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru